Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak można wpisać na facebooku w rubryce "poglądy polityczne": "Platforma Obywatelska" ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Jak można wpisać na facebooku w rubryce "poglądy polityczne": "Platforma Obywatelska" ?
      to chyba tylko mniej więcej na takiej zasadzie jak się mówi "Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu"
      Ostatnio edytowany przez jayjay88; 57067.
      "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
      skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

Jak można wpisać na facebooku w rubryce "poglądy polityczne": "Platforma Obywatelska" ?

Bo Teraz Kierwa My brzydko brzmiało
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

ja mam Polską Partię Przyjaciół Piwa
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• chyba tylko "piwa"
            "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
            skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Sosen daj żyć
              co oświadczam
              A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
              nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
              Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Oświadczam że dzięki mojej kobiecie nie poznaje sam siebie. W sensie prawie nie pije. Do tego stopnia że dzisiaj po 4 piwach i setuchnie ja już ledwo siedze. Jak te "baby" wpływają dobrze na człowieka

E: A i chciałbym jeszcze dodać, że to co sie wyprawia u mnie na bloku(robią nowe liczniki czy uj wie co) to jakaś patologia. Od 17 Września dzień w dzień od 7 rano napierdalają wiertarą i innymi rzeczami co epicko mnie wkuriwa bo ja do roboty tak rano nie wstaje.
                Ostatnio edytowany przez CW(L)KS; 47972.
                Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
                  Oświadczam że dzięki mojej kobiecie nie poznaje sam siebie. W sensie prawie nie pije. Do tego stopnia że dzisiaj po 4 piwach i setuchnie ja już ledwo siedze. Jak te "baby" wpływają dobrze na człowieka

E: A i chciałbym jeszcze dodać, że to co sie wyprawia u mnie na bloku(robią nowe liczniki czy uj wie co) to jakaś patologia. Od 17 Września dzień w dzień od 7 rano napierdalają wiertarą i innymi rzeczami co epicko mnie wkuriwa bo ja do roboty tak rano nie wstaje.

Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jak od 17 to pewnie kacapy ;p
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Raffels, skąd ja wiedziałem że ktoś to wrzuci? A co do kacapów- no chyba raczej nasi, bo jak dziś z nimi windą jechałem wieczorem to gadali o dupach W każdym razie po 1 mnie wkurviają, a po 2 dzięki za poprawienie humoru przed snem
                      Bo śnieg...

Komentarz

• Po piwach w Parku suuuuszy
                        To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                          ja mam Polską Partię Przyjaciół Piwa
                          hehe

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/showpost...ostcount=16268
                            Oświadczam, że w końcu się udało

Komentarz

• http://legionisci.com/news/50344_Lic...ji_hokeja.html Oświadczam że jak go nie trawie to mam jednak szacunek za te akcje. Teraz to, ale wcześniej na przykład jeździł do szpitala czytać książki chorym dzieciom itp. Mimo mojej wielkiej niechęci do tego człowieka to jednak szacun za takie akcje.
                              Bo śnieg...

Komentarz

• Mi to go szkoda. Bo widać że chce dobrze, ale jak coś czasem jebnie...

Oświadczam też, że już ja odpowiednio podziękuje w Szczecinie osobie, która podrzuciła mi wczoraj "Ona tańczy dla mnie" Teraz to muzyczne łajdactwo mi nie może wyjść z bani. Już sąsiedzi się w czoła pukają jak to słyszą...
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X