Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cierpliwości, przyszły tydzień kończy się w następną sobotę, zawsze pod koniec zimy jest jej ostatni atak
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Chciałbym oświadczyć, że hvj w tyłek temu kto sypie niemalże kilogram soli na metr kwadratowy ziemi, a szczególnie u mnie na osiedlu, mam cały gres na wejściu do mieszkania tym usyfiony, moje buty wyglądają jakbym obrobił w nich jedną zmianę w Wieliczce...
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczam, że przegrać finał 1 z 10 mając prawie 500 pkt to rzecz niebywała
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Oświadczam, że przegrać finał 1 z 10 mając prawie 500 pkt to rzecz niebywała
          Do końca życia na słowo 'hipoteza' gość będzie reagował jak na alergię

Komentarz

• Oświadczam, że nie spodziewałem się tak banalnego pytania za 1000000
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

Oświadczam, że nie spodziewałem się tak banalnego pytania za 1000000
              Milion był? Ja tam się zawiesiłem na teście z historii w TVP1. Próbowałem niedawno oglądać milionerów ale stwierdziłem, że to jakiś cyrk z nie mojego świata jeśli chodzi o pytania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                Milion był? Ja tam się zawiesiłem na teście z historii w TVP1. Próbowałem niedawno oglądać milionerów ale stwierdziłem, że to jakiś cyrk z nie mojego świata jeśli chodzi o pytania.
                Skakałem po kanałach i patrzę ma pytanie za 500000. Dała radę mimo że kierowała się ponoć tylko intuicja. A za milion to już prościzna. Ile to jest 1111x1111
                Emerytka będzie miała klawa starość co oświadczam
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Pani Maria Romanek, która jako druga osoba w Polsce wygrała 1 000 000 zł w Milionerach właśnie powiedziała na tvn24 że 90% wygranej przeznaczy na zbiórki w siepomaga. Jest MOC!
                  Jeżeli nawet 10% z wygranej przeznaczy to wielki szacunek i brawa dla tej Pani co oświadczam
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Co prawda pedalenu nie oglądam, ale nie uważacie, że mogla to być ustawka?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                      Co prawda pedalenu nie oglądam, ale nie uważacie, że mogla to być ustawka?
                      a w jakim celu ?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

a w jakim celu ?
                        Żeby zwiększyć oglądalność. Od tygodnia już trąbili, że ktoś bańkę wygrał.

Komentarz

• To chyba normalne, przecież nie kręcą tego na żywo.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Oświadczam, że właśnie dowiedziałem się od koleżanek z pracy, że dziś odbywa się jakiś czarny marsz. Ktoś mnie oświeci, o co chodzi tym razem?

Komentarz

• O to co zwykle - idą szukać chłopa, a czarny wyszczupla
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Oświadczam, że nienawidzę PiS-u. Oświadczam także, że uwielbiam wpisy w tematach meczowych. Szczególnie w trakcie trwania meczów. Oświadczam również, że bardzo cenię krytykę wszystkich moich postów i podchodzę do nich z dużym zrozumieniem. A właściwie to z wyrozumiałością.
                                Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X