Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A tu Louis CK:

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Co do tych niepowtarzalnych zawiłości życiowych państwa Alfabetycznych to cieszę się względnym spokojem. Nie wiem czy to efekt włożonej pracy w blokowanie treści mnie nie interesujących czy fart i przyzwoitość znajomych.

Moje uproszczenie do źródła informacji wprowadziło w błąd.

Bycia followerem Iksa nijak nie potrafię określić mianem "skazania". To że Iks coś opisze, nie znaczy, że w celu weryfikacji nie wolno mi użyć google czy innych źródeł (włączając książki). Wydaje mi się, że to kwestia nawyku niedowierzania opiniom bądź jego braku, a nie wina tego czy innego soszialmidia.

No i w bonusie jest jeszcze zaorywanie wszelakich lemingów w komentarzach pod wpisami TOK.fm czy jakichś mniej lub bardziej mainstreamowych autorytetów. Potrafi dostarczyć masę satysfakcji. Zresztą paru znanych forumowiczów ewidentnie podziela to zdanie
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Doprecyzuję - z onym "followerem" nie chodziło mi o wyznawcę Iksa, jeno o kogoś, kto śledzi kolejne wpisy Iksa (czyli o sens fejsbukowy.)
        Teraz przykład - przypuśćmy, że interesują mnie marchewki, załóżmy też, że o marchewkach pisze całkiem interesująco czterdzieści osób, ale sęk w tym, że piszą nie tylko o nich, jedno o wszystkim, co im aktualnie w duszy gra. Sprawdzam pierwszego. Napisał o kabaczkach. Blisko, ale kabaczki to jednak nie marchewki. Idę do drugiego. Donosi, że suka mu się oszczeniła, dołącza też fotki. Obejrzałem wszystkie (kto by się oparł?) - no, muszę przyznać, szczeniaki milusińskie. Odwiedzam trzeciego. Opisuje przygody z komornikiem, więc jasne jest, że nie myśli teraz o marchewkach. Czwarty napisał o marchewkach, bingo!... Że mu zgniły z powodu inwazji grzyba fungus marchewkovus i prosi o radę na przyszłość, bo fungomort nie działa...
        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
        Up the Anchor!

Komentarz

• Każdy matoł, który nie potrafi sprzątnąć po swoich psie powinien mieć tym śmierdzącym gównem wysmarowaną facjatę, co oświadczam.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Każdy matoł, który nie potrafi sprzątnąć po swoich psie powinien mieć tym śmierdzącym gównem wysmarowaną facjatę, co oświadczam.
            się wdepło ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              się wdepło ?
              Ano wdepło. Teraz to nie przewidzisz, bo nie tylko trawniki pozasrywane, ale chodniki w dodatku. A właściciel zapierdala z telefonem przy uchu, ewentualnie pali jana i się zrywa.

Buraki **********!
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Ano wdepło. Teraz to nie przewidzisz, bo nie tylko trawniki pozasrywane, ale chodniki w dodatku. A właściciel zapierdala z telefonem przy uchu, ewentualnie pali jana i się zrywa.

Buraki **********!
                Teraz to pikuś poczekaj zimą

Najgorzej jest w marcu , kiedy z topniejącego śniegu wyłaniają się brązowe placki

U mnie pod blokiem , a raczej między blokami jest trawnik w kształcie prostokąta i tam jest prawdziwe pole minowe

Zawsze mam bekę jak meliniara Marta ( sąsiadka z naprzeciwka ) wychodzi oknem do kogoś , a potem idzie przez ten trawnik i zaraz słychać " kuuuurrwwa w gówno weszłam " na pół Grochowa
                Ostatnio edytowany przez Alek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Oświadczam, że Rzeźniczak jest skandalikcznie słaby, przy ilu straconych bramkach musi wziąć udział, żeby go posadzić na ławce?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                    Teraz to pikuś poczekaj zimą

Najgorzej jest w marcu , kiedy z topniejącego śniegu wyłaniają się brązowe placki

U mnie pod blokiem , a raczej między blokami jest trawnik w kształcie prostokąta i tam jest prawdziwe pole minowe

Zawsze mam bekę jak meliniara Marta ( sąsiadka z naprzeciwka ) wychodzi oknem do kogoś , a potem idzie przez ten trawnik i zaraz słychać " kuuuurrwwa w gówno weszłam " na pół Grochowa
                    Wiesz zimą to norma. Tutaj się powprowadzało tych ***** kredytowych nowobogackich, którzy sobie pieska sprawili, tylko ktoś zapomniał dołączyć do niego instrukcję. Wyjście za potrzebą to okazja żeby popierdolić przez telefonik albo zapalić fajka i na takim dałnie nie robi wrażenia, że pies łamie się na środek chodnika.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• No, piąteczek, pora wreszcie łyknąć to i owo, oczywiście symbolycznie. Wasze zdrowie!

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• casual- oświadczam...

Komentarz

• Do wcześniejszych postów:

Komentarz

• Po urlopie w Polsce stwierdzam że ja chce już wracać. Nie ma jak w domu, do tego pierwszy mecz od roku (Cracovia) na Łazienkowskiej, do tego z Narzeczoną a więc tyle miłości w jednym miejscu Tęskni sie za Rodziną, Ojczyzną, Warszawą. Oj tęskni... Co oczywiście oświadczam z zadrą w sercu
                            Bo śnieg...

Komentarz

• Oświadczam że pięć godzin wędkowania skutkuje obecnymi dreszczami z zimna, oświadczam również że brandy pomaga
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Oświadczam , że uwaga , bo będę narzekał

Oświadczam , że nie polecam nikomu zaglądać do salonu firmy Orange mieszczącego się przy ul. Waszyngtona 146 w Warszawie.

Człowiek poszedł po pracy im zanieść wypowiedzenie ( 17:30) i po kilkunastu minutach otrzymał informację , że punkt zamykamy o 18 i nie będzie opcji żeby wszystkich obsłużyć. Oczywiście na wejściu takiej informacji nie dostałem , jak i inni Klienci którzy koczowali tam od dobrej godziny.

Razem z dwiema Paniami postawiliśmy dopiąć swego i mimo to zaczekać na swoją kolej. Moja sprawa nie została rozpatrzona w żaden sposób niestety , a tych Pań w stopniu szczątkowym.

Sam jestem pracownikiem infolinii i nie wyobrażam sobie , żeby Klientowi powiedzieć , że kończę pracę o 18 i do widzenia. Z tego co wiadomo obsługa w salonie powinna być do ostatniego Klienta z zastrzeżeniem , iż kiedy dobija godzina zamknięcia lokalu nowe osoby prosimy o przyjście kiedy indziej. Taką informację również potwierdził pracownik infolinii do której zadzwoniłem po powrocie do domu.

Z poważaniem , były Klient od czasów Idei

Komentarz

Pracuję...
                                X