Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Korosiak Zobacz posta
    Czemu? Mi właśnie na konto wypłatka wpłynęła, co oświadczam!
    Moze dlatego, ze bankomaty nie wypłacały pieniędzy, a saldo na koncie i tak zostało zmniejszone ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A fakt, była jakaś awaria, bo w robocie też mi terminal nie przyjmował kart z PKO

Komentarz

• Oświadczam , że wciąż nie mogę uwierzyć , że można być na tyle pierdolniętym żeby pod zgliszcza jakieś instalacji artystycznej doczepiać kwiatki. Zawsze kwiatki itd kładło się na miejsce , gdzie niedawno zginęli ludzie , wydarzyła się jakaś tragedia , ale widzę , że spedalona gejsbukowa hipsteriada idzie krok dalej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          Oświadczam , że wciąż nie mogę uwierzyć , że można być na tyle pierdolniętym żeby pod zgliszcza jakieś instalacji artystycznej doczepiać kwiatki. Zawsze kwiatki itd kładło się na miejsce , gdzie niedawno zginęli ludzie , wydarzyła się jakaś tragedia , ale widzę , że spedalona gejsbukowa hipsteriada idzie krok dalej.
          Bez kitu dramat. A na Fb blokują mi konto za wpis na tablicy : ***** ruskich :

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
            Bez kitu dramat. A na Fb blokują mi konto za wpis na tablicy : ***** ruskich :
            Dlatego najlepiej pozbyć się tego gówna da się żyć.

Komentarz

• Już to widzę jak Hummel się pozbywa "fejsbuczka"
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                Dlatego najlepiej pozbyć się tego gówna da się żyć.
                To nie takie hop...ja już usuwałem ze 3 razy ale i tak po paru dniach wchodziłem na to gówno bo coś tam się sprawdzić chciało, jakby się dało od razu usunąć to problem byłby z głowy w ciągu sekundy
                Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• 400 postów. Oświadczam

Komentarz

• Gorączka i brak siły to zło, co oświadczam
                    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• A ja se oświadczę, że ze 120 na 103 kg wagi w trzy miesiące. I nadal spada .

Komentarz

• Kij Wam w okno wszyscy kichający, smarkający!

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
                          Już to widzę jak Hummel się pozbywa "fejsbuczka"
                          A przestań
                          Cytując Bińkowskiego " Kiedyś żeby wyrwać panne to się podchodziło w clubie łapało za tyłek , a teraz to trzeba wysłać e-maile czyt. fb " haha

Komentarz

• Zamieszczone przez swoosh Zobacz posta
                            A ja se oświadczę, że ze 120 na 103 kg wagi w trzy miesiące. I nadal spada .
                            Dieta czy co, że Ci tak leci? :>
                            "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Praca Panie, praca.

Komentarz

• Oświadczam , że mija równy rok odkąd nie piję alkoholu

Komentarz

Pracuję...
                                X