Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że sezon na rozładowanie akumulatory uważam za rozpoczęty kurva jego mać!
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczę sobie, że po tygodniowym postoju odpaliłem za pierwszym razem i to diesla
      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
        Oświadczę sobie, że po tygodniowym postoju odpaliłem za pierwszym razem i to diesla
        nasz też by pewnie odpalił gdyby nie to, że na tym akumulatorze Helmut jeździł pewnie od czasu upadku muru berlińskiego
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczam, że rekord 4razy lałem w ciągu niecałej półtorej godziny. ;p

Komentarz

• Kilka piw pod rząd , albo zapalenie pęcherza mocz. / cewki moczowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              zapalenie pęcherza mocz. / cewki moczowej
              to samo miałem napisać...zapierdalaj do lekarza jak nie chcesz chodzić po ścianach za kilka dni...
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Nic z tych rzeczy.

Ostry trening, pierwszy bez bólu łokci

Komentarz

• Oświadczam, że raz na jakiś czas uda się przyfarcić i oszczędzić dwie stówy - tym razem na naprawie telefonu... czas świętować!
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    Oświadczam, że raz na jakiś czas uda się przyfarcić i oszczędzić dwie stówy - tym razem na naprawie telefonu... czas świętować!
                    Nie no w piątek to 200 idzie na start!!!
                    Pijacy i złodzieje są...
                    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
                      Tak to nie, bo wyszłoby tak, jakbym za ten serwis faktycznie zapłacił. Ale połowa tej kwoty jak najbardziej do rozdysponowania.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
                        Tylko w pierwszy piątek po wypłacie . Co oświadczam!

Komentarz

• Oświadczam, że Anitki to najlepsze dziewuchy w Polsce. Brać się chłopy !!!
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                            Oświadczam, że Anitki to najlepsze dziewuchy w Polsce. Brać się chłopy !!!
                            Mógłbym oświadczyć zupełnie przeciwnie

Komentarz

• Oświadczam że powrót do dawno nieodwiedzanego domku na Warmii i zastanie go w stanie "gołe ściany" to kurewsko nieprzyjemne doświadczenie. Chujki nawet zlew mi wyniosły. Pieniądze żadne - wkurw potężny.
                              Jedyny plus jest taki że szyby w oknach są i samemu budynkowi nic się nie stało.
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Oświadczam że powrót do dawno nieodwiedzanego domku na Warmii i zastanie go w stanie "gołe ściany" to kurewsko nieprzyjemne doświadczenie. Chujki nawet zlew mi wyniosły. Pieniądze żadne - wkurw potężny.
                                Jedyny plus jest taki że szyby w oknach są i samemu budynkowi nic się nie stało.
                                Kvrewsko chvjowe uczucie.... Sam kiedys niestety padlem ofiara zlodzieja i serdecznie Ci wspolczuje!!
                                Jedno Miasto
                                I Jeden Klub
                                Legia Warszawa
                                Legia az po Grob

Komentarz

Pracuję...
                                X