Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Czas dla seniorów jest pomiędzy 10 a 12 a Wy tutaj odbieracie młodzieży miejsce, inicjatywę i pomysły poza swoimi godzinami

p.s. Jakoś nigdy w życiu nie wpadłem na pomysł oglądania meczu na Konwiktorskiej, owszem na kosza biegałem (wtedy byli w pierwszej lidze a Legia niestety w drugiej, częściej byłem na Legii mimo drugiej ligi, w tej starej ujeżdżalni koni) i na pływalni pływałem, ale na nożnej - nigdy.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    U mnie pierwszy to były derby (pierwsze po powrocie Polonii po tysiacu lat); w podstawówce kolega Polonista mnie wyciągnął (ale na Krytą, a nie sektor gości) ale coś mu się nie udało zwiększenie liczebności czarnych-kulturalnych

Zostaw komentarz:

• McDoune
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Oj, co do pierwszego meczu to mi za niecałe trzy tygodnie stuknie 27 lat (ale nie pamiętam tego "jak wczoraj").

Ale cicho , bo zaraz zlecą się tu takie dziadki, których pierwszy mecz, na którym byli, był jeszcze czarno-biały, a na forumkę logowali się przy pomocy suwaka logarytmicznego
    Aż odszukałem i u mnie 27 rocznica już minęła chwilkę temy, pierwszy mecz Legia - Zawisza 5:0 25.09.1993. To co pamiętam to to że mnie w drodze do domu psy ze 185 wyciągnęły i dostałem parę pał, w tym jedną po dłoni bo nieopatrzenie tyłek zasłoniłem... ale nie wiele więcej pamiętam

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk

(ja w sumie też co dwa lata w poście nie piję, ale ja się tak nie "nazywam" )

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Wnioskuję,o chwilowe wstrzymanie się z taką eskalacją działań.
    Najpierw muszę się upewnić ,czy to nie jednorazowy (miesięczny) wybryk.
    )

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    A jako ,że już po północy ,to pozwolę sobie oświadczyć ,że minął miesiąc bez piwa.
    I nie tęsknię za nim.
    Oświadczam, że wnioskuję o zmianę nicka (i awatara) temu forumowiczowi
    Niech się nazywa "lemoniada" albo "kefir"

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    I ta nadzieja, że zapomną zakodować kończąca się klasycznym "kurva" Ze 2 kopnięcia piłki po pierwszym gwizdku jeszcze można było normalnie zobaczyć hehe
    Ale dzięki temu wiadomo było na którą bramkę atakuje Legia i można było próbować coś odszyfrowywać z zakodowanej pikseliozy

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Nie zapominajmy o śledzeniu wyników w Telegazecie.
    Jeżeli się ją miało. Mi pozostawało S13.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Nie zapominajmy o śledzeniu wyników w Telegazecie.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    I ta nadzieja, że zapomną zakodować kończąca się klasycznym "kurva" Ze 2 kopnięcia piłki po pierwszym gwizdku jeszcze można było normalnie zobaczyć hehe

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Od takich historii już tylko krok do oglądania zakodowanego meczu z C+ na czarnobiałym telewizorze o ekranie wielkości laptopa i z takimi sterczącymi antenami jak w radiu (na ekranie była czarno-biała sieczka) z jednoczesnym słuchaniem komentarza w studiu S13.

Mówiłem, że dojdzie do kombatanckich wspomnień ZBOWiDowców

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)

Oj, co do pierwszego meczu to mi za niecałe trzy tygodnie stuknie 27 lat (ale nie pamiętam tego "jak wczoraj").
    Ja pamiętam jak wczoraj, bo już byłem w pełni dojrzałym, świeżym studentem i dopiero wtedy mi się udało dotrzeć na Ł3. Wcześniej zostawały tylko wyjazdy jak gdzieś bliżej ówczesnego miejsca zamieszkania grali. No i studio s13 w weekend i przy okazji wyjazdów europejskich. Najlepiej pamiętam słuchanie wyjazdu do Stambułu na Besiktas w '97. Ciężko to sobie teraz wyobrazić, ale internetu nie było

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)

Ale cicho , bo zaraz zlecą się tu takie dziadki, których pierwszy mecz, na którym byli, był jeszcze czarno-biały, a na forumkę logowali się przy pomocy suwaka logarytmicznego
    26.03.1983 - Legia - Górnik 6:0 .

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że 10 lat temu był mój pierwszy raz...

...na forumce.

Przypomniałeś mi, że 20 lat temu był mój pierwszy raz na Łazienkowskiej.

https://legia.net/historia/mecze/2214

20 lat, a pamiętam jakby to wczoraj było... Eh

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że 10 lat temu był mój pierwszy raz...

...na forumce.

A już bodajże dwa dni później złapałem...

...karne punkty

I tak od 10 lat od czasu do czasu lubię sobie jebnąć posta
    Też bym miał tyle gdyby mnie raz nie wyrzucili. Za niewinność zresztą.
    Co do jebania postów to pamiętam jak dawno temu leżąc złożony chorobą jebłem ponad 100 jednego dnia. Złote lata tematów zagadkowych.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X