Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam ,że uwielbiam czytać forum po zwycięstwie Legii
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Oświadczam że jestem moralnym zwycięzcą, ty holenderska parówo.

Komentarz

• Oświadczam, że błogosławię dzień, w którym ktoś wymyślił dwie opcje komentarza na aktualnych mistrzostwach Europy. Audiodyskrypcja rządzi, i tej gadatliwej parówy Węgrzyna nie trzeba słuchać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
          Audiodyskrypcja rządzi, i tej gadatliwej parówy Węgrzyna nie trzeba słuchać.
          Pełna zgoda. Ja, w tych kilkunastu meczach które oglądałem, wybierałem właśnie ten typ komentarza.

Komentarz

• No ja byłem/jestem skazany na to kogo wydelegują. Najlepsze jest to, że psioczyłem jeszcze przed Euro na Węgrzyna(Polska z Rosją chyba, pierwszy raz w życiu go wtedy na uszy usłyszałem) a z biegiem czasu się przyzwyczaiłem by w tym samym czasie zmieniać zdanie na temat Borka. Mateusz normalnie zaczął naśladować Kazika, najzwycajniej w świecie zaczął co chwilę sztucznie chrypieć, to jest dopiero tak irytujące że głowa mała he

Komentarz

• Węgrzyn zawsze robił klimat, dla mnie idealne połączenie to Szapak z Kazkiem. Ale dla miękkich nowoczesnych fanbojów Borków i Wolskich to nie do przejedzenia.

Co też niniejszym oświadczam.

Komentarz

• Najlepsza jest cudowna opcja Bez Komentarza. Zero emocjonalnego pierdolenia, zero sugestii, interpretacji, domysłów, pseudociekawostek - reakcja trybun i czysty futbol. Szkoda, że z Euro to pewnie jednorazowy wyskok.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Oświadczam, że rzygam jak widzę, że coś jest wege.
                  kupiłem nowe chusteczki nawilżane z biedry ( wege), gówno jakich mało. Zwykle je stosowałem żeby coś przetrzeć przy porządkach i przy tych nowych tragedia.

Komentarz

• Oświadczam że kilka dni w kraju gdzie przepisy są dla ludzi i chodzenie bez maseczki to norma także w sklepach czy lotniskach spowodowało rozluźnienie w mojej głowie (dziwne ale przyjemne uczucie co również oświadczam) i z rozpędu nie założyłem maseczki w Polsce co skończyło scysją z obsługą stacji benzynowej

Komentarz

• Jakby komuś z zacnych młodzieńców jeszcze chodziła po głowie Paula, to dziś muszę rozwiać te wszystkie nadzieje. 01.07. tegoż roku, inkarnacja Dulcynei przemogła się i napisała do swojego przyszłego szczęścia.

"Hej, jestem Paulina i jestem z Warszawy. Szukasz dziewczyny albo Kochanki ?
                      Kontakt na http://(cenzurabyszaka)".

W ten tunel może już wjechać tylko jedna lokomotywa. To się musiało tak skończyć,
                      Gwoli osłodzenia Waszych złamanych serc, w dzień naszego ślubu, wyślemy Wam wszystkim sądowy nakaz zapłaty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Oświadczam, że rzygam jak widzę, że coś jest wege.
                        kupiłem nowe chusteczki nawilżane z biedry ( wege), gówno jakich mało. Zwykle je stosowałem żeby coś przetrzeć przy porządkach i przy tych nowych tragedia.
                        Chusteczki wege? Pierwsze słyszę. Strajtaśmę też już taką wymyślili?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          Oświadczam, że rzygam jak widzę, że coś jest wege.
                          Myślałem, że one są zawsze wege bo są z bawełny. To co tam jest odzwierzęce?

Komentarz

• Oświadczam, że zajebiście jest znowu normalnie kibicować

Komentarz

• A ja oświadczam że Klarenbach jest kryptokonfederatą.

Komentarz

• Ikea ma doskonałe sposoby, żeby przyjmować jak najmniej reklamacji. Jeszcze w listopadzie mieli na stronie czytelny formularz, który można było wypełnić o dowolnej porze.
                                Teraz za to jest genialny czat, gdzie odpowiada tylko bot, a człowiek pojawia się jedynie jeśli chcę zapytać o nowy produkt. Jak klikam, że chcę złożyć reklamację to wtedy mam komunikat, że wszyscy pracownicy są zajęci spróbuj za kilka min. O infolinii nie chcę wspominać, bo to doskonały sposób żeby z nerwów wyrzucić telefon przez okno.
                                Oczywiście obie formy reklamacji są dostępne tylko w określonych godzinach, chore.

Komentarz

Pracuję...
                                X