Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam że jest pięknie i mam nadzieję, że to ostatni mistrz przed TV
    "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
    Ojczyzna nam umiera
    Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Opite,co oświadczam
      Jeszcze tylko niech Andrzej spuści wpierdol murzynowi i już pełnia szczęścia
      Ostatnio edytowany przez wLd; 58280.
      Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
      Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Poszło wczoraj sporo piwa Ale okazja była warta, mimo, że człowiek siedzi skacowany w robocie to japa sięcieszy. To był znakomity tydzień.

Komentarz

• Oświadczam , że akcentem wczorajszej fety , który będę najmilej wspominał była pomoc jaką udzielono panu w podeszłym wieku , który zagubił się w tłumie i gorzej się czuł w postaci podwiezienia go podczas przemarszu.

Ostatnio edytowany przez Alek; 53571.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            Oświadczam , że akcentem wczorajszej fety , który będę najmilej wspominał była pomoc jaką udzielono panu w podeszłym wieku , który zagubił się w tłumie i gorzej się czuł w postaci podwiezienia go podczas przemarszu.

Apropo, oświadczam, że mieszkanie ze starszymi ludźmi jest złym wyborem, dziś do 12 dwa razy psy na chacie.

Kambodża..

Komentarz

• Wniosek do moderatorów o zablokowanie tworzenia nowych tematów dla osób, które są zarejestrowane na forum krócej niż rok!!!!!

Takie o to oświadczenie
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Popieram.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Byku Zobacz posta
                  Apropo, oświadczam, że mieszkanie ze starszymi ludźmi jest złym wyborem, dziś do 12 dwa razy psy na chacie.

Kambodża..
                  pikuś

ja ze swoją Zochą zza ściany już ponad 2 lata po sądach się ganiamy od rejonowego po okręgowy

Komentarz

• Oświadczam że:

...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Oświadczam,że nie ma to jak popołudniowa drzemka 4 godzinna po pracy i obiedzie
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Oświadczam, że zapalenie gardła od środy nie pozwala mi normalnie funkcjonować

Komentarz

• oświadczam, że tydzień temu niestety się nie dało ale dziś rozpoczynam mistrzowski weekend. Kilka szklanek whisky w sobie, zaraz przychodzi poczciwa chłopaczyna na dalszą część celebracji, jutro imprezka firmowa gdzie dwudziestu facetów będzie niezwykle żądnych alkoholu, a w niedzielę meczyk z pyrą. No i na deser wolne w robocie na poniedziałek

Komentarz

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
                            oświadczam, że tydzień temu niestety się nie dało ale dziś rozpoczynam mistrzowski weekend. Kilka szklanek whisky w sobie, zaraz przychodzi poczciwa chłopaczyna na dalszą część celebracji, jutro imprezka firmowa gdzie dwudziestu facetów będzie niezwykle żądnych alkoholu, a w niedzielę meczyk z pyrą. No i na deser wolne w robocie na poniedziałek
                            Mam nadzieję że tego wolnego to Ci starczy tylko jeden dzień

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                              Oświadczam, że zapalenie gardła od środy nie pozwala mi normalnie funkcjonować
                              Ja w poniedziałek miałem za to dłutowanie dolnej ósemki, co również "trochę" zaburzyło w tym tygodniu moje codzienne funkcjonowanie
                              Ketonal ok, co oświadczam

Komentarz

• Oświadczam, że jakiś czas temu zakupiłem płytę Panny Wyklęte. Treści przekazywane na płycie, wiadomo, że godne. Ale warstwa muzyczna to istne 10/10. Nie schodzi z głośników praktycznie.
                                Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

Pracuję...
                                X