Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 500 dni bez % co oświadczam

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      500 dni bez % co oświadczam
      ja najdłużej wytrzymałem pół roku...

Komentarz

• A to Panowie nawet żeście się piwka nie napili(niemożliwe).Gorzej jak ktoś na bezrobociu siedzi to wtedy ciężko wytrzymać bez %(kuzyna to codziennie znosili).Pozdrawiam
        Ostatnio edytowany przez MattLee; 74275.

Komentarz

• Oświadczam, że zawsze zastanawiam się, skąd taki "co na bezrobociu siedzi" ma na codzienne picie.

Komentarz

• Oświadczam, że są Anioły na Ziemi , A...a dzięki za pomoc w zakupie koszulek : )

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
              Oświadczam, że kody z heinekena na Ligę Mistrzów, to super sprawa! W końcu streaming w zacnej jakości.
              Właśnie się zastanawiałem "po kiego ten kod, znowu jakiś głupi konkurs na fejsie?" a tu proszę. Dzięki za info. Przyda się na wieczór, na PSG vs Chelsea.
              Pozdrawiam Luke, co oświadczam (żeby nie było)

Komentarz

• Oświadczam że jak by miał ktoś taki kod i nie będzie go używał to chętnie przygarnę na prv

Komentarz

• Bukmacherka to zło, co oświadczam

Komentarz

• jeden siedzi w pracy, drugi nie odbiera, trzeci poza Warszawą, czwarty jakimś cudem ma nieaktualny numer telefonu, dlatego oświadczam, że IDĘ NA BROWARA SAM, a na tych wcześniej wspomnianych strzelam focha
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Lekki kacyk, co oświadczam...

Komentarz

• oświadczam, że wpisanie "nasza klasa" w google images wypluwa zadziwiające wyniki...

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                          oświadczam, że wpisanie "nasza klasa" w google images wypluwa zadziwiające wyniki...
                          +18

przeziębienie to zło zamiast klepać godziny na wyższą stawkę będę leżał na wyrze pół dnia
                          Ostatnio edytowany przez Alek; 53571.

Komentarz

• Nie wpisujcie tego jak ktoś w pracy może wam spojrzeć w monitor. ;-)

Komentarz

• zgodnie z obietnicą oświadczam, że użytkownik forum o nicku NGA to popeliniarz siejący zamęt, jego posty traktujcie jako nic nie znaczące banialuki ze względu na to co wyczynia w realnym świecie, dodam, że jeśli użytkownik forum o nicku Jzf nie przyłączy się do tej opinii to zostanie posądzony o współpracę ze wcześniej wspomniany migiomatem
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Po wczoraj nadal boli mnie gardło co oświadczam.

Komentarz

Pracuję...
                                X