Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że pierwszy raz w życiu oddałem krew

Polecam niezdecydowanym - zajebiste uczucie myśląc, że możesz komuś uratować życie.
    q[-_-]p

Komentarz

• Oświadczam, że po trzech dniach teleporad w końcu udało się wyprosić aby chora córka została przyjęta do lekarza!! SUKCES!
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Oświadczam, że po trzech dniach teleporad w końcu udało się wyprosić aby chora córka została przyjęta do lekarza!! SUKCES!
        Nie pytam przez żlośliwość ani nic takiego, serio. Nie odbieraj tego jako atak w żaden sposób. Chciałbym tylko zrozumieć co kieruje osobami, które "walczą" w ramach tego poronionego systemu, zamiast pójść prywatnie jak człowiek do lekarza ? Koszt pediatry to 150-200zł pisząc nie raz o mega oszczędzaniu, akurat na służbie zdrowia, w żaden sposób bym nie oszczędzał... Zwykłe przeziębienie może mieć tragiczne konsekwencje przy nieszczęśliwym zbiegu okoliczności... Czemu przez 3 dni próbowałeś w ramach stworzonego poronionego systemu, zamiast go olać ? Serio to nie atak, chciałbym psychologicznie i socjologicznie zrozumieć, co kieruje ludzmi. Nie jesteś pierwszą osobą która tak postąpiła...
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Dlatego ja cieszę jak mogę, że w większości korpo są teraz pakiety medyczne z Lux Meda za nie duże pieniądze.
          Za czasów covida fakt te wizyty wyglądają inaczej, ale na ogół można raz dwa znaleźć przez aplikacje internistę czy pediatrę i dostać się bez problemu, porównując na znanym lekarzu który ma lepsze opinie.
          Jak sobie przypomnę czasy jak Żona nie miała pakietu, tylko żeby dostać się do lekarza trzeba było dzwonić do przychodni jak na audio tele ( 100x nie żartuję ) albo iść po numerek po 5 rano to aż mnie dreszcze przechodzą. Fajnie, że jest alternatywa dostępna nawet dla prostych ludzi i można się poczuć jak cywilizowany człowiek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Nie pytam przez żlośliwość ani nic takiego, serio. Nie odbieraj tego jako atak w żaden sposób. Chciałbym tylko zrozumieć co kieruje osobami, które "walczą" w ramach tego poronionego systemu, zamiast pójść prywatnie jak człowiek do lekarza ? Koszt pediatry to 150-200zł pisząc nie raz o mega oszczędzaniu, akurat na służbie zdrowia, w żaden sposób bym nie oszczędzał... Zwykłe przeziębienie może mieć tragiczne konsekwencje przy nieszczęśliwym zbiegu okoliczności... Czemu przez 3 dni próbowałeś w ramach stworzonego poronionego systemu, zamiast go olać ? Serio to nie atak, chciałbym psychologicznie i socjologicznie zrozumieć, co kieruje ludzmi. Nie jesteś pierwszą osobą która tak postąpiła...
            Z prostej przyczyny. Choroba córki nie przybrała jeszcze takich rozmiarów abym w ogóle pomyślał o prywatnym lekarzu. Standardowe przeziębienie. Dopiero od dwóch dni kaszel przybrał na sile więc jak wczoraj się nie udało dostać to dziś spróbowałem ponownie.
            A po za tym tak po prostu, nie znam prywatnie żadnego lekarza godnego zaufania, któremu z czystym sercem mógłbym zapłacić te 200 zł i być pewnym, że córka zostanie przebadana co oświadczam
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• No więc sam potwierdzasz, że dobrze telefonicznie diagnozowali w poprzednich dniach, że wizyta nie jest jeszcze niezbędna
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                No więc sam potwierdzasz, że dobrze telefonicznie diagnozowali w poprzednich dniach, że wizyta nie jest jeszcze niezbędna
                Pierwszego dnia oczywiście, że nie była potrzebna. Drugiego dnia moim zdaniem była ale lekarz przepisał leki i kazał obserwować do poniedziałku. Więc trzeciego dnia nie odpuściłem
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Oświadczam ku przestrodze albo tylko informacyjnie bo raczej to nie dotyczy forumowiczów a jedynie tych bab co to Wille Smithy do nich dzwonią. Miałem właśnie połączenie z takiego numeru +223 94 55 93 49, nie odebrałem bo nie słyszałem(i tak bym nie odebrał bo tak jakoś mam)
                  Wpisałem w google "kierunkowy 223" a tam:

Najazd kuzynów z Mali, czyli telefony z kierunkowego +223

+223 to kierunkowy Mali. Jeśli nie macie tam rodziny i nikt ze znajomych nie wyjechał tam na wakacje, nie odbierajcie. A już na pewno nie oddzwaniajcie. Może się zdarzyć, że będzie to najdroższa rozmowa w waszym życiu. W sieci pojawia się coraz więcej zgłoszeń o telefonach zaczynających się od numeru +223. To kierunkowy Mali, położonego w Afryce Zachodniej. Na stronie SpamCalls.net w tempie błyskawicznym rośnie lista wpisów dotyczących dziwnych połączeń. Dla jednego tylko numeru +22376122934 pojawiło się już ponad 20 tys. zgłoszeń.

https://www.chip.pl/2019/11/najazd-k...runkowego-223/

Artykuł z 19.11.2019 roku.

Komentarz

• Odebranie połączenia jest bezpłatne, niezależnie skąd jest rozmowa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Oświadczam ku przestrodze albo tylko informacyjnie bo raczej to nie dotyczy forumowiczów a jedynie tych bab co to Wille Smithy do nich dzwonią. Miałem właśnie połączenie z takiego numeru +223 94 55 93 49, nie odebrałem bo nie słyszałem(i tak bym nie odebrał bo tak jakoś mam)
                      Wpisałem w google "kierunkowy 223" a tam:

https://www.chip.pl/2019/11/najazd-k...runkowego-223/

Artykuł z 19.11.2019 roku.
                      Oświadczam, że nie wiem co jest nie tak z Willem Smithem? Bardzo spoko koleś. Miał ostatnio pewne problemy zdrowotno-finansowe i potrzebował pomocy, ale to się może przydarzyć każdemu. A z resztą to była tylko pożyczka i to bardzo opłacalna, bo odda potrójnie z kasy za tytułową rolę w filmie „Hitler - jak prawie podbiłem świat”.
                      Już nawet miał w tym tygodniu przelać kasę, ale mial jakieś problemy z kontem i musiałem mu przelać opłatę odblokowującą, a on puści kasę w przyszłym tygodniu. I doda mnie do znajomych na fejsbuku!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Oświadczam, że nie wiem co jest nie tak z Willem Smithem? Bardzo spoko koleś. Miał ostatnio pewne problemy zdrowotno-finansowe i potrzebował pomocy, ale to się może przydarzyć każdemu. A z resztą to była tylko pożyczka i to bardzo opłacalna, bo odda potrójnie z kasy za tytułową rolę w filmie „Hitler - jak prawie podbiłem świat”.
                        Już nawet miał w tym tygodniu przelać kasę, ale mial jakieś problemy z kontem i musiałem mu przelać opłatę odblokowującą, a on puści kasę w przyszłym tygodniu. I doda mnie do znajomych na fejsbuku!
                        Czarno to widzę.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Też pomyślałem, że może być coś niehalo jak napisał, że moja opłata odblokowująca nie wpłynęła (mimo, że mi zeszła z konta). Ale puściłem drugi przelew i potwierdził, że wszystko jest OK.
                          A najfajniejsze, że niby taki gwiazdor, a nie ma problemu, żeby napisać do w sumie dla niego anonimowego chłopaka z Polski. Nazywa mnie „ my dear friend” i obiecał, że przekaże do mnie kontakt Clintowi Eastwoodowi i Amy Winehouse.

Komentarz

Też pomyślałem, że może być coś niehalo jak napisał, że moja opłata odblokowująca nie wpłynęła (mimo, że mi zeszła z konta). Ale puściłem drugi przelew i potwierdził, że wszystko jest OK.
                            A najfajniejsze, że niby taki gwiazdor, a nie ma problemu, żeby napisać do w sumie dla niego anonimowego chłopaka z Polski. Nazywa mnie „ my dear friend” i obiecał, że przekaże do mnie kontakt Clintowi Eastwoodowi i Amy Winehouse.
                            Mimo wszystko, że czrno towidzę, trzymam kciuki.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Clint jak Clint, ale motyw z Amy to by było naprawdę coś!
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Pani z Piaseczna zapłaciła 600k synowi Clinta Estwooda,bo ten ciężko chorował i stracił płynność finansową.
                                Ale od czego ma się syna !

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...-l,nId,5029329
                                Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X