Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Andrzejek Zobacz posta
    Ja 2 miesiące jestem po wypadku, w którym przesunęła mi się rzepka u prawej nogi. 2 tygodnie rehabilitacji typu zamrażanie lasery ipt itd. Zaraz zaczynam siłowe ćwiczenia, jestem ciekaw w jakiej będę formie
    nie przemęczaj się na początek ale z czasem będzie dobrze !

Komentarz

• Dziś dostałem solidnego kopniaka na przegub stopy. Byłem u lekarza i okazało się, że mam zerwane ścięgno jakieś. Chciał w gips na 2 tygodnie i chodzenie o kulach, żeby nie stawiać tej stopy. Ktoś miał podobnie? Ktoś coś może na ten temat powiedzieć/doradzić?
      "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• W Superwizjerze pokazują właśnie jakie draństwo jest wśród prywatnych przychodni, gdzie operują kolana pacjentów. Nie dość, że operują osoby, który nie kwalifikują się do operacji to pobierają podwójną kasę (z NFZ oraz pod stołem prywatnie za "lepszą jakość") to jeszcze allograft (ścięgno Achillesa pobierane od zmarłych) jest dzielone nawet na trzy części co jest już absolutnym złamaniem etyki lekarskiej. Aż słabo mi się zrobiło.

Komentarz

• Nie zapominaj jaka stacja to emitowała. Cały program o klinice Ambroziaka, czyli gościa, którego tu polecałem, który ciapał mi więzadła. Opinii w internecie multum pozytywnych na jego temat od pacjentów i lekarzy. Jego twarzy nie pokazali, ale już imieniem się posłużyli, pokazali dom, klinikę oraz samochody, musieli się też pochwalić ile co kosztuje i ile kredytu nabrał. A co w programie ? Pocięte sceny z przychodni. Tak samo mógłbym ja pociąć swoją wizytę gdzie lekarz również mówił o zerwanych więzadłach ACL i MCL i opowiedział o operacji jeśli... rezonans wykaże, że więzadła faktycznie są zerwane. Jak sam widziałeś w dalszej części programu jakoś olali dalszy temat zdrowej pacjentki, skąd wiesz, że nie przyszła z jakimiś podrobionymi wynikami rezonansu ? Ambroziak wykonuje ok 900 zabiegów artroskopowych rocznie i trafił się jeden... któremu coś być może spierdol'ił, błąd w sztuce, jedna na tysiąc operacji może być sp'ierdolona, lekarz też człowiek, jako pacjent, jesteś chyba świadom pewnych powikłań czy nieudanej operacji, ja byłem/jestem.
          Wszystkie twarze, które pomawiają klinikę Ambroziaka oczywiście ocenzurowane poza dociekającym prawdy reporterem i jednym gościem - pacjentem. Może robili jakieś kwasy z tymi przeszczepami, trudno mi mówić bo faktów nikt z nas nie zna, ale weź pod uwagę jeszcze raz logo w prawym górnym rogu i jak manipulują w kibicowskiej kwestii.
          Najlepszy i tak był koniec o gościu, który miał operacje, oczywiście cenzura twarzy i głosu, który teraz się boi, ale nie odczuwa bólu w kolanach oraz stopniowo wchodzi do sportu ale pozostanie.... uwaga, blokada psychiczna, w głowie!
          Puenta mocna.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Kobieta zadzwoniła żebym obejrzał i hmm...

Robiłem zabieg ze skierowania NFZ, który pokrywa WSZYSTKIE koszty zabiegu. Składali mnie w Warsaw Medical Center gdzie lekarz robiący zabieg przekazał informacje, że jeżeli chce mieć śruby biowchłanialne muszę zapłacić 3 tyś. Oczywiście się zgodziłem. Po zabiegu dostaję fakturę gdzie okazuje się, że płacę za "ponadstandardowy pobyt w szpitalu". Na pytanie dlaczego nie ma informacji, że to za śrubki Pani odpowiedziała, że inaczej nie mogą wystawić. Uważasz, że jest ok ? Mimo wiedzy jak działa machina tvn-u to oglądając ten program widzę duże podobieństwo w tym z czym miałem styczność.

Mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko ok

Myślę, że ktoś gdzieś popełnił błąd. Może gość miał pecha i wkurw.ł się, że wybecelował hajs a z nogą lipa bo np. źle go rehabilitowali.

E: co do puenty to płycej się nie dało
            Ostatnio edytowany przez Sosen; 493.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
              Kobieta zadzwoniła żebym obejrzał i hmm...
              Robiłem zabieg ze skierowania NFZ, który pokrywa WSZYSTKIE koszty zabiegu. Składali mnie w Warsaw Medical Center gdzie lekarz robiący zabieg przekazał informacje, że jeżeli chce mieć śruby biowchłanialne muszę zapłacić 3 tyś. Oczywiście się zgodziłem. Po zabiegu dostaję fakturę gdzie okazuje się, że płacę za "ponadstandardowy pobyt w szpitalu". Na pytanie dlaczego nie ma informacji, że to za śrubki Pani odpowiedziała, że inaczej nie mogą wystawić. Uważasz, że jest ok ? Mimo wiedzy jak działa machina tvn-u to oglądając ten program widzę duże podobieństwo w tym z czym miałem styczność.
              Pewnie, że nie jest ok, ale nie wiem do końca jak to działa. Może gdybyś miał wystawioną poprawną fakturę to zamiast 3 tysięcy przyszłoby Ci zapłacić 10 ? W Polsce wiele rzeczy nie jest ok, jeśli chodzi o prowadzenie własnej działalności i ludzie kombinują, ale wątpię by ktoś taki akurat jak Ambroziak kombinował kosztem ludzkiego zdrowia.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Nie oglądałem tego programu, ale moge stwierdzić duze podobienstwo o czym pisze Sosen.
                Ja równiez zdecydowałem sie na śruby biowchłanialne, które kosztowały 1,7 tys. Lekarzowi dałem pieniązki do ręki, nie dostałem zadnego pokwitowania, zadnej faktury, nic. Wiadomo na co to poszło.
                Co do urazu psychicznego w powrocie do sportu po takim urazie, jestem skłonny ten argument uznac za słuszny, bo mnie on dotyczy.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                  , ale weź pod uwagę jeszcze raz logo w prawym górnym rogu i jak manipulują w kibicowskiej kwestii.
                  .
                  To że manipulują w naszej kwesti nie oznacza, że każdy ich program to jedna wielka manipulacja. Oglądam i Uwagę i Superwizjer i uważam, że ludzie tam pracujący robią kawał dobrej roboty swoimi reportażami. Czasami, aż sam się dziwie, że to programu tej stacji.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Neg ale jeżeli robisz zabieg na NFZ to on pokrywa koszty operacji. Koleżka robił u tego samego lekarza i za te lepsze śrubki nie zapłacił ani złotówki.

U mnie z kolanem rewelacji nie ma. Zobaczymy jak po sanatorium. Na pewno czeka mnie rezonans żeby upewnić się, że nic się nie dzieje. USG nie wykazało żadnych zmian z wyjątkiem pogrubienia więzadeł k. tylnych. A robione miałem przednie.

Co do urazu psychicznego - po skręceniu kostki z 4 msc ogarniałem głowę żeby wrócić do kopania. Udało się. Puenta nie trafiona, argument słuszny ale nie można go powiązać z tym, że to wina lekarza, który robił zabieg. Bo chyba do tego miało się to sprowadzić.

Komentarz

• A ja mam pytanie o Szpital Attis na Górczewskiej i wykonywane tam artroskopie. Coś ktoś wie na ich temat?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szpital jak szpital, ważniejsze jest kto będzie Cię kroił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                          Neg ale jeżeli robisz zabieg na NFZ to on pokrywa koszty operacji. Koleżka robił u tego samego lekarza i za te lepsze śrubki nie zapłacił ani złotówki.
                          Nie mam więc pojęcia czemu musiałeś zapłacić. Nie bronię wszystkich lekarzy w Polsce, odniosłem się do samego reportażu, gdzie nie ma żadnych faktów, a same pomówienia dotyczące doktora mającego bardzo dobrą opinie w kraju.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• hehe lekarz powiedział że tak naprawdę nie potrzebuję rehabilitacji ^^ Problem z głowy ^^
                            Piaseczno Narodowo Radykalne !

Komentarz

• Martwica chrzęstno kostna stawu skokowego lewego , ktoś coś powie w tym temacie? Polecicie dobrego specjalistę? Mój niby dobry, ale od dwóch lat przypisuje mi wkładki supinujące piety i nic nie mówi, w sumie nie ma czasu. W ciągu godziny ma około 40 pacjentów.
                              I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• 2 dni temu na siłowni wyskoczył mi bark, ale po chwili wskoczył ponownie na swoje miesjce. Boli mnie do teraz przy każdym ruchu ręką, szczególnie jak ją podnoszę. Miał ktoś podobny przypadek albo spotkał się kiedyś z czymś takim? Ile bark potrzebuje regeneracji zanim wrócę do treningów? I to prawda, że jak już raz wyskoczył to może tak wyskakiwać?
                                Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
                                Lance do boju, szable w dłoń ...
                                "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
                                Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.

Komentarz

Pracuję...
                                X