Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A jest rehabilitacja w lux medzie? Tu by się raczej fizjoterapia przydała
    (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek_legia Zobacz posta
      A jest rehabilitacja w lux medzie? Tu by się raczej fizjoterapia przydała
      Jest, ale musi byc skierowanie od lekarza specjalisty.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• No i załatw sobie skierowanie na rezonans magnetyczny.

Komentarz

• skierowanie moge miec tylko od ortopedy u ktorego bylem a on nic takiego nie zlecil, poza tym po co mi to? nigdy tego nie robilem, co to da wiecej od usg? poza tym chyba temat zamkniety, bo skoro on mnie na to nie skierowal to tym bardziej dodatkowo prywanie nie bede robil

Komentarz

• Zamieszczone przez 2Faces Zobacz posta
            skierowanie moge miec tylko od ortopedy u ktorego bylem a on nic takiego nie zlecil, poza tym po co mi to? nigdy tego nie robilem, co to da wiecej od usg? poza tym chyba temat zamkniety, bo skoro on mnie na to nie skierowal to tym bardziej dodatkowo prywanie nie bede robil
            Walcz o swoje, znajomy po RTG i USG miał niby całą kostkę, ale cały czas bolała... chodził na rehabilitacje itp. W końcu wymusił na lekarzu rezonans i 3 miesiące po wypadku okazało się że ma pękniętą kość. Tak więc nie wierz tym specjalistom z lux medu i odpuść sobie rehabilitacje u nich.
            Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez 2Faces Zobacz posta
              skierowanie moge miec tylko od ortopedy u ktorego bylem a on nic takiego nie zlecil, poza tym po co mi to? nigdy tego nie robilem, co to da wiecej od usg?
              m82 w skrócie Ci odpowiedział.

Nie mam ochoty i czasu Ci tłumaczyć czym różnią się poszczególne badania. Wujek google Ci odpowie

Konsultacja u jednego lekarza to zła droga. A tym bardziej widać jaki z niego specjalista skoro przepisał Ci leki, które jak sam widzisz nie pomagają. Z drugiej strony to Twoje zdrowie, rób co chcesz

Komentarz

• To chyba będzie odpowiedni temat. Czy ktoś z was jest w stanie polecić specjalistę od problemów z sercem, głównie chodzi tu o migotanie przedsionków (od razu dodam, że nie chodzi o moje serce, które mimo usilnych starań kilku Pań trzyma się ciągle dobrze)?

Interesuje mnie kontakt do kogoś możliwie najbardziej kompetentnego (w skali Warszawy). Zrobiłem pewne delikatne rozeznanie no i oczywiście wiadomą rzeczą jest, że jak serce to Anin, z tym że nie chodzi mi o wizytę w Instytucie Kardiologii jako takim, bo tam ciężko się dostać ulicy- chodzi o prywatną wizytę u któregoś z doktorów na co dzień pracujących w Instytucie. Częścią tego Instytutu jest Klinika Zaburzeń Rytmu Serca, której to Kliniki kierownikiem jest dr Szumowski. Gość przyjmuje prywatnie, ale do lipca ma już komplet pacjentów, więc lipa. Przyjmuje on prywatnie w klinice Kardiosystem, gdzie poza nim jest jeszcze kilkunastu innych lekarzy, w tym profesorowie, doktorzy habilitowani itp. Lista nazwisk jest niestety długa, a każde z nich dla mnie anonimowe (zawsze bardziej interesowałem się nazwiskami piłkarzy niż lekarzy, co jak się okazuje chyba było błędem). I tu pytanie: czy może ktoś z was wie coś o wymienionych w linku poniżej doktorach lub wręcz jest w stanie polecić któregoś z nich? Tu link: http://www.kardiosystem.pl/p-17/konsultacje_lekarskie
                Kobieta z recepcji poleciła mi prof. Walczaka, który ponoć był nauczycielem dr Szumowskiego i też kiedyś kierował jakąś katedrą w Instytucie Kardiologii w Aninie, no ale nic o nim nie wiem szerzej.

Dzięki z góry za pomoc, sprawa jest dość poważna stąd poważne podejście do tematu lekarza- nie chciałbym trafić na jakiegoś pętaka, który bardziej zaszkodzi niż pomoże. I jeszcze jedno- jeżeli ktoś z was zna fachowca, który akurat nie pracuje w Aninie, a jest godny polecenia, to również prośba o kontakt.
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                  Dzięki z góry za pomoc, sprawa jest dość poważna stąd poważne podejście do tematu lekarza- nie chciałbym trafić na jakiegoś pętaka, który bardziej zaszkodzi niż pomoże. I jeszcze jedno- jeżeli ktoś z was zna fachowca, który akurat nie pracuje w Aninie, a jest godny polecenia, to również prośba o kontakt.
                  http://piotrgryglas.pl/biografia.html

http://www.allenort.com/lekarz/piotr-szymanski
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dzięki Jacku!

Jeżeli ktoś jeszcze będzie w stanie coś pomóc, to będę wdzięczny.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Komentarz

• Mogę Ci polecić moją doktor z Anina panią Anne Wójcik ale nie wiem czy leczy gdzieś prywatnie. Musiałbyś poszukać.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jeszcze jest Spartańska, choć tam po połączeniu z Aninem zostało już mniej specjalistów, ale przyjmuje chociażby Jakub Przyłuski.
                        http://www.znanylekarz.pl/jakub-przy...iolog/warszawa

Komentarz

• Dzięki za pomoc, Panowie!
                          Zapamiętał.

Komentarz

• Skręciłam staw skokowy, mam pytanie czy ktoś z Was stosował opaski uciskowe na staw skokowy, czym się kierować podczas wyboru. Po leczeniu chce wrócić do treningów i dowiedziała się że profilaktycznie powinnam je stosować

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
                              Skręciłam staw skokowy, mam pytanie czy ktoś z Was stosował opaski uciskowe na staw skokowy, czym się kierować podczas wyboru. Po leczeniu chce wrócić do treningów i dowiedziała się że profilaktycznie powinnam je stosować
                              Zdiagnozowałas to u kogoś ? Faktycznie jest tylko skręcenie, czy jakis uraz kostny? Dobrze by zrobic prześwietlenie.
                              Osobiscie doradzam, stabilizator stawu skokowego i noszenie butów za kostke.
                              Przy tego typu urazach, bardzo łatwo o ponowne skręcenie.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                Zdiagnozowałas to u kogoś ? Faktycznie jest tylko skręcenie, czy jakis uraz kostny? Dobrze by zrobic prześwietlenie.
                                Osobiscie doradzam, stabilizator stawu skokowego i noszenie butów za kostke.
                                Przy tego typu urazach, bardzo łatwo o ponowne skręcenie.

Najpierw było Lindleya i gips, potem poszłam prywatnie i rtg wykazało tylko,ze to niewielkie skręcenie i teraz mam ortezę na tydzień, potem kolejne rtg i znajomy rehabilitant mnie obejrzy. A czy z tym stabilizatorem można ćwiczyć normalnie?

Komentarz

Pracuję...
                                X