Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez R99 Zobacz posta
    Arczi miał pomysł na wywalenie wszystkich zarejestrowanych po 2004 roku, którzy nie przeszli mortowej weryfikacji.
    I to jest jakis pomysl

Komentarz

Oświadczam, że jestem opór szczęśliwy, że w Rembertowie otworzyli Da grasso
      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Bo Wy sie znacie na tych lachonach
        jak panna wygladajaca 10 lat mlodziej niz rzeczywiscie ma przewija tekst

"Kobiety w moim wieku sa najlepsze bo sa swiadome swojego ciala i znaja swoje potrzeby. Gdyby nie przyjezdzal po mnie maz to bysmy inaczej porozmawiali"

To ***** co to oznacza ?
        to oznacza, że któregoś dnia usłyszysz - dziś nie przyjeżdża po mnie mąż (...)
        wódka jest zła - trzeba ją w morde lać !

Komentarz

Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
          Oświadczam, że jestem opór szczęśliwy, że w Rembertowie otworzyli Da grasso
          Świat się kończy.

W którym miejscu ?
          Wszystko szybko się zmienia ...

Komentarz

Zamieszczone przez Wenus Zobacz posta
            to oznacza, że któregoś dnia usłyszysz - dziś nie przyjeżdża po mnie mąż (...)
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

twoja plytkosc mnie poraza. a wiesz co to glebokie .....gardlo tzn. tfu, uczucie? te polowki jabłka i takie tam ?

Komentarz

A to nie jest tak, że skoro ona ma męża to to są właśnie te dwie połówki, a każdy na trzeciego jest co najwyżej robakiem?

no offence

Komentarz

Arczi miał pomysł na wywalenie wszystkich zarejestrowanych po 2004 roku, którzy nie przeszli mortowej weryfikacji.

dobrze, że zarejestrowałam się w 2003 <lol>
                  NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny Zobacz posta
                    A to nie jest tak, że skoro ona ma męża to to są właśnie te dwie połówki, a każdy na trzeciego jest co najwyżej robakiem?

no offence
                    Brawo Beny

Kijek jak ma męża to niech najpierw załatwi z nim sprawę. Jak nie załatwi, to.... aaaa nie będę pisać bo i tak mi gwiazdki wyskoczą...
                    Only You

Komentarz

2:32... ni chu chu, chomik wypier do innego pokoju z tym swoim kołowrotkiem. Nie zasnę przez tego małego wariata...

Komentarz

Świat się kończy. W którym miejscu ?
                        Obok metła :P
                        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Ale Beny, Yusta mowiac szczerze nie mam zamiaru nic robic Moje pytanie na stronie poprzednej raczej miało wymiar humorystyczny jak wszystkie w tym temacie, przynamniej w moim wydaniu. A maz, zawsze istnieje ryzyko ze maz to kibol, a wtedy szanse iz kibol "naszej strony" rosna takze SLU

Bardziej chodziło o to co pijane 30stki moja gadac za glupoty, zreszta tak jak kobiety w kazdym innym wieku. Taka ciekawosc ot co.

a ze "no offence" to sie domyslam

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Yusta mowiac szczerze nie mam zamiaru nic robic
                            i bardzo dobrze! sama przyjdzie!!!

Komentarz

Świat się kończy.

W którym miejscu ?
                              Na Al.Chruściela na przeciwko nowych bloków. Jak jedzie się autobusem z centrum, to między przystankiem Rembertów-Ratusz, a Eskulapów, po prawej stronie, tam gdzie są te pawiloniki-sklepiki, pomiędzy Marcusem, a dawnym Centrum Handlowym.
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Czuje, że żyje. Wczoraj to, co pokazala Moondeck rozjebało system. O 5,kiedy wychodzilismy na parkiecie zostało jeszcze troche osób. Impreza mega

Przez Fusa dwa lachony spierdoliły
                                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                                X