Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Podobny temat poruszałem w ubiegłym roku. Sklep KIK. 2 września.... na stoisku świąteczne ozdoby. Kogoś chyba po*****o, co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że zostałem poproszony i w godzinach 18-6 zrobiłem 1190 km, a miał być spokojny wieczór

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Juskowiak psuje mi mecz, co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Bardzo mi się podoba tak krotka przerwa w rozgrywkach co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Mango.24 RIP. ????

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Dostałem podwyżkę co oświadczam

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Raczej, to wciorniastki. Maluteńkie podłużne robaczki spadające z drzew, albo obsiadające surfinie jak ktoś ma na balkonie. Wszędzie się to wciśnie i łazi po człowieku i w*****a Nieszkodliwe (chyba), ale irytujące jak cholera, co oświadczam :/

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Oświadczam, że zaczyna się wysyp tych malutkich podłużnych robaczków, tzw przecinków. Kij im w te małe odwłoki, niech ginie ta zaraza włażąca we włosy i miziająca skórę i wpychająca się w matrycę monitorów. Tfu!
    Co dokładnie?

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że zaczyna się wysyp tych malutkich podłużnych robaczków, tzw przecinków. Kij im w te małe odwłoki, niech ginie ta zaraza włażąca we włosy i miziająca skórę i wpychająca się w matrycę monitorów. Tfu!

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Taki duży chłopiec i nie wie, że alkohol i mieszanie to nie jest dobre połączenie.

Zostaw komentarz:

• NorbasOi
    odpowiedział(a)
    To mieszanka różnych chmieli i... albo mi się trafił badziew, albo coś w mieszaniu nie pykło - aromatu w zasadzie prawie nie ma.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Aleś wynalazek wynalzł
    A co z nim nie tak? - nie ma aromatu/zapachu czy wręcz przeciwnie?

Zostaw komentarz:

• NorbasOi
    odpowiedział(a)
    Chmiel falconer's flight to jakieś nieporozumienie, szkoda kasy. Co niniejszym oświadczam!

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam ,że dobrze jest wrócić do domu (L) ...

Ps. Dzięki Emil

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Z tą aktywnością fizyczną u mnie jeszcze gorzej. Do końca wakacji 2019 sztywniutko chodziłem na treningi 4,5x tygodniu.
    Mój spadek zbiegł się z tym, jak się dowiedziałem że będę tatą, więc określiłem to jako ciąża współczulna.
    I ciągle miałem jakieś wymówki, we wrześniu brak multisporta, później dwa tygodnie choroby, dalej już lenistwo i zasiedzenie.
    Jak w połowie lutego wyszedłem przebiec swoją ulubioną 5 to czułem się zmachany podobnie gdy jeszcze będąc w formie, jak biłem swoje rekordy udało mi się jeszcze przed epidemią pójść dwa razy na siłkę i znów przykro było jak poczułem zastój w mięśniach. Nie dowierzałem, że przez pół roku można się tak zapuścić. Dalej złapała mnie jelitowka, więc miałem kolejne usprawiedliwienie na swoją absencję, a później z " pomocą" nadszedł korona wirus.
    Chrzciny mam we wrześniu, więc jak się nie wezmę teraz za siebie to o włożeniu garniaka który kupiłem rok temu mogę pomarzyć, co oświadczam

​​

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X