Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stout
    odpowiedział(a)
    Oświadczam,że potwierdzam to ,co kolega napisał
    )

Zostaw komentarz:

• TreLu$ '
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że fajnie po fryzjerze

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Dzięki za "linka" Raczej. Zapomniałem, że miałem sobie obejrzeć po lekturze książki. Na dwa razy i się udało Fajne uzupełnienie.
    PS. Ale DeNiro jako młodszy Frank, to już jednak nie jest 'chłopiec z ferajny', co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Oświadczę, że "mało" mi zostało

Ta walka z tym tytułem trwa odkąd korona przyszedł. Ktoś mi tutaj polecił żeby sobie to w dokładnych minutach na odcinki jak serial rozłożyć, nie skorzystałem niestety i tak szarpię i szarpię. Tak czy siak jak kiedyś skończę to obiecuję sobie, że obejrzę to jeszcze raz na raz bez przysłosłowiego(trudne słowo) wychodzenia do kibla.
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że pogoda wie kiedy jest majówka

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam,że 18 lat temu poczułem po raz pierwszy co znaczy "Mistrzem Polski jest Legia ..."

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Oświadczam, że trzeba być niezłym świrem na punkcie appla, żeby kupić sobie kółka do kompa za 3500zł. (kółka za 3500, nie komp)
    https://www.apple.com/pl/shop/produc...le-do-maca-pro
    Uważam, że cena bardzo atrakcyjna. Zauważ, że w zestawie jest przejściówka imbusowa. No kto ma taką przejściówkę made by Apple? Wartość kolekcjonerska.

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że trzeba być niezłym świrem na punkcie appla, żeby kupić sobie kółka do kompa za 3500zł. (kółka za 3500, nie komp)
    https://www.apple.com/pl/shop/produc...le-do-maca-pro

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    oświadczam że cała rządowa pomoc to chyj dupa i kamieni kupa, nie twierdzę że kto inny pomógłby lepiej (zasadniczo to umiem liczyć, więc liczę na siebie), ale zaczynam się zastanawiać czy nie pozwać rządu do trybunału w Strasburgu, bo to ja jestem Polakiem a nie ten rząd (mieniący się narodowym). Chwdp banksterom i innym kolegom Morawieckiego, co nie zmienia faktu, że murzyński chwdp PO i innym lewicom.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Link będzie dzięki Baćkowi, który spowodował, że wszedłem w wyszukiwarkę. Ciekawie się to czyta po latach
    https://forum.legionisci.com/forum/p...-07#post506411
    Niektóre aktualne do dziś. Niektóre wręcz przeciwnie.
    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    Oświadczam, że fakt, że "mały szary człowiek" może odwiedzić bliskich na Powązkach a ja nie mogę jest kurestwem.
    "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze od innych"
    Ten kolega zapewne nie czyta wszystkich postów zbyt uważnie. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    U mnie normalnie już pod koniec lutego ,ale początek roku był wyjątkowo łaskawy.
    Do dzis.

Zostaw komentarz:

• jkp
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że fakt, że "mały szary człowiek" może odwiedzić bliskich na Powązkach a ja nie mogę jest kurestwem.
    "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze od innych"

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    up^
    U mnie nadchodzi zazwyczaj na przełomie marca/kwietnia. Człowiek w obawie przed linczem będzie się bał kichnąć
    Mi pomagają krople Fanipos, co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Oświadczam ,że alergia zaatakowała ze zdwojoną mocą.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X