Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No właśnie; zazdroszczę, bo bardzo cenię Clinta i chciałbym móc mu pomóc.
    Ale co tam, mój Will Smith też nie jest zły. Napisał mi, że bardzo kocha Polskę, lubi bigos i pierogi, a jego marzeniem jest zagrać w kolejnej ekranizacji „W pustyni i w puszczy” - Stasia albo Nel.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Komentarz

• Chciałem oświadczyć, że dobry jestem w miarkach:

I = kieliszek = mniej więcej 70 grosików(zależy od ułożenia).
        W kubku wyszło 18 kieliszków, 3 kubki(w tym jeden kubek to pół kubka po 2 grosiki więc kubek 1 groszówek, na rachunku widać, że były też zagubione owieczki w postaci 5 groszówek).
        W kieliszkowo domowym przeliczeniu wyszło 37,80 zł.
        Maszyna bankowa wyliczyła łącznie 36,88 zł. Pare monet nie przyjęła.
        Całkiem nieźle

Tak wiem, urzekła Was moja historia

Komentarz

• szykuje się udany weekend

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            szykuje się udany weekend
            Po wszystkiemu.

Komentarz

• Oświadczam, że Krajowa Informacja Skarbowa pobiła chyba rekord w niemożliwości dodzwonienia się na ich infolinie. Jestem aktualnie 182 w kolejce
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Oświadczam, że Krajowa Informacja Skarbowa pobiła chyba rekord w niemożliwości dodzwonienia się na ich infolinie. Jestem aktualnie 182 w kolejce
                Polecam dzwonić bezpośrednio do danego US. Ja zawsze próbuję na Wynalazek, bo na infolinii można spędzić cały dzień w oczekiwaniu. Kiedyś byłem 335 w kolejce
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

Polecam dzwonić bezpośrednio do danego US. Ja zawsze próbuję na Wynalazek, bo na infolinii można spędzić cały dzień w oczekiwaniu. Kiedyś byłem 335 w kolejce
                  o a ja myslałem, że jestem rekordzistą
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Fajnie, że wiosna za oknem ale mogliby na tych motocyklach tak nie zapier..... bo drzemki psują.

Komentarz

• Oświadczam że po równo pół roku pykło 2MW/h wyprodukowane na dachu, dzięki czemu rachunek za prąd za 6 miesięcy wyniósł 300zł Oczywiście bez lata tak mała instalacja nie udźwignie zimowego okresu, tak więc bardzo się cieszę zważywszy że znowu słychać o podwyżkach i braku rekompensat za nie

Komentarz

• Oświadczam że za gównoburzę jaką odstawiają w Pedałenie po sobotnim spotkaniu na trybunie torwar, "dziennikarze" ( chociaż bardzie pasuje funkcjonariusze) tej stacji zasługują na szkło do dupy bo **** to była by dla nich przyjemność...

Komentarz

• Oświadczam ,że 10 dni kwarantanny z trzema kobietami w domu to będzie wymagające zadanie
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

Oświadczam ,że 10 dni kwarantanny z trzema kobietami w domu to będzie wymagające zadanie
                            współczesna wersja: modlitwa, post, jałmużna
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Oświadczam ,że 10 dni kwarantanny z trzema kobietami w domu to będzie wymagające zadanie
                              Benek #PDW
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Dlaczego?
                                -Zostaje pan skierowany na kwarantannę, może pan dobrać sobie do towarzystwa trzy kobiety.
                                - ​​​​​
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X