Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Parys Zobacz posta
    Ciunek, tak swoją drogą: nauczyciele zwalniają Was z przedmiotów, których nie zdajecie? <-;
    Z geografii tak, z matmy dwa razy tak, raz trzeba być bo jest w trakcie dnia - nie na początku ani końcu, ale trzeba po prostu być obecnym i można robić coś innego, na niemieckim trzeba być, a babka tylko z maturzystami pracuje, reszta może się uczyć czego innego. To tyle, na resztę trzeba uczęszczać, chociaż ja prawie na tych wszystkich innych nic nie robię.
    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Ciunek - nie sraj żarem Ja dziś rozpoczynam przygotowania do fizyki rozszerzonej (mój jedyny przedmiot bo maturę zdawałem 3 lata temu). Dodam, że całe liceum jechałem na trójach i nic nie umiem - ale mam jakieś dziwne studenckie wrażenie że te niecałe 2 miesiące to za dużo czasu hehe... zobaczysz, zostaniesz studentem - zmienisz podejście do pewnych spraw

Oszamię tylko obiadek i...
      Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
      ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
      Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
      Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Nie wytrzymałem w BP i wróciłem szybciej...Jezu 3 tygodnie poza Warszawą to za dużo jak na moje zdrowie...Czas leci jak szalony i już 1/3 ostatniego semestru za mną...

Jeszcze dwa słowa na temat pracy licencjackiej...Narzekałem,że wrzucili mnie do zakładu antropologii,teraz po kilku seminariach i rozmowach z promotorką wiem,że dobrze się stało.Otóż moja praca powinna mieć ok 40 stron,z czego ok 30 stron to będą tabele,ryciny i wykresy.Zajebista sprawa
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• kierwa nie raz się dostało po mordzie, coś się starło, coś złamało, skręciło, jakies poparzenie było, nawalony kumpel dla żartów poczęstował kawałkiem szyby, zdarzyło się zawisnąć na jakiejś bramie, no ból znany w wielu postaciach, zawsze człowiek zaciskał zęby i wszystko przyjmował na klate...

... Ale to co dziś wyprawia zemną lewa ósemka to jest ***** niepojęte!

Chce do dentysty

Komentarz

• Jak już robimy kącik hipochondryków to ja ponarzekam na kolano. 3 dni temu zaczęło mnie boleć, po schodach chodzić nie mogę, jak długo siedzę - boli, jak długo stoję też. Dobrze, że jutro do lekarza idę. Mam nadzieję że to nic poważnego.
              Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Ja już nie będę wspominał o moim kręgosłupie i ręce, którą miałem złamaną

Jak każdy to i ja, a co!

Komentarz

• Chciałoby się rzec...

Co wy wiecie o kontuzjach

Aktualnie:skokowy /piłka nożna/,bark /zapasy/, kręgosłup,odcinek lędźwiowy /również zapasy/

Powiedzenie,sport to zdrowie to idiotyzm.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• U mnie żebra znów się odezwały cholera, jednak sparingi z zawodnikami 15kg cięższymi na zdrowie nie wychodzą

Komentarz

• Dokładnie...Człowiekowi się wydaje,że da radę ale kilka godzin po treningu już tego żałuje.

Ja przy wymiarach 185/81,chwyciłem się z koleżką 190/92,przewaga techniczna i szybkościowa była po mojej stronie,ale jak w końcu mną cisnął,i jak to w zapasach bywa,spadł na mnie całym swoim impetem,wygięło mnie w kręgosłupie coś chrupnęło,no i czeka mnie teraz terapia manualna... :/

Komentarz

• weźcie se temat dla umierających załóżcie...
                        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Nie wiedziałem gdzie, to napiszę tu.

22.35 TVP Sport:

IFK Goteborg - Legia Warszawa

edit:

błąd w programie, mecz od nas z Łazienkowskiej.
                          Ostatnio edytowany przez Andrzej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Oswiadczam, ze kiedys (14/02) napisalam post dla Ciebie Jaca, ale jak jeszcze nie widziales go, znowu pisze :

Zamieszczone przez Lila Zobacz posta
                            Dla Jaca

Plastic Bertrand

Pamietasz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Lila Zobacz posta
                              Oswiadczam, ze kiedys (14/02) napisalam post dla Ciebie Jaca, ale jak jeszcze nie widziales go, znowu pisze :
                              Pamiętam, pamiętam. Dziękuję pięknie.

Przeważnie nie zaglądam do tego tematu, żeby nie cofać się w rozwoju.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Oświadczam, że CACHACA to alko, którego przyjęcie w dużych ilościach nie skutkuje porannym kacem..!!

Komentarz

Pracuję...
                                X