Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    2 lata rozmyślania czy prawko nie poleci.
    Zabrzmi brutalnie, ale to chyba oznacza, że podniesienie kar zaczyna spełniać swoją rolę - świadom zagrożenia banem na prawko będziesz się pewnie bardziej pilnował.
    Trochę jak z jazdą Polaków np. w Niemczech - wiemy jak można dostać po kieszenie w ojro i tuż za granicą PL/DE nie ma problemu z choćby trzymaniem się limitu prędkości.

Komentarz

• Zamieszczone przez spotlite Zobacz posta

Zabrzmi brutalnie, ale to chyba oznacza, że podniesienie kar zaczyna spełniać swoją rolę - świadom zagrożenia banem na prawko będziesz się pewnie bardziej pilnował.
      Trochę jak z jazdą Polaków np. w Niemczech - wiemy jak można dostać po kieszenie w ojro i tuż za granicą PL/DE nie ma problemu z choćby trzymaniem się limitu prędkości.
      Potrzebują kasy w budżecie, ale z punktami to paranoja. Teraz dotknę 2x telefonu i pozamiatane. W życiu nie dostałem żadnych punktów, zasuwam miesięcznie 2000 km po różnych rejonach, prawko ma już 18 lat. Najgorzej, że nie można iść na kurs kasujący punkty.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Potrzebują kasy w budżecie, ale z punktami to paranoja. Teraz dotknę 2x telefonu i pozamiatane. W życiu nie dostałem żadnych punktów, zasuwam miesięcznie 2000 km po różnych rejonach, prawko ma już 18 lat. Najgorzej, że nie można iść na kurs kasujący punkty.
        Powiedzmy sobie szczerze: te kursy to była farsa, po prostu płaciło się za redukcję punktów. Nikt tam nie chodził się doszkolić . Co oświadczam.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Przed ograniczeniem do 80tki, czyli jak ruszacie ze świateł jest do 50tki. 98 miałem. 2 więcej i 3 m-ce bez prawka.
          Mnie się udało wybrać niższy z dwóch pomiarów 86 km/h, podobno drugi był 93km/h, jak starałem się dowieźć tort na osiemnastkę młodego. Koszt 800 PLN i 6 pkt. To jest mega słabe miejsce bo już jest za skrzyżowaniem, droga jest osłonięta ekranami, w pewnym miejscu ma 4 pasy... i obowiązuje na niej nielogiczny brak ograniczenia prędkości do miejskiej 50 km/h… z powodu braku znaku. W takich miejscach jeżeli już jakiś mózg wpadł na pomysł by tam jeździć 50 km/h, to mógłby chociaż spuentować ten swój super pomysł właśnie znakiem ograniczającym prędkość. Bo większość osób które tam łapią (wiem, wiem nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, jednak pewne automatyzmy też mamy zakodowane) dopiero w momencie złapania uświadamia sobie że karę naliczają od 50km/h. Sąsiad w tym samym miejscu wygrał 3 miesiące używania roweru

To miejsce jest przykładem cynicznego ratowania budżetu bez wpływu na poprawę bezpieczeństwa... co oświadczam

Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Oświadczam że bardzo mi się podobają godziny rozgrywania meczów na tym mundialu
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• I cały dzień na bani
              Zasada, że gentlemani nie piją przed dwunastą jest nie do zrealizowania w takich okolicznościach.
              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                I cały dzień na bani
                Zasada, że gentlemani nie piją przed dwunastą jest nie do zrealizowania w takich okolicznościach.
                Zawsze można zegarki przestawić na czas katarski .

Komentarz

• Pomysł warty rozważenia
                  Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Dziś ostatni dzień z meczami o tej wspaniałej porze co oświadczam ze smutkiem
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• ​Otake zimę walczyłem, co oświadczam. Biały Lublin, Coś pięknego. Co oświadczam jeszcze raz​. Pada coś w stolicy? ​​​​​​​​

Komentarz

• Prószy ale prószy od kilku godzin ergo jest biało
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dawać to wszystko na północ!
                          Co oświadczam.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                            Dawać to wszystko na północ!
                            Co oświadczam.
                            U nas już nie pada i poszło na północ ale wątpię czy z taką mocą co była tutaj.

Komentarz

• W Warszawie zimą zaskoczyła drogowców.

Komentarz

• Oświadczam, że jak mieszkam 10 lat na Tarcho, tak nie pamiętam by w zimę przez 24h ulica nie była czarna. Coś tu poszło nie tak
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X