Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Murphy
    odpowiedział(a)
    A ja oświadczam że Klarenbach jest kryptokonfederatą.

Zostaw komentarz:

• Kuba L.
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że zajebiście jest znowu normalnie kibicować

Zostaw komentarz:

• giemz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Oświadczam, że rzygam jak widzę, że coś jest wege.
    kupiłem nowe chusteczki nawilżane z biedry ( wege), gówno jakich mało. Zwykle je stosowałem żeby coś przetrzeć przy porządkach i przy tych nowych tragedia.
    Myślałem, że one są zawsze wege bo są z bawełny. To co tam jest odzwierzęce?

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    kupiłem nowe chusteczki nawilżane z biedry ( wege), gówno jakich mało. Zwykle je stosowałem żeby coś przetrzeć przy porządkach i przy tych nowych tragedia.
    Chusteczki wege? Pierwsze słyszę. Strajtaśmę też już taką wymyślili?

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Jakby komuś z zacnych młodzieńców jeszcze chodziła po głowie Paula, to dziś muszę rozwiać te wszystkie nadzieje. 01.07. tegoż roku, inkarnacja Dulcynei przemogła się i napisała do swojego przyszłego szczęścia.

"Hej, jestem Paulina i jestem z Warszawy. Szukasz dziewczyny albo Kochanki ?
    Kontakt na http://(cenzurabyszaka)".

W ten tunel może już wjechać tylko jedna lokomotywa. To się musiało tak skończyć,
    Gwoli osłodzenia Waszych złamanych serc, w dzień naszego ślubu, wyślemy Wam wszystkim sądowy nakaz zapłaty.

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Oświadczam że kilka dni w kraju gdzie przepisy są dla ludzi i chodzenie bez maseczki to norma także w sklepach czy lotniskach spowodowało rozluźnienie w mojej głowie (dziwne ale przyjemne uczucie co również oświadczam) i z rozpędu nie założyłem maseczki w Polsce co skończyło scysją z obsługą stacji benzynowej

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Najlepsza jest cudowna opcja Bez Komentarza. Zero emocjonalnego pierdolenia, zero sugestii, interpretacji, domysłów, pseudociekawostek - reakcja trybun i czysty futbol. Szkoda, że z Euro to pewnie jednorazowy wyskok.

Zostaw komentarz:

• muran
    odpowiedział(a)
    Węgrzyn zawsze robił klimat, dla mnie idealne połączenie to Szapak z Kazkiem. Ale dla miękkich nowoczesnych fanbojów Borków i Wolskich to nie do przejedzenia.

Co też niniejszym oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    No ja byłem/jestem skazany na to kogo wydelegują. Najlepsze jest to, że psioczyłem jeszcze przed Euro na Węgrzyna(Polska z Rosją chyba, pierwszy raz w życiu go wtedy na uszy usłyszałem) a z biegiem czasu się przyzwyczaiłem by w tym samym czasie zmieniać zdanie na temat Borka. Mateusz normalnie zaczął naśladować Kazika, najzwycajniej w świecie zaczął co chwilę sztucznie chrypieć, to jest dopiero tak irytujące że głowa mała he

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
    Audiodyskrypcja rządzi, i tej gadatliwej parówy Węgrzyna nie trzeba słuchać.
    Pełna zgoda. Ja, w tych kilkunastu meczach które oglądałem, wybierałem właśnie ten typ komentarza.

Zostaw komentarz:

• Pan Kracy
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że błogosławię dzień, w którym ktoś wymyślił dwie opcje komentarza na aktualnych mistrzostwach Europy. Audiodyskrypcja rządzi, i tej gadatliwej parówy Węgrzyna nie trzeba słuchać.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Oświadczam że jestem moralnym zwycięzcą, ty holenderska parówo.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam ,że uwielbiam czytać forum po zwycięstwie Legii

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Pierwsza lewa wzięta.
    Druga tez, teraz czekamy na dopełnienie wielkiego środowego szlema

Zostaw komentarz:

Pracuję...