Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że nie ma to jak zakończyć "sesję" na początku czerwca i od wtorku mieć weekend. Niech żyje 6 semestr!

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
      jak pomyślę ile jeszcze przede mną to mam ochotę iść po flaszkę do lodówki i dać sobie spokój
      Flaszka niczego nie rozwiązuje. Flaszka ma być dodatkiem do zabawy, ale tylko wtedy, kiedy problemy są zamknięte. Tak oświadczę.

Klinton może tańczyć.
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
        Flaszka niczego nie rozwiązuje. Flaszka ma być dodatkiem do zabawy, ale tylko wtedy, kiedy problemy są zamknięte. Tak oświadczę.

Klinton może tańczyć.
        Masz rację.. Napisałem na co mam ochotę, a nie co się powinno Oświadczam, że flaszka oczywiście nie była grana, trzymam się dzielnie

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
          Strzelam NGA!

Choć nie mogę powiedzieć, że nie byłem w to zamieszany.

Typ ze spółdzielni, który kosił trawę z samego rana pod moim balkonem będzie wiedział za rok "po Mistrzu", żeby ten rejon złapać wieczorem co oświadczam
          Legia i Zagłębie

Komentarz

• NGA )

A ja oswiadcze sobie, ze jeb.. szpitalne żarcie

Komentarz

• Mimo że kilka dni już minęło to sobie oświadczę, że : RUDA TAŃCZY JAK SZALONA!!!

Komentarz

• Oświadczam że dopadło mnie jakieś choróbsko.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Maj upłynął pod znakiem Eweliny , ale po dzisiejszym spotkaniu to Marta wysuwa się na pierwszy plan , także zostaje dziewczyną czerwca

Komentarz

• Oświadczam,że powyższa nuta miażdży system
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Jeżeli forumowicz emes tu jeszcze czasem zagląda, to niniejszym pragnę mu tą forumową drogą złożyć serdeczne gratulacje z okazji narodzin młodego Legionisty. Naj(L)epszego bracie !
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Oświadczam, że dziś się oświadczam i dodatkowo wesele kumpla Legionisty
                        "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                          Oświadczam, że dziś się oświadczam i dodatkowo wesele kumpla Legionisty
                          Pamiętaj. Z małżeństwem jest jak z oblężoną twierdzą. Ci co są na zewnątrz chcą się do niej jak najszybciej dostać. Zaś Ci co są w środku chcą się jak najszybciej z niej wydostać

Ja oświadczam, że pogoda zacna więc na rower trzeba zaraz wyskoczyć oraz, że należy spożyć wieczorową porą jakiś alkohol

Komentarz

• W okazyjnej cenie wpadł mi w łapska bilet na Orange Warsaw Festival na niedziele. Co ten cały David Guetta ma takiego najbardziej znanego? Takiego że od razu wiadomo? Kojarzę chyba tylko "Memories" (kocur), poza tym pewnie ze słyszenia znam trochę, ale z ciekawości- jakie ma największe hity? Nie chce przy szalonych fankach zrobić z siebie głupka że nie znam
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              W okazyjnej cenie wpadł mi w łapska bilet na Orange Warsaw Festival na niedziele. Co ten cały David Guetta ma takiego najbardziej znanego? Takiego że od razu wiadomo? Kojarzę chyba tylko "Memories" (kocur), poza tym pewnie ze słyszenia znam trochę, ale z ciekawości- jakie ma największe hity? Nie chce przy szalonych fankach zrobić z siebie głupka że nie znam
                              Ja siedzę w temacie raczej naszej rodzimej muzyki, ale wiem że jest znany z tego, że gra sety z wyłączonego miksera i dużo macha rękoma

Nie lepiej na Zenka gdzieś było iść?
                              ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                              Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                              O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                              Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                              O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                              I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                              Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                              Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• casual ******* tego Davida, lepiej idź na Limp Bizkit
                                Zenek za tydzień w Socho
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X