Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak człowiek ogląda to jeszcze większą zamułkę łapie. Tam w lutym było cieplej i przyjemniej niż u Nas teraz.

Ale co by zostać w temacie, Święta bez Rodziny to zło co oświadczam
    Ostatnio edytowany przez Sosen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
      Oświadczam... że naszła mnie chandra zimowa, i zacząłem sobie przeglądać foty z Lizbony z zeszłego roku. Cóż to był za piękny czas, pogoda, klimat. Polecam wszystkim tam obecnym zrobienie sobie takiego flash-backa.
      Przerabiane już z kilkadziesiąt razy, też polecam

Komentarz

• Oświadczam, że takiej radości po bramce to nie było od bramki Janka z Moskwy.

Komentarz

• Nie polecam siedzieć do 1szej w dniu przechodzenia z czasu na czas, gdy ma się w planach pójście na Rezurekcję. Trzy godziny snu, 2 stania w Kościele, nie polecam. Co oświadczam.
          "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Idę dzisiaj na wesele , co oświadczam

Komentarz

• Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
              Nie polecam siedzieć do 1szej w dniu przechodzenia z czasu na czas, gdy ma się w planach pójście na Rezurekcję. Trzy godziny snu, 2 stania w Kościele, nie polecam. Co oświadczam.
              Eee, bylo sie polozyc jak ja, kulturalnie o 23- wtedy wczesne wstanie na Rezurekcje niestraszne, nawet mimo zmiany czasu.

PS: Kibice Polonii powinnie miec odgórny nakaz chodzenia na Rezurekcje- moze wreszcie dowiedzieliby sie o istnieniu pirotechniki i zobaczyli jej dzialanie z bliska.
              Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• uśpienie psa, nie było wymarzonym początkiem, świątecznego weekendu. co oświadczam..

Komentarz

• Nie daje rady już z tym jedzeniem, a oświadczam że zaraz obiad ... Ratunku

Ale co tam Święta

Komentarz

• Coś pojebało ten śnieg co oświadczam
                    q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                      Coś pojebało ten śnieg co oświadczam
                      A na dodatek w TV "Kevin sam w NY"
                      Kierwa,pora iść po choinke.

Świat staje na **uju...

Komentarz

• Globalne ocieplenie
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zimo ty kurvo wypierdalajj .

Komentarz

• oświadczam, że w uuj śniegu naebało i nie wiem czy jest grudzień czy kwiecień

zagubiłem się w czasie

Komentarz

• Komentarz

• Oświadczam, że minęły mi 52 dni bez kropli alko ale po wczorajszym to ja chyba na dłużej zostanę abstynentem
                                podpis under construction

Komentarz

Pracuję...
                                X