Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam że:

...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Oświadczam, że sowy to piękne zwierzaki ptaki

Komentarz

• Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta

Oświadczam, że sowy to piękne zwierzaki ptaki
        Oswiadczam, ze sie zgadzam i zanotowalam, zeby kolegi Kuszy nigdy nie zostawiac ze swoimi zwierzetami (nie, zeby to byl jakis bardzo prawdopodobny scenariusz, ale.. zeszycik sie zapelnia)
        ---

Nie ma takiej siły!

Komentarz

• Zamieszczone przez ALD Zobacz posta
          Oswiadczam, ze sie zgadzam i zanotowalam, zeby kolegi Kuszy nigdy nie zostawiac ze swoimi zwierzetami (nie, zeby to byl jakis bardzo prawdopodobny scenariusz, ale.. zeszycik sie zapelnia)
          Oświadczam że: Jeśli coś kochasz puść to wolno, jeśli wróci, jest twoje, jeśli nie, nigdy Twoje nie bylo! Taki dzis mądry jestem Sowa wróciła i przyniosła wróbla na zgodę więc Panno A. ja idealnie sie nadaje na opiekuna
          ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
          Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
          O dziecko polskie, za Twojego dziada,
          Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
          O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
          I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
          Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
          Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Sowa i przyjaciele.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
              Oświadczam że: Jeśli coś kochasz puść to wolno, jeśli wróci, jest twoje, jeśli nie, nigdy Twoje nie bylo! Taki dzis mądry jestem Sowa wróciła i przyniosła wróbla na zgodę więc Panno A. ja idealnie sie nadaje na opiekuna
              Oswiadczam ze bez zdjecia w zadne bajki nie uwierze!
              ---

Nie ma takiej siły!

Komentarz

• Leniwy lipiec, tego mi było trzeba, co oświadczam
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Oswiadczam, ze trzeba zaczac po malu planowac wesele bo w koncu sie ustatkowalem

Komentarz

• Oświadczam , że czas wyruszać

Dwutygodniowy pobyt nad morzem z solidnymi treningami się przyda , plus do tego odpocznę od internetu , klienteli t-mobile i smrodu w komunikacji miejskiej

Komentarz

• Alek liczę że po tych wczasach odświeżysz PLAY listę i pochwalisz się widokami z nadmorskich kurortów

Komentarz

• Oswiadczam, ze odbylem dzisiaj 11,5 godzinny dzien pracy...
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                          Oswiadczam, ze odbylem dzisiaj 11,5 godzinny dzien pracy...
                          ja dzisiaj 14 machnąłem i teraz nie mogę sobie odmówić piwka!

Komentarz

• Zapowiada się grubbyyy weekend w Elblągu co oświadczam

Komentarz

• Oświadczam, że jestem w sporym szoku czytając dzisiejsze internety...

Brawo Niemcy! Jeszcze jedna! Bić Brazylię! Naymar ciota! Itp, itd...

Rozumiem, że to tylko futbol ale dla mnie nadal Niemiec (w nowomowie Nazista) to Niemiec a Ruski to Ruski i cieszą mnie tylko ich porażki. Zawsze i wszędzie.
                              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez marol6 Zobacz posta
                                ja dzisiaj 14 machnąłem i teraz nie mogę sobie odmówić piwka!
                                i mi dzis 14 wpadlo... padam na pysk co oswiadczam
                                Jedno Miasto
                                I Jeden Klub
                                Legia Warszawa
                                Legia az po Grob

Komentarz

Pracuję...
                                X