Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
    Casual... znaczy teraz musisz narzucić dobre tempo pisania ;-)
    Spokojno, damy radę- znając życie o samym tylko głodującym tłuściochu z KODu napiszę z dwieście postów, fascynujący temat
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Spokojno, damy radę- znając życie o samym tylko głodującym tłuściochu z KODu napiszę z dwieście postów, fascynujący temat
      To on przeżył trzeci dzień głodówki?
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        To on przeżył trzeci dzień głodówki?
        Jest pod respiratorem
        [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
        Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
        Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
        A że śmiał mówić o tym zuchwale,
        Że nie chciał, by go więziono, bito,
        Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Oświadczam, że:
          Kiedyś byłem mocno zdziwiony sytuacją w której to po wyjściu z monopolowego kilka osób oprócz mnie niosło że sobą setki zamiast dwóch-trzech piw...obecnie jestem coraz bardziej przekonany do tego typu zakończenia lub rozpoczęcia dnia...po pierwsze ekonomicznie, a po drugie...ekonomiczniejtak więc co niektórzy niech się nie martwią już o telefony lub sms w dziwnych godzinach ( mitur co tam?) z pytaniem: browar? Od dzisiaj to pytanie będzie brzmiało: seta?
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczam, że liczbą dnia zostaje 29....
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Co tam słychać u męczennika z KODu? Żyje jeszcze? Zmienił go ktoś w tej głodówce rotacyjnej? Nie mam fejsbuczka więc nie jestem na bieżąco.

Casual miałeś informować

Komentarz

• Oświadczam, że:
                Jeśli czujesz, że coś Ci zabiera tlen,
                Lepiej to zostaw, lepiej to zostaw,
                Jeśli widzisz, że realne nie jest snem,
                Bierz to co los da, bierz to co los da

#MuremZaBonusem

Komentarz

• Baciek łap

1:26 : Westerplatte polskiej demokracji

gość chyba odleciał

ed: https://www.youtube.com/watch?v=OSWisj_Hoqw

ostro

Komentarz

• Nieźle wygląda, jak na tydzień głodówki.

Co mi przypomniało, że trzeba coś opierdolić...

Żadnego ogłaszania wyroków, niezgodnych z konstytucją!

Twoje zdrowie, Andrzej!
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zjeb roku

Skurwol leży cały dzień jak ten byk na gnoju, w nocy jak nikt nie widzi się nawpierdala, taki to pożyje

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Co tam słychać u męczennika z KODu? Żyje jeszcze? Zmienił go ktoś w tej głodówce rotacyjnej? Nie mam fejsbuczka więc nie jestem na bieżąco.

Casual miałeś informować
                        Myślałem, że trzymacie z mortem rękę na pulsie i coś tam o umęczonym głodówką obrońcy demokracji klikacie czasem

Pozytywne jest to, że po szóstym dniu głodówki zaczął, jak twierdzi, mówić ciszej, co daje nadzieję, że za parę dni umiejętność mówienia całkowicie u niego zaniknie

"Nie ma jakichś fantazji związanych z jedzeniem"- ma chłopina polot

Przypadek kliniczno- komiczny, w sumie smutne to, chyba że gościu faktycznie gra teatr, żeby dorwać się w przyszłości do takiego czy innego koryta.

Choć skłaniam się raczej ku tezie, że to zupełny świr jest po prostu.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Daje mu czas do jutra, aż ludzie wyjdą ze święconką i pęknie.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                            Myślałem, że trzymacie z mortem rękę na pulsie i coś tam o umęczonym głodówką obrońcy demokracji klikacie czasem
                            .
                            Ja ********* monitoruje na bieżąco, najpierw wezwał papieża Franciszka do interwencji w Polsce a teraz episkopat
                            ...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Ja ********* monitoruje na bieżąco, najpierw wezwał papieża Franciszka do interwencji w Polsce a teraz episkopat
                              Może z okazji nadchodzących Świąt, jakąś pizzę mu zamówić, chudziaczkowi? Mogę partycypować w kosztach ewentualnie.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• video relacji ciąg dalszy , tym razem dzień ósmy

Komentarz

Pracuję...
                                X