Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam,że ten kto zdecydował o wysłaniu 6 latków do szkoły,jest jeban.ym debilem.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
      Oświadczam,że ten kto zdecydował o wysłaniu 6 latków do szkoły,jest jeban.ym debilem.
      Oświadczam, że nawet wiem kto to
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pozdrów ode mnie tego rudego hvja.
        (pisał wkurviony ojciec 6-cio latki)
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pozdrów ode mnie tego rudego hvja.
          oświadczam, że już za rok pewnie nadarzy Ci się okazja zrobić to samodzielnie
          ------------------------------------------------
          Hey man, you know I'm really OK
          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

Pozdrów ode mnie tego rudego hvja.
            Poproszę o szczegóły
            (L)

Komentarz

• Nawiązując do *uji.. Z przykrością oświadczam, że po tak otwartym przyjęciu emigrantów ze wschodu, na mojej uczelni (pewnie nie tylko) Polacy są już tylko maluteńką mniejszością narodową. Na szczęście tylko załatwianie tam zostało, jednak tak źle we własnym kraju to chyba jeszcze się nigdy nie czułam ;/
              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Oświadczam , że wreszcie jakaś zmiana na lepsze.

Od połowy września przejście na umowę o pracę w różowym potworze telefonii komórkowej , z godziwą podstawą i co ważne znów 5 min z buta do pracy

Fakt , że zapie,rdol gwarantowany większy , bo od teraz obsługa klienta ( przychodzące ) , ale finansowo człowiek się odbije i znów będzie więcej czasu dla siebie.

I oby tylko działu mi znów nie przenieśli na Służewiec albo Annopol od nowego roku

Komentarz

• Oświadczam, że dziś stuknie mi 20lat z Legią.

Wszystko się zaczęło od Legia Rosenborg w LM.

Tak więc panowie działacze i kopacze, warto tam awansować bo można zyskać oddanych kibiców na lata
                  Legia to życie

Komentarz

• Oświadczam, że firma windykacyjna poszukuje mężczyzn o poważnym wyglądzie, właściwej posturze do pracy w charakterze windykatora – ściąganie długów, interwencje terenowe, podpisywanie ugód z dłużnikami. Mile widziane doświadczenie, wysokie zarobki.

Rewir działań: Warszawa i okolice.
                    Praca od zaraz, zarobki od kilkuset do tysiąca złotych dziennie, zależy od zlecenia. Nasi pracownicy sami decydują o swoich godzinach pracy.

Przewidujemy krótkie szkolenie, kontakt na PW lub na maila polska(małpa)horus-inkasso(kropka)com

Komentarz

• Mimo, że na bezrobociu w dalszym ciągu, to jednak weekend cieszy niezmiennie, co oświadczam

Komentarz

• Nie wiem gdzie to napisać, więc oświadczę sobie tutaj:
                        - w tym sezonie w 3 kolejkach (30 meczów) w lidze hiszpańskiej padł aż 7 razy wynik 0-0 (23%meczów), a ani razu wynik 2:1 albo 2-2;
                        - w tym sezonie w 3 kolejkach (30 meczów) ligi włoskiej 5 razy padł wynik 2-2 (17% meczów), 4 razy wynik 2-1, a ani razu wynik 0-0.

Ot, ciekawostka
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Piątkowo-wtorkowy weekend urodzinowo-imieninowy uważam za zakończony, co oświadczam. Tylko jakoś tak na żołądku ciężko

Komentarz

• Oświadczam że już nie moge sie doczekać niedzieli
                            Bo śnieg...

Komentarz

• Oświadczam że nie ma nic trudniejszego niż powiedzieć komuś z kim się było długo i z kim się wiązało kiedyś tam plany na "potem" że to już koniec... Lechia dziś pije na smutno
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Oświadczam, że wczoraj minęło 5 lat od kiedy męczę Was moimi postami.
                                A jutro minie 5 lat od kiedy dostałem za to pierwsze punkty karne
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X