Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam, że bardzo lubię wiosnę.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• @Kusza
      No właśnie muszę coś z tym zrobić, bo biorąc pod uwagę wytrzymałość drzwi wejściowych do pierdolnika na Skorupki to wygląda na to, że kolejna próba wjazdu może się nie udać...
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczam ,że ten świat jest popierdolony! Żeby jakaś baba z brodą była promowana w tv to ja ***** nie mam pytań
        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Oświadczę, że gdyby w eurowizji decydowały jak dawniej same głosy telewidzów, Polska zdobyłaby 162 pkt, co dałoby nam 5-te miejsce* Przekręcili nas pedały...

* obliczenia kolegi

Komentarz

• Oświadczam,iż zmianowy w pracy kawał *****.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Dziś o godzinie 18.15 na świat przyszedł mój syn. Nowy Legionista jest wśród Nas. Co oświadczam najszcześliwszy na świecie!
              SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• gratulacje !
                ------------------------------------------------
                Hey man, you know I'm really OK
                The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
                  Dziś o godzinie 18.15 na świat przyszedł mój syn. Nowy Legionista jest wśród Nas. Co oświadczam najszcześliwszy na świecie!
                  Gratulacje zapraszamy do tematu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12678
                  "You'll never walk alone "

Komentarz

• Domino gratuacje !!!

Komentarz

Dziś o godzinie 18.15 na świat przyszedł mój syn. Nowy Legionista jest wśród Nas. Co oświadczam najszcześliwszy na świecie!
                      Jeszcze jeden, jeszcze jeden co oświadczam i gratuluję !!!
                      Święta miłości kochanej ojczyzny,
                      Czują cię tylko umysły poczciwe!

Komentarz

• Gratulacje !!! Propozycje imienia dla małego : Michał , Tomasz , Dossa lub Marek .

Komentarz

• Dziękuję Wam za życzenia ! Syn ma na imię Mieszko co oświadczam rzecz jasna
                          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Gratulacje ! Ps Bardzo cieszący trend ostatnio, aby nadawać dzieciom stare polskie imiona. Fajnie że jest Mieszko, Franciszek, Zofia zamiast Pameli, Alana i innych wynalazków co rzecz jasna oświadczam
                            Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                            Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

Gratulacje! Zdrówka dla kobiety i młodego

Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                              Oświadczę, że gdyby w eurowizji decydowały jak dawniej same głosy telewidzów, Polska zdobyłaby 162 pkt, co dałoby nam 5-te miejsce* Przekręcili nas pedały...

* obliczenia kolegi
                              Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                              Oświadczam ,że ten świat jest popierdolony! Żeby jakaś baba z brodą była promowana w tv to ja ***** nie mam pytań
                              Myślę, że nie ma co się ekscytować co i jak z "Polską" na jakiejś idiotycznej eurowizji.
                              "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Tylko polskie imiona
                                Co oświadczam.
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X