Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Info dla bliższych i dalszych znajomych oraz osób, które mogą mieć jakiś biznes czy inny interes: znikam na jakiś czas i przez ten czas (dłuższy czas) nie będą do mnie dochodziły żadne forumowe privy, proszę więc tą drogą nie klikać, bo i tak nie przeczytam, co oświadczam. Do usłyszenia w swoim czasie
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Info dla bliższych i dalszych znajomych oraz osób, które mogą mieć jakiś biznes czy inny interes: znikam na jakiś czas i przez ten czas (dłuższy czas) nie będą do mnie dochodziły żadne forumowe privy, proszę więc tą drogą nie klikać, bo i tak nie przeczytam, co oświadczam. Do usłyszenia w swoim czasie
      Ej ej ej! Gdzie Ty Mordo znikasz? Bo chyba nie lecisz do Peru
      Bo śnieg...

Komentarz

• Wyjeżdża razem z córką Kopaczowej.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Właśnie się dowiedziałem, że miałem w nie tak odległej rodzinie żołnierzy AK oraz powstańców warszawskich z batalionu Miotla! Oświadczam więc ze z ogromnym zainteresowaniem zabieram się za wyszukiwanie informacji na ich temat!
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wiem, że może nie jest to najlepszy temat, ale może zostanie mi to wybaczone

Info i prośba do użytkowników:

jestem współtwórcą projektu promującego patriotyzm ekonomiczny: wspieramrozwoj.pl

Chciałem zaprezentować Wam projekt, który może Was zainteresować. Jest to aplikacja "Polskie Marki". To apka na smartfony i tablety pozwalająca na sprawdzenie pochodzenia kapitału danej marki i miejsca produkcji - a zatem znalezienie prawdziwie polskich produktów na półkach sklepowych, co powinno leżeć na sercu każdego patrioty.

W tym momencie Polskie Marki to wyszukiwarka wymagająca ręcznego wpisywania haseł. Planujemy jednak wprowadzić:
            - czytnik kodów kreskowych,
            - przeglądanie kategorii,
            - listy zakupowe.

Dzięki temu łatwo na co dzień można będzie wesprzeć polską gospodarkę, zamiast wysyłać pieniądze za granicę (np. do Niemiec).

Aby to zrealizować, potrzebujemy funduszy. Od 1 października prowadzimy akcję crowdfundingową. Ale ciągle brakuje nam jeszcze trochę kasy, a zostało tylko kilka godzin...

Zatem zwracam się z prośbą o wpłaty (w zamian różne upominki). Jak nie uda się zebrać odpowiedniej sumy, to pieniądze zostają zwrócone.

Dokładniejszy opis naszych działań:
            http://wspieramrozwoj.pl/artykul/91/...-Polskie-Marki

Oraz akcja na Facebooku:
            https://www.facebook.com/events/1034614496578950/

Pozdrawiam!

Komentarz

• Wszystkie knajpy Warszawskie tego wieczora okupują Polacy, także przydałoby się przypierdolić porządnie, mocno pod łokieć aby bolało następnego dnia.

Polał trochę wody.

Komentarz

• oświadczam, że całkiem szybko skończyła się solidarność z Francuzami poprzez zdjęcia na fejsbuku

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  oświadczam, że całkiem szybko skończyła się solidarność z Francuzami poprzez zdjęcia na fejsbuku

Życie.
                  "Jak to jest, że w Brukseli tuż obok PE i KE, źródeł dobra wszelkiego, planuje się zamachy terrorystyczne?" (Prof. Zdzisław Krasnodębski);
                  "Jeśli to Francuzi zabijali w Paryżu Francuzów, to dlaczego Francja bombarduje cele w Syrii? Trzeba w odwecie zbombardować Paryż!" (Tomasz Terlikowski).

Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A tak tylko jednego chciałem nabić, żeby mi konto sie nie zablokowało.

Komentarz

• Oświadczam , że właśnie stuknęły mi 3 lata odkąd nie piję alkoholu

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Oświadczam , że właśnie stuknęły mi 3 lata odkąd nie piję alkoholu
                        Obywatelstwo/wiare zmieniłeś?

A tak serio to brawo
                        Bo śnieg...

Komentarz

Oświadczam, że szacunek się należy

Komentarz

• Oświadczam, że dziś mija 40. rocznica śmierci gen. Francisco Franco.
                            "Walczymy, aby wyzwolić nasz naród od wpływów marksizmu i międzynarodowego komunizmu, które dostały się do naszego kraju, aby uczynić go satelitą bolszewizmu moskiewskiego. Chcemy ocalić przez tą walkę wartości moralne, duchowe, religijne i artystyczne stworzone przez naród hiszpański w czasie jego długiej, chwalebnej historii."
                            https://www.youtube.com/watch?v=hgw0H1CDTOs
                            LEGIA TO MY
                            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

O kurde, to już tyle czasu jeden kolega łazi z metalem w głowie niczym robocop...? Jak ten czas leci...
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                                O kurde, to już tyle czasu jeden kolega łazi z metalem w głowie niczym robocop...? Jak ten czas leci...
                                buahahahahaha ... no tak to wtedy...a ten dalej piszczy na lotniskach
                                ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                                Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                                I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                                Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

Pracuję...
                                X