Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że niezmiernie miło się przegląda dziś TT widząc tak wiele pretensji o wczorajszą oprawę To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że NS znowu zrobili co należy , co też oświadczam
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Najbardziej śmieszy, że najwięcej bólu dupy mają ci od haseł "***********" i "*****"...a tu nagle tacy delikutaśni...

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Jak im się chce kultury ,to niech wypierdalają do opery.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Wkurza mnie ta banda partaczy od działaczy po piłkarzy wkurza !
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Oświadczam, że po dokładnie 20 latach mamy białe święta w Warszawie.
            Szkoda tylko, że ślizg do zjezdzania dojdzie dopiero po 27.12

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Oświadczam, że po dokładnie 20 latach mamy białe święta w Warszawie.
              Szkoda tylko, że ślizg do zjezdzania dojdzie dopiero po 27.12
              Lublin też bialutki, co oświadczam

Komentarz

• Po 10 latach organizowania Wigilii w moim domu, dostaliśmy zaproszenie od szwagra.
                Właśnie się dowiedziałem, że podczas kolacji nie będzie zmówiona tradycyjna modlitwa...i jakoś odeszła mi ochota na takie "świętowanie".

Osobiście sam nie jestem nie wiadomo jakim katolikiem, ale są jakieś granice.
                Święto choinki i prezentów dla dzieci, fotografowanie się z choinką i wrzucanie fotek na social media z życzeniami "świątecznymi" - ale nie Świąt Bożego Narodzenia.
                Brać z wiary tylko to co wygodne - obraz dzisiejszego społeczeństwa.
                Ostatnio edytowany przez h_L; 4518.

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
                  Po 10 latach organizowania Wigilii w moim domu, dostaliśmy zaproszenie od szwagra.
                  Właśnie się dowiedziałem, że podczas kolacji nie będzie zmówiona tradycyjna modlitwa...i jakoś odeszła mi ochota na takie "świętowanie".

Osobiście sam nie jestem nie wiadomo jakim katolikiem, ale są jakieś granice.
                  Święto choinki i prezentów dla dzieci, fotografowanie się z choinką i wrzucanie fotek na social media z życzeniami "świątecznymi" - ale nie Świąt Bożego Narodzenia.
                  Brać z wiary tylko to co wygodne - obraz dzisiejszego społeczeństwa.
                  Czyli takie winter holidays. Smutno czytać takie wpisy. Współczuję i rozumiem.

W ramach rozweselenia oświadczam że nigdy nie widziałem żadnego Kevina w Yorku, czy w domu czy jak to się tam nazywa
                  Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Koledzy uważajcie ,bo idzie od nas (Pomorze) yebany armagieddon.Snieżne burze z piorunami ,potężne opady śniegu i wieje gorzej niż w kieleckiem.
                    Noga z gazu.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                      Koledzy uważajcie ,bo idzie od nas (Pomorze) yebany armagieddon.Snieżne burze z piorunami ,potężne opady śniegu i wieje gorzej niż w kieleckiem.
                      Noga z gazu.
                      Phii, w Stolicy też już takie coś mamy
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Witam wszystkich.
                        Mam prośbę wszędzie naokoło jest podłączony światłowód a u mnie nie ma wielokrotnie dzwoniłem do operatora Orange i powiedzieli że nie mogą podłączyć.Powiedziałem im że mieszkam przy bazarze na Szembeka to jest centrum Grochowa skrzynkę mam 50 od mojego domu i co dwa trzy dni nie mam internetu a mój 15 letni syn gra w te swoje gry jest podminowany prośba może macie jakiś pomysł na jakiego zmienić operatora żeby był światłowód tylko dla informacji dom prywatny a obok mnie wszyscy mają światłowód,pozdrawiam i dzięki za odpowiedż.

Komentarz

• Nie przyszło Ci do głowy zapytać się sąsiadów?.

Komentarz

• Problem polega na tym że obok mnie są kamienice z kilkoma rodzinami tam maja podłączony światłowód ale dzięki.

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
                              Problem polega na tym że obok mnie są kamienice z kilkoma rodzinami tam maja podłączony światłowód ale dzięki.
                              Słyszałem, że Starlink działa zajebiście do 0.5 Gb, a gwarantowane pomiędzy 90 a 150 Mb. Na razie pingi 40 - 45 ms ale mają zejść poniżej 30 jak zostanie wystrzelona kolejna warstwa.

p.s. Ja na Bemowie jestem skazany na jednego pseudooperatora naziemnego internetu na literkę "V" oraz ledwo działające dżiesemy i właśnie rozważam tego Starlinka na "prawie poważnie".
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Oświadczam, że **** mnie strzela gdy co dwa miesiące słyszę o kolejnym zakatowanym dziecku przez konkubenta lub " matkę ".
                                Tym wieksza jest bezradnośc gdy za rok dowiemy się, że taka ***** dostanie wyrok w postaci 15 lat więzienia.

Komentarz

Pracuję...
                                X