Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja oswiadcze, ze dziekuje wszystkim zainteresowanym telefonem i oczywiscie dziekuje za zawracanie dupy

Poza tym, debilizm czeskich konduktorow przeszedl dzis nieoczekiwanie na wyzszy poziom
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Oświadczam że Małecki to kuuRwa i leszcz!
      "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
      Ojczyzna nam umiera
      Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• oświadczam, że z powodu ostatnich 5 dni lepiej przy mnie nie używać słowa "certyfikat"...

Komentarz

• Oświadczam, że po całym dniu ganiania po miescie i załatwiania pierdyliarda spraw z klientami dobry browar nalezy mi się jak psu micha.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
            Przy tych cenach biletów imprezę pewnie odwołają, w życiu nie sprzedadzą tyle, żeby zabawa się opłacała.

Inna sprawa, że ja i za 100 zł bym nie poszedł.
            Sprzedadzą do ostatniego miejsca. U nas, gdy ten sam "supermecz" organizował spotkanie Lechii z Barceloną, to przy najniższej cenie 200 zł za bilet, bojkocie tego meczu przez kiboli i odwołaniu spotkania w pierwszym terminie, stadion wypełniony do ostatniego miejsca.
            Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

• Właśnie ukończyłem tworzyć po miesięcznym boju ( Mistrzostwa Świata w tak nie wygodnym dla mnie terminie) dokumentację potwierdzająca spełnienie wymagań na nauczyciela dyplomowanego ( termin koniec czerwca , a jak nie to za rok) i mam wakacjeeeeeeeeeeeeeeeeeee !
              SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• oświadczam , że katuje od niedzieli i dalej nie mam dość

* może kiedyś którejś to zaśpiewam

Komentarz

• Oświadczam, że ... Alek prze kozak

Komentarz

• Oświadczam, że

Komentarz

• oświadczam, że łeb mi pęka...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczę sobie że, Racowisko wyszło na mistrzowskim poziomie, chłopaki dali radę. Wielka podziękówa panowie!!!

Komentarz

• Oświadczam , że czyn związany ze sprawą z sąsiadką uległ przedawnieniu , więc wreszcie koniec

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Oświadczam , że czyn związany ze sprawą z sąsiadką uległ przedawnieniu , więc wreszcie koniec
                            No to może jakaś skromna 50osobowa domóweczka z tej okazji?
                            podpis under construction

Komentarz

• Bawic sie na.wlasnym slubie jest naprawde zacnie co.oswiadczam!!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Oświadczam że pierdole te całe bankomaty, zeżarło mi kartę po czym wyskoczył komunikat "bankomat nieczynny" , a następnie "włóż kartę"....
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

Pracuję...
                                X