Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• oświadczam, że chyba popadłem w pracoholizm, ponieważ kierownik wysłał mnie na zaległy urlop który tak na prawdę trwa od kilku godzin i już mnie cholera strzela z nudów...na dodatek pochorowałem się tak, że morda mi się nie zamyka od kaszlu, więc wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna odpada co irytuje mnie dodatkowo...
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• oświadczam, ze u mnie w fabryce zorganizowali szkolenie z przywolywania wind

Komentarz

• Kto go nie zaliczy zapiertala schodami

Ostateczny krach systemu korporacji nadchodzi. Powoli, ale... To tak jak z Imperium Rzymskim i Unią Europejską - to kiedyś musi jebnąć
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• jakimi schodami - schody ewakuacyjne zamknięte (i otworzyć nie można) o ile budynek się nie jara

Komentarz

• Czyli brak przeszkolenia w zakresie umiejętności przywołania windy z zachowaniem wymogów compliance stanowi poważne naruszenie obowiązków pracowniczych. No więc czego się czepiasz??

U mnie w korpo jedyną zmianą na plus w przeciągu x lat było umożliwienie korzystania ze schodów
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Czyli brak przeszkolenia w zakresie umiejętności przywołania windy z zachowaniem wymogów compliance stanowi poważne naruszenie obowiązków pracowniczych. No więc czego się czepiasz??

U mnie w korpo jedyną zmianą na plus w przeciągu x lat było umożliwienie korzystania ze schodów
                aż mi się przypomniało coś
                Kiero dzwoni do mnie, że jest robota do zrobienia: weźmiesz pieczątkę, podjedziesz na Ostrobramską, podbijesz babce gwarancję, bo ktoś zapomniał, a babka robi dym, że ona nie będzie dymała pół Warszawy po stempelek, a musi zgłosić sprzęt do serwisu, bo się zjebał, pieczątka i kartka z adresem leżą u mnie na biurku, taryfa będzie za 5 minut. No to wbijam w taryfę i jadę...dojeżdżam na miejsce, patrzę na adres i widzę, że to biurowiec w sąsiedztwie Promenady, wbijam, gdzie jest winda i klatka II?dobra, znalazłem klatkę, ale windy dwie, wbijam do tej po lewo, klikam 5 piętro, ale nie jedzie, *****, wbija koleś i klika dwójkę, dobra, trudno wbije dalej schodami...na drugim wysiadam i lecę schodami, jestem już przy piątce jakiś typ się na mnie patrzy ja go pytam jak się tam dostać, a on: Panie to są schody przeciwpożarowe, pana nie może tu być...lecę znowu na dół, wbijam do windy, zjeżdżam na dół, na drugim piętrze pytam gdzie klatka II, bo podobno jestem w III: musi pan zjechać na dół, wsiąść do windy po prawo i wjechać na piąte...zjeżdżam na doł, wbijam do drugiej windy, klikam numer 5, jedzie 1,2,3,4,5,6!,7!8!, ***** mać, wsiadają chłopy, *** wysiadam, zejdę schodami na piąte, lecę do schodów, zamknięte, SCHODY PRZECIWPOŻAROWE, kurw mać, wbijam do windy, jadę na 5, dobra, babkę znalazłem, pomarudziła, podbiłem gdzie trzeba, wbijam do windy, 5,4,3,2, ktoś wsiada, klika 0, a winda...jedzie w górę, ja pierdolę, typ zdziwiony, ja wkurwiony, wjechaliśmy na...5 piętro, "chyba się zepsuła" mówi typ, ja "yhy", klikam 0, jesteśmy na 0, ja zamiast pójść w lewo, idę w prawo, wychodzę z tyłu biurowca, 8 minut z buta z powrotem do taryfy...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                    aż mi się przypomniało coś
                    Kiero dzwoni do mnie, że jest robota do zrobienia: weźmiesz pieczątkę, podjedziesz na Ostrobramską, podbijesz babce gwarancję, bo ktoś zapomniał, a babka robi dym, że ona nie będzie dymała pół Warszawy po stempelek, a musi zgłosić sprzęt do serwisu, bo się zjebał, pieczątka i kartka z adresem leżą u mnie na biurku, taryfa będzie za 5 minut. No to wbijam w taryfę i jadę...dojeżdżam na miejsce, patrzę na adres i widzę, że to biurowiec w sąsiedztwie Promenady, wbijam, gdzie jest winda i klatka II?dobra, znalazłem klatkę, ale windy dwie, wbijam do tej po lewo, klikam 5 piętro, ale nie jedzie, *****, wbija koleś i klika dwójkę, dobra, trudno wbije dalej schodami...na drugim wysiadam i lecę schodami, jestem już przy piątce jakiś typ się na mnie patrzy ja go pytam jak się tam dostać, a on: Panie to są schody przeciwpożarowe, pana nie może tu być...lecę znowu na dół, wbijam do windy, zjeżdżam na dół, na drugim piętrze pytam gdzie klatka II, bo podobno jestem w III: musi pan zjechać na dół, wsiąść do windy po prawo i wjechać na piąte...zjeżdżam na doł, wbijam do drugiej windy, klikam numer 5, jedzie 1,2,3,4,5,6!,7!8!, ***** mać, wsiadają chłopy, *** wysiadam, zejdę schodami na piąte, lecę do schodów, zamknięte, SCHODY PRZECIWPOŻAROWE, kurw mać, wbijam do windy, jadę na 5, dobra, babkę znalazłem, pomarudziła, podbiłem gdzie trzeba, wbijam do windy, 5,4,3,2, ktoś wsiada, klika 0, a winda...jedzie w górę, ja pierdolę, typ zdziwiony, ja wkurwiony, wjechaliśmy na...5 piętro, "chyba się zepsuła" mówi typ, ja "yhy", klikam 0, jesteśmy na 0, ja zamiast pójść w lewo, idę w prawo, wychodzę z tyłu biurowca, 8 minut z buta z powrotem do taryfy...
                    jeśli ten na prawo obok budynku Polsatu to odpowiedzią na Twoją historię jest: JW Construction :P
                    podpis under construction

Komentarz

• Oświadczam, ze Legionistka87 z tego forum to naj(L)epsza dziewucha jaką znam
                      Ostatnio edytowany przez Ljubo-jad; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Ljubo-jad Zobacz posta
                        Oświadczam, ze Legionista87 z tego forum to naj(L)epsza dziewucha jaką znam
                        Oświadczam, że precz z shemale
                        q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                          Oświadczam, że precz z shemale
                          Oświadczam, że się pomyliłem okrutnie wybacz Lol3k że Ci zniesmaczyłem poranek.

Komentarz

• Oświadczam, że miałem dziś dzień wolny i wybrałem się do Muzeum Powstania Warszawskiego. Co prawda byłem tam już ze 3 razy, ale raczej w weekendy. Dziś wybrałem się z samego rana i jestem pod ogromnym wrażeniem osób-przewodników. Ludzie z pasją, ogromną wiedzą... Podłączyłem się dziś pod kilka grup i ciągle było mi mało. 5 godzin minęło, jak 5 minut... Zna ktoś z was może takiego przewodnika prywatnie?
                            Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                            Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Oświadczam, że przed świętami warto się zapoznać z Polskimi produktami niezbędnymi przy stole.
                              https://www.facebook.com/SwojDoSwego...type=3&theater
                              LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                                Polskie tylko w teorii, niestety, w przeważającej większości, co ze smutkiem oświadczam.

http://dziennikradykala.bloog.pl/id,...tticaid=6161e5
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X