Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
    Wnioskuję, że było lepiej Pytam z ciekawości, ludzie na luzie pisali, mniej polityki, czegoś więcej ?
    Było dużo więcej polityki, dobrego humoru, dowcipnych postów oraz zdecydowanie dużo mniej głupków i durnych wpisów.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Było dużo więcej polityki, dobrego humoru, dowcipnych postów oraz zdecydowanie dużo mniej głupków i durnych wpisów.
      Więcej sympatyków klubu, większa różnorodność ludzi, więcej wpisów - różnych wpisów. Zawsze też można się spotkać w SportBarze i pogadać na żywo, poznać się nawzajem. Nie mądrzę się -ponieważ nie mam takiego stażu na forum, ale może kiedyś się uda (chyba, że czegoś nie wiem bo za krótko tu jestem)... Co moglibyśmy oświadczyć wspólnie
      [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
      Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
      Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
      A że śmiał mówić o tym zuchwale,
      Że nie chciał, by go więziono, bito,
      Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

Zawsze też można się spotkać w SportBarze i pogadać na żywo, poznać się nawzajem...
        Znak czasów, ehhh...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No właśnie...
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Nie wiem czy lepiej czy nie bo ja nie mam jakiegoś długiego stażu Po prostu jak znikają z forum ludzie z dłuuugim stażem to człowiek się zastanawia dlaczego. Tak jakby chociaż nagłe zniknięcie a-d-a-m-a
            Nieciecza awansowała

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Znak czasów, ehhh...
              No dobra to nie w SB w Źródełku, pod trasa, gdziekolwiek ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Nie wiem czy lepiej czy nie bo ja nie mam jakiegoś długiego stażu Po prostu jak znikają z forum ludzie z dłuuugim stażem to człowiek się zastanawia dlaczego. Tak jakby chociaż nagłe zniknięcie a-d-a-m-a
                A ja się pytam GDZIE JEST ANDRZEJ??? Stażu nie miał długiego, nawet krótkiego ale za to w moment zaistniał, powkurwi_ał i zniknął. Ktoś coś?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  A ja się pytam GDZIE JEST ANDRZEJ??? Stażu nie miał długiego, nawet krótkiego ale za to w moment zaistniał, powkurwi_ał i zniknął. Ktoś coś?
                  Chyba musiał bo przegrał zakład
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

No dobra to nie w SB w Źródełku, pod trasa, gdziekolwiek ?
                    Bez mapy dojścia do Źródeła ani rusz, tym bardziej jeśli nie będzie Żyleta i Oprawy...a tak serio to nie chcij poznać forumowiczów na żywo, będziesz tego żałował...
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• No to bedzie po lizaku lub po setce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Nieciecza awansowała
                        No właśnie. Pewnie dopiero dopiero wróci jak spadną. Dobre były jego posty w temacie "Ekstraklasa" z jakimś użytkownikiem z Niecieczy

Komentarz

• Co jest z forum? Na kompie mi nie dziala, a na tapatapa jakies krzaczki zamiast polskich znakow. Tylko ja tak mam?
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            Co jest z forum? Na kompie mi nie dziala, a na tapatapa jakies krzaczki zamiast polskich znakow. Tylko ja tak mam?
                            I ja również tak miałem , na kompie ani na androidzie nie szło zerknąć forumkę :/

Looking : chyba A-d-a-mowi zabrakło pokory , poza tym też przejechał się w sprawie Berga , kiedy jako jedyny widział w nim trenera na lata

Heh , a Chmielowi pisał , że jego posty w stronę Berga to " obłęd 2015 "

Komentarz

• Witam forumową brać po krótkiej przerwie bez internetów, dobrze czasem taką przerwę sobie zrobić i nieco odpocząć, ale starczy już- pora poklikać ze zdwojoną siłą- 10.000 postów z okazji 100 lat Legii to mój cel !

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Wnioskuję, że było lepiej Pytam z ciekawości, ludzie na luzie pisali, mniej polityki, czegoś więcej ?

Powiem tak... forum to choć oczywiście wasze własne było miejscem, w którym spotkali się kiedyś ludzie z najróżniejszych klubów i w życiu zostali ze sobą do dzisiaj ... Gadaliśmy o polityce, sprawach ważnych i mniej ważnych słuchaliśmy opowieści mądrzejszych od siebie a potem dyskutowaliśmy o życiu, śmierci i robiliśmy jajecznicę I dlatego wielu z nas choć rzadko się wypowiada to zagląda tu raz po raz sprawdzając co się u starych "znajomych" dzieje

Casual... znaczy teraz musisz narzucić dobre tempo pisania ;-)
                                NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Pracuję...
                                X