Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • No nie mieści.
  Wielka,postępowa Europa....

  Jaką kurvą trzeba być,żeby wydać taki wyrok na niewinną istotę.
  Aż sie w człowieku gotuje.....
  "Lubię sobie jebnąć piwo"

  Komentarz


  • Jak to się stało, że sąd zdecydował o eutanazji? Czemu w ogóle sąd się tym zajmował? Przepraszam, za głupie pytania, ale nie znam brytyjskiego prawa.

   Komentarz


   • @Peace - bez wczytywania się w szczegóły tej sprawy zgaduję, że (trochę podobnie jak to jest u nas) na „czynność medyczną” zalecaną przez lekarzy, na którą nie wyrażają zgody rodzice dziecka, potrzebna jest zgoda sądu. Nie mówię oczywiście o zaleceniu jakiegoś drobiazgu, ale np. o przymusowej hospitalizacji dziecka z jakąś „epidemiologiczną” choroba zakaźną (bezpieczeństwo ogółu) albo pewnie tez inną poważną chorobą zagrażającą życiu samego dziecka.
    A w tym liverpoolskim przypadku to „zalecenie” dotyczyło zapewne odłączenia od aparatury (bo „medycznie niecelowe", "męczy się” itp.), na co rodzicie zaprotestowali i potrzebna była zgoda sądu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

    Komentarz


    • Sąd zakazał wyjazdu do Rzymu, gdzie oferowana była pomoc w leczeniu, przed chwilą podała włoska agencja.
     Niewiarygodne...
     Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

     Komentarz


     • Sprawa zaczęła sie od tego ,ze SZPITAL stwierdził,że utrzymywanie dziecka pod aparatem nie jest w interesie szpitala i jest nieludzkie dla dziecka...
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

      Komentarz


      • Rozumiem, że nie chcą małego dalej leczyć/utrzymywac przy życiu bo są bezdusznymi ******* (tzn nie rozumiem ale wiadomo o co chodzi)

       Ale dlaczego odbierają możliwość wyjazdu, jedynej szansy, nadziei. ***** dużo już słyszałem pojebanych akcji ale to wykracza poza wszelkie granice mojej wyobraźni. Nawet nie chce myśleć o tym co przechodzą rodzice. Rozszarpalbym kurwy

       Komentarz


       • Dawno mnie nic tak nie ruszylo. O ile sam fakt checi odlaczenia dziecka od aparatury mozna zrozumiec (brak mozliwosci leczenia, gdy inni lepiej rokujacy potrzebuja) to juz niezgody na oddanie dziecka do innej placowki (gdy helikopter juz czeka na miejscu) ni *****. Lekarze zamiast utrzymywac dziecko przy zyciu to utrudniaja (vide podanie tlenu/wody bodajze 12h po odlaczeniu od maszyny czy tez zadeklarowanie, ze wypis do domu potrwa 3-5 dni), a sedzia z pracownikami szpitala doklada do tego, ze pozwolic mu umrzec jest w najlepszym interesie rodziny. No i biedni pracownicy szpitala skarza sie na wroga wobec nich atmosfere.

        System mial bronic dzieci przed glupimi rodzicami, za to tutaj pokazuje najgorsze, pojebane oblicze.

        Komentarz


        • Banda zapatrzonych w siebie i przestraszonych możliwością ewentualnej pomyłki skurwysynów. Państwo post demokratyczne w najczystszej postaci
         Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
          Banda zapatrzonych w siebie i przestraszonych możliwością ewentualnej pomyłki skurwysynów. Państwo post demokratyczne w najczystszej postaci
          Porażający jest argument, że transport do Włoch może być niebezpieczny dla zdrowia dziecka, dziecka zostawionegi na śmierć na szpitalnym łożku...
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


          Bynajmniej to nie przynajmniej!

          Komentarz


          • Tak przez przypadek sedzia,który wydał ten wyrok jest autorem książki o adopcji dzieci przez pedałów......
           "Lubię sobie jebnąć piwo"

           Komentarz


           • juz ktos to prostowal - tylko nazwisko sie zgadza

            Komentarz


            • https://twitter.com/TheCejrowski/sta...57500518416384
             "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
             Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
             Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
             Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
             "
             Janusz Waluś - czekaMY!

             Komentarz


             • Beka możesz podlinkować te sprostowanie,bo w necie jest bardzo mało info na temat tego sędziego.
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

              Komentarz


              • wieczorem bede musial poszukac, ktos na TT wrzucal informacje

               Komentarz


               • Ja szukałem, szukałem i niczego nie znalazłem. I wg mnie to ta sama osoba. Ten kto prostował źle skojarzył bo znalazłem coś takiego:
                Sir Anthony Paul Hayden (born 24 June 1961), styled The Hon. Mr Justice Hayden, is a judge of the High Court of England and Wales and former barrister appointed to the High Court.
                On po prostu siebie nazywa Mr Justice a ktoś pomyślał chyba, że to dwie różne osoby a Justice to imię tego "drugiego". Tak to widzę.


                Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?


                Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie małego Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”. Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.                Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa cynicznie zaznaczył we wtorek wieczorem, że „to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca”. Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmujące się ona... udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.                31 lipca 2013 roku główna strona BLAGG podała, że ich działacz Justice Hayden został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.                Hayden jest także współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.                BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.                Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów a także wspierania eutanazji i aborcji. W 2016 roku odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo, że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”. To wystarczyło aby pozbawić ją praw rodzicielskich.

                Źródło: lifesitenews.com

                PR

                Read more: http://www.pch24.pl/skazal-alfiego-e...#ixzz5DfmvkHYO
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz

                Pracuję...
                X