Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No Limp Bizkit wiadomix, do tego Outcast, a Davidka oleje raczej, skoro znam jedną jego piosenkę tylko
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Jeśli ktoś chciałby wyprowadzić psa ze schroniska na spacer, chętnie zapraszam, psy bardzo przyjazne, ogarnięci ludzie, a zwierzaków jest ponad 2tysiaki i rzadko udaję się wyprowadzić wszystkie chociaż na 10min, przy obecnym stanie wolontariuszy jest to praktycznie niemożliwe. Ja właśnie zacząłem przygodę ze schroniskiem i powiem Wam, że ciężko mi się wyjeżdża z tamtąd, chyba za miękki jestem Czas spędza się świetnie a i jeszcze pomaga się zwierzakom które zostały porzucone, fajna sprawa co oświadczam.
      Zarzucam linka jakby ktoś chciał i może ktoś się skusi, jakby ktoś miał jakieś pytania walić śmiało, tylko nie mam stałego internetu więc mogę odpisać po paru dniach.

http://www.paluch.org.pl

Komentarz

• Oświadczam, że ręce mi opadły:
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• 1,5 tyg w totalnej izolacji od społeczeństwa. MISTRZ powróci z przytupem... co oświadczam

Komentarz

• To ja sobię oświadczę że zostałem certyfikowanym infołmatykolem i red. Tomasz Lis i zatrudnieni u niego na darmowych stażach studenci europeistyki mogą mnie cmoknać w dupę
            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
              Oświadczam, że jeszcze kilka wieczorów z prawem pracy i nie będę wiedział chyba jak mam na imię, oświadczam również, że jak pomyślę ile jeszcze przede mną to mam ochotę iść po flaszkę do lodówki i dać sobie spokój

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
              Oświadczam, że żadna flaszka grana nie była (wtedy) i komisja pożegnała mnie ładną czwóreczką

Oświadczam również, że już 8 rok przeżywałem 18stkę, niby człowiek coraz starszy, a tu.. Życie jest piękne, oświadczam!

Komentarz

• Oświadczam, że nowa płyta Anathemy to mistrzostwo i najlepsza mzyka jakiej słuchałem w tym roku.

Komentarz

• Oświadczam, że dziś(drugi dzień pracy) wywiozłem taczkę gówna(dosłownie) a jutro idę do pracy z uśmiechem na twarzy.

Komentarz

• oświadczam, że pierydolę ten Mundial skoro nie gra tam Legia
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Leczę silne przeziębienie od około poniedziałku, nie pomaga nic. Rutinacea, witamina C, mleko z masłem i miodem, jakieś gówno na katar i pare innych rzeczy, zero efektu. Czuję się jak koń po westernie.

A jak żadne lekarstwo nie pomaga, to pora kupić lekarstwo ostateczne- wódkę.

Na szczęście sporo się dziś dzieje na mieście. No to w bal
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Komentarz

• Mocno kogos popierdoliło z cenami na mecz Realu z Fiorentiną na stadionie Narodowym.
                        https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=86769
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          Mocno kogos popierdoliło z cenami na mecz Realu z Fiorentiną na stadionie Narodowym.
                          Nie martw sie znajda sie chętni
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Rada pedagogiczna klasyfikacyjna to nuddddda. Tym bardziej jak się miało klasę maturalną. Nie ma co robić. Dobrze , że jest telefon i forumka.
                            SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                              Mocno kogos popierdoliło z cenami na mecz Realu z Fiorentiną na stadionie Narodowym.
                              Przy tych cenach biletów imprezę pewnie odwołają, w życiu nie sprzedadzą tyle, żeby zabawa się opłacała.

Inna sprawa, że ja i za 100 zł bym nie poszedł.
                              Zapamiętał.

Komentarz

• Źle się dzień zaczyna ,od humorow i braku czasu cipy,baby to cycate chuje.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X