Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że lody u Gruszczyńskiego (Białobrzegi) cały czas trzymają najwyższy poziom. Niezmiennie najlepsze jakie jadłem!
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oświadczam, że wyjeżdzam do Niemiec (praca). Już trzymam kciuki, (o ile wejdziemy do grupy LE), że wylosujemy jakiś szwabski klubik!
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• W dniu dzisiejszym o godz. 1:38 przyszła na świat moja córcia Marysia, co z dumą oświadczam

Komentarz

• Jeszcze jeden

Gratulacje
          q[-_-]p

Komentarz

• Przynajmniej coś się wyrównuje. Wczoraj pogrzeb, dzisiaj pogrzeb. Ciężko to kur*a ogarnąć co oświadczam.

Komentarz

• A ja oświadczam, że sprawa z odszkodowaniem za auto zakończona, nie jest źle. Sentyment pozostał, czas szukać nowego...
              "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Ja oświadczam, że dziś mam spotkanie w pracy z wszystkimi przełożonymi. Albo awans albo kolejne wakacje

Komentarz

• Oświadczam, że na wczorajszym meczu moje córki miały swój debiut na Żylecie
                  Dodam jeszcze, że duma mnie rozpierała jak widziałam ich radość i zaangażowanie w doping...
                  Są zachwycone i już dopytują kiedy pójdą ze mną na mecz .

Od małego na całego!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez LWICA Zobacz posta
                    Oświadczam, że na wczorajszym meczu moje córki miały swój debiut na Żylecie
                    Dodam jeszcze, że duma mnie rozpierała jak widziałam ich radość i zaangażowanie w doping...
                    Są zachwycone i już dopytują kiedy pójdą ze mną na mecz .

Od małego na całego!!!

No Co ty gadasz ?

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
                      No Co ty gadasz ?

Ty już doskonale wiesz

Komentarz

• Oświadczam wszem i wobec iż z dnie dzisiejszym zakończyłem prace w jednej z firm po 8 latach .
                        W życiu przychodzi taki czas kiedy musisz odejsc .

Komentarz

• Oświadczam, że kocham ten po weselny stan. I gorzała za mną chodzi

Komentarz

• Oświadczam że yebać firmę telekomunikacyjną "pomarańczowy" , najgorsze gówno jakie może być! Nigdy więcej już nic od nich nie wezmę.
                            Ostatnio edytowany przez ZdziCHu; 11612.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
                              Oświadczam że yebać firmę telekomunikacyjną "pomarańczowy" , najgorsze gówno jakie może być! Nigdy więcej już nic od nich nie wezmę.
                              Też z nimi kończę współpracę

Zapraszam do różowego potwora telekomunikacji

I oświadczę sobie , że in post który dostarcza sądowe przesyłki ma coraz lepsze zakamarki do odbierania doręczeń z sądu , przesyłki z Grochowa trzeba było odbierać kiedyś w jakimś magazynie koło wschodniego , a na Okęciu przenieśli teraz do jakieś dziupli na końcu Warszawy. Czekam aż nastę[pny raz przeniosą do Janek

Komentarz

• Oświadczam, że popierdzieliło tych wielkich bogaczy piłkarskich!! Żeby dać 75 ml za jakiegoś De coś tam albo 50 za jakiegoś Martiala.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X