Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    A jako ,że już po północy ,to pozwolę sobie oświadczyć ,że minął miesiąc bez piwa.
    I nie tęsknię za nim.
    Oświadczam, że wnioskuję o zmianę nicka (i awatara) temu forumowiczowi
    Niech się nazywa "lemoniada" albo "kefir"
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wnioskuję,o chwilowe wstrzymanie się z taką eskalacją działań.
      Najpierw muszę się upewnić ,czy to nie jednorazowy (miesięczny) wybryk.
      )
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• No mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk

(ja w sumie też co dwa lata w poście nie piję, ale ja się tak nie "nazywam" )

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Oj, co do pierwszego meczu to mi za niecałe trzy tygodnie stuknie 27 lat (ale nie pamiętam tego "jak wczoraj").

Ale cicho , bo zaraz zlecą się tu takie dziadki, których pierwszy mecz, na którym byli, był jeszcze czarno-biały, a na forumkę logowali się przy pomocy suwaka logarytmicznego
          Aż odszukałem i u mnie 27 rocznica już minęła chwilkę temy, pierwszy mecz Legia - Zawisza 5:0 25.09.1993. To co pamiętam to to że mnie w drodze do domu psy ze 185 wyciągnęły i dostałem parę pał, w tym jedną po dłoni bo nieopatrzenie tyłek zasłoniłem... ale nie wiele więcej pamiętam
          Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• U mnie pierwszy to były derby (pierwsze po powrocie Polonii po tysiacu lat); w podstawówce kolega Polonista mnie wyciągnął (ale na Krytą, a nie sektor gości) ale coś mu się nie udało zwiększenie liczebności czarnych-kulturalnych

Komentarz

• Czas dla seniorów jest pomiędzy 10 a 12 a Wy tutaj odbieracie młodzieży miejsce, inicjatywę i pomysły poza swoimi godzinami

p.s. Jakoś nigdy w życiu nie wpadłem na pomysł oglądania meczu na Konwiktorskiej, owszem na kosza biegałem (wtedy byli w pierwszej lidze a Legia niestety w drugiej, częściej byłem na Legii mimo drugiej ligi, w tej starej ujeżdżalni koni) i na pływalni pływałem, ale na nożnej - nigdy.
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jak można mając do zrobienia 120km wyjechać o 15:00 i nie zdążyć nawet na końcówkę meczu granego o 18:00? Ano można. Odcinek Siedlce-Kałuszyn: 2.5h
                Biedni pokrzywdzeni rolnicy wracający z protestów wstrzymali cały ruch na DK2 jadąc środkiem pasa, kolumną 10 ciągników. Nie przyszło im nawet do głowy, żeby zjechać trochę na prawo. Nie kurva, bo po co? Jeszcze na powrocie powkurwiamy Bogu ducha winnych kierowców.

Zmarnowany czas, zmarnowane paliwo, zmarnowane pieniądze.
                Koło chvja mi latała "5 dla zwierząt" ale za tę dzisiejszą akcję to - pierdolcie się złośliwe kasztany.
                Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Stout ja jeszcze tydzień i będą dwa miesiące
                  Dzisiaj miałem kryzys jak wyleciałem na chwilę na ośkę i pod garażem trwała standardowa środkowotygodniowa alkoholizacja w postaci "jedno piwo, czyli każdy bierze cztery", no, ale dałem radę
                  Cel to 1.01.2021...
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• To trzymam kciuki.
                    Ja ogólnie myślę ,żeby do lata odpuścić piwo.
                    Raz ,że ipy,apy i inne mi się przepiły.
                    Dwa ,że z koncerniaków ,po przejęciu Namysłowa przez Żywca (totalnie zjyebali piwo tym ekstraktem) nie ma czego pić.
                    Trzy ,że czas było zrobić coś z rosnącym bandziochem.(miesiąc abstynencji i ćwiczeń i 5 cm w brzuchu mniej).
                    Cztery ,żona mniej marudzi (hejt forumowych twardzieli czas start)
                    ))))

Komentarz

• Ja już piwa nie tykam od 04.04.2019 r. Muszę przyznać, że najgorzej jest w lato, ale za to... nie omieszkam wypełniać sobie braku piwa innym złocistym trunkiem (whiskey)

Komentarz

• No i teraz jeden z drugim będzie się tu teraz chwalił, że piwa nie pije, jakby to było się czym chwalić To jest temat dla poważnych oświadczeń, a nie takich... Mało to jest na forumce tematów o różnych odmiennościach?

Komentarz

• Zamieszczone przez McDoune Zobacz posta

Aż odszukałem i u mnie 27 rocznica już minęła chwilkę temy, pierwszy mecz Legia - Zawisza 5:0 25.09.1993.
                          No prosze, to tak jak u mnie, co oświadczam.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            No i teraz jeden z drugim będzie się tu teraz chwalił, że piwa nie pije, jakby to było się czym chwalić To jest temat dla poważnych oświadczeń, a nie takich... Mało to jest na forumce tematów o różnych odmiennościach?

Wypraszam sobie, wódki też nie piję, a barek coraz bardziej się zapełnia

Oświadczam, że nie wiedziałem o nowym rozporządzeniu które pozwala taryfiarzom zmieniać pas ruchu bez kierunkowskazów...trasa z Bemowa na Powiśle dołożyła mi kilka nowych siwych włosów...
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

Oświadczam, że nie wiedziałem o nowym rozporządzeniu które pozwala taryfiarzom zmieniać pas ruchu bez kierunkowskazów
                              ale że co ??

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeden z zapisów w "ustawie covidovej" dał takie przywileje złotówom.
                                )

Komentarz

Pracuję...
                                X