Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Byłem pewien, że ktoś z tymi Psami wyskoczy i nie ma zaskoczenia kto .
    Dzięki księciuniu za dobre słowo. 3 godziny w tym badziewiu a już mam dosyć.

Komentarz

• Burzo napie,r,dalaj

Komentarz

• Dramy ciąg dalszy, od 8 rano do 14 ortopedia, w tym tomograf, jutro się okaże czy operacja. Czuję się jak po dniu na budowie a deszczu brak i nie ma czym oddychać. Idę do sąsiada na mecz i czuję, że dzisiaj nie mój dzień do picia i różnie może się skończyć co oświadczam. Aaaa i jeszcze wódki lewą ręką nigdy wcześniej nie piłem co też sobie oświadczę, a co

NA NICH KUUUURWA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
          Dramy ciąg dalszy, od 8 rano do 14 ortopedia, w tym tomograf, jutro się okaże czy operacja. Czuję się jak po dniu na budowie a deszczu brak i nie ma czym oddychać. Idę do sąsiada na mecz i czuję, że dzisiaj nie mój dzień do picia i różnie może się skończyć co oświadczam. Aaaa i jeszcze wódki lewą ręką nigdy wcześniej nie piłem co też sobie oświadczę, a co

NA NICH KUUUURWA!
          Żyjesz? ;-)
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jestem, jeszcze nocny zahaczony Nic wczoraj nie łoiło przez ten wkurw na te łajzy.
            Dzięki za troskę.

Komentarz

• No i chuuj. Zadzwonili ze szpitala, mam się stawić rano w niedzielę na jakieś badania morfologia, poniedziałek operacja. Wyjście we wtorek lub środę. pierdoole takie oświadczenia.

Komentarz

• Z uwagi na to, że do zamknięcia formularza związanego z pracą magisterską brakuje mi już tylko kilku odpowiedzi, pozwolę sobie oświadczyć, że w jednym z sąsiednich tematów, od wczoraj znajduje się ankieta, której uzupełnienie bardzo by mi pomogło
                Link: https://forum.legionisci.com/forum/p...acy-dyplomowej

Komentarz

• Wchodzę sobie na jeden z portali a tam coś takiego:

"Amerykańska naukowiec oskarża o rasizm francuską kuchnię

Nawyki żywieniowe Francuzów oraz innych narodowości wzorujących się na Francji są rasistowskie i kształtowane przez normy białej wyższej klasy średniej – stwierdziła w nagraniu wideo amerykańska uczona Mathilde Cohen, wykładowca University of Connecticut podczas konferencji w Paryżu.
                  Biała zastawa stołowa jest rasistowska – stwierdziła Cohen podczas tzw. tygodnia doktoranckiego, organizowanego przez Instytut Sciences Po Paris w czerwcu br. - Francuski posiłek jest często przedstawiany jako narodowy rytuał, w którym wszyscy obywatele mogą uczestniczyć na równych zasadach – tymczasem tak nie jest – podkreśla Cohen w nagraniu obejrzanym przez ponad pół miliona widzów."

No to chyba zakażą żreć cukier, mąkę, sól i bitą śmietanę, ale może to, że bita to rozgrzesza?!
                  Na szczęście codziennie sram do białego klozetu, dzięki czemu wymiar mojego białego rasizmu jest nieco mniejszy.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Czy kogoś oprócz mnie nachodzi na privie pewna Paula, która szuka kogoś na stałe
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Czy kogoś oprócz mnie nachodzi na privie pewna Paula, która szuka kogoś na stałe
                      Wygląda na to że nie jestem jedyną trakcyjną partią dla Pauli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        Wygląda na to że nie jestem jedyną trakcyjną partią dla Pauli.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Poczułem się gorszy, brzydszy, mniej atrakcyjny. Zrobiło mi się smutno.

Hej Paula, ja jestem księciuniem!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Kiurwunia, myślalem, że jestem wybrany, jedyny a tu rura się pruje na lewo i prawo

Komentarz

• Ja już dostałem dwie wiadomości - jedna z opcją na stałe, druga tylko jako kochanka, do wyboru do koloru

Komentarz

• O kurwunia, ale law story I każdy myślał, że jest tym jedynym, wybranym

A mnie coraz smutniej. Czy jest w ogóle ktoś oprócz mnie kogo nie podrywała? Może chociaż jakiś bot, spamer, ktokolwiek

P.S. Majkisek - szacun za taką full opcję

Komentarz

Pracuję...
                                X