Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ktoś z Was może polecić szpital w Otwocku jeżeli chodzi o artroskopie??
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Robi tam lekarz, który mi naprawiał kolano. Szpital jak szpital, kwestia kto tnie

Komentarz

• Chodzi Ci o Nowaka??
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Szpital jak szpital, tłumy zdesperowanych ludzi i kilku lekarzy , którzy mają ,,wyleczyć ,, tych ludzi. Ja jeździłem do dr. Szydłowskiego, tak leczył, że po 2 latach odpusciłem, ale co się dziwić skoro w ciągu 2 godzin miał ponad 50 osób....To wszystko było 2 lata temu, może dzisiaj poprawiło się. Co do Otwocka , wtedy mówiło się , że leczą tam dobrzy specjaliści.
          I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• Nie, dr. Kamiński. O Twoim nie słyszałem. Jeźeli słyszałeś pozytywne opinie lub znalazłeś na necie to kładź się. U mojego robiło kilku znajomych więc był luz.

Komentarz

• Z tego co słyszałem to w Otwocku teraz tylko jakiś Nowak robi...No cóż trzeba gdzieś iść a tam chyba w miare szybko.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Dostałem wezwanie na komisje lekarską. Brać jakiś papier od rehabilitanta z info na jakim etapie jestem? Będe miał też usg świeże. Zakładać orteze ? siedze na L4 od 16 października

Komentarz

• do Zus-u? nic tam nie pomoże, Bogiem jest ,,pani za biurkiem,, która robi co chce.
                  I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                    Dostałem wezwanie na komisje lekarską. Brać jakiś papier od rehabilitanta z info na jakim etapie jestem? Będe miał też usg świeże. Zakładać orteze ? siedze na L4 od 16 października
                    Wystarczy wypis ze szpitala. Orteza mile widziana.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Do Zus-u. Wypis im już wysłałem tydzień po operacji. Wówczas miałem 1 termin wizyty. Ale z racji tego, że byłem "na świeżo" napisałem pismo, że nie dam rady dojechać i się odjebali. mam jakieś pisma, zabiorę USG i chvj im w zad.

Komentarz

• U mnie mija ponad 2 tygodnie od artroskopii kolana. Generalnie wszystko przebiega idealnie, nie mam przykurczów a wręcz przeciwnie, bardzo dobrze rozciągnięta noga, nieduża opuchlizna na kolanie z tego co mi powiedzieli rehabilitanci to norma a u mnie i tak występuje bardzo mała ta opuchlizna. Mimo iż jutro będzie moja 10 wizyta na rehabilitacji to uważam, że mięsień już powoli robi postępy, generalnie jest dużo lepiej niż to co było przed zabiegiem. Niedawno zwolniłem ortezę i skupiłem się na zginaniu, na razie bez szaleństw, do 40/50 stopni daję radę, daję sobie ok tygodnia, maksymalnie dwóch i będę miał 90/100 stopni w zgięciu.

Co jeszcze mogę dodać, szwy zdjęte, wszystko wygląda z tego co mówił rehabilitant naprawdę zajebiście, wielkich bólów przy ćwiczeniach nie odczuwam, okłady robię co 2-3 godziny na 10-15 minut, przed i po rehabilitacji również stymuluję rzepkę i ćwiczę zginanie kolana tak na luzie.

Za ok 3 miesiące powinienem wrócić na siłownie, jak zniknie śnieg no to grany będzie rower, dodatkowe wzmocnienie kolana w postaci krótkiej ortezy firmy OPPO (wklejałem ją tu zresztą) mam zakupione.

Nie pozostaje mi nic innego jak naprawdę polecić Macieja Ambroziaka, rehabilitanci cały czas chwalą go za robotę jaką wykonał z moim kolanem bo wszystko goi się naprawdę fenomenalnie. Jeśli ktoś będzie miał kiedyś problemy z więzadłami, uderzać do niego.
                        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Ktoś z Was miał... kolonoskopię?

Komentarz

• Zapytam tutaj.

Poszukuję sprawdzonego laboratorium najlepiej w okolicach centrum, gdzie praktycznie od ręki (max do 3-4 godziny wyniki) robią podstawowe badania (OB, morfologia itp). Sprawa dość pilna. Z góry dzięki za odp.
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                              Zapytam tutaj.

Poszukuję sprawdzonego laboratorium najlepiej w okolicach centrum, gdzie praktycznie od ręki (max do 3-4 godziny wyniki) robią podstawowe badania (OB, morfologia itp). Sprawa dość pilna. Z góry dzięki za odp.
                              Wojtku, w Szpitalu Bielańskim jest laboratorium gdzie zrobią Ci badania od ręki. Koszt niespecjalnie wysoki, wyniki są prawie od ręki.
                              Bóg z Nami, choj z Nimi.
                              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Ja 2 miesiące jestem po wypadku, w którym przesunęła mi się rzepka u prawej nogi. 2 tygodnie rehabilitacji typu zamrażanie lasery ipt itd. Zaraz zaczynam siłowe ćwiczenia, jestem ciekaw w jakiej będę formie
                                Ostatnio edytowany przez Andrzejek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Piaseczno Narodowo Radykalne !

Komentarz

Pracuję...
                                X