Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

rwij lachona bo sie zestarzeje!
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      mam nadzieje
      Obadaj sytuację. Jeśli jest, to zarywaj lachona.

Wujek Dobra Rada zawsze do pomocy. Czuwaj!
      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Bo Wy sie znacie na tych lachonach
        jak panna wygladajaca 10 lat mlodziej niz rzeczywiscie ma przewija tekst

To ***** co to oznacza ?
        To ściema. Ktoś Cię wkręca.
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

To ***** co to oznacza ?
          To oznacza, że jak jej jęzorem szuflady nie przetrzebisz to ch...j z Ciebie nie jebaka*

* cytat (mam nadzieję dokładny) z jednego forumowicza
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

To ***** co to oznacza ?

Po Twoich wypowiedziach wnioskuję brak doświadczenia, więc posłuchaj co Ci poradzi wujek Maciek. Zakładam, ze lachon ma około trzydziestki. To bardzo znamienny moment życia dla kobiet. Czując uciekającą młodość, pragną poczuć jeszcze odrobinę szaleństwa. Czasami nawet więcej niż odrobinę. Jeżeli uważasz, ze jest zacna, to śmiało ruszaj w objęcia przygody

Niemniej uważaj na siebie młody człowieku! Kobiety takie są często modliszkami, które tylko czyhają na młodych i niedoświadczonych amatorów miłości z dojrzałymi kobietami! Wtedy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyssie z ciebie to co najlepsze i potem porzuci niczym zużyty flak po skonsumowanej kaszance z grilla. Efektem tego będą Twoje młodzieńcze rozterki i nierzadkie w takich przypadkach załamania nerwowe. Być może zaczniesz się narkotyzować i upijać do nieprzytomności wspominając szczęśliwe czasy spędzone w ramionach niedoszłej Pani Kijkowej. Musisz zatem rozważyć, czy Twój młodzieńczy umysł jest przygotowany na ewentualny burzliwy romans z jeszcze bardziej burzliwym zakończeniem. Jeśli tak, to śmiało łam ją w pół i jazda

Aha, i obczaj jeszcze czy ten jej mąż to nie jest przypadkiem jakiś mega agresywny huligan, żebyśmy nie musieli się potem na forum zrzucać na sztuczna szczenę dla Ciebie.
            jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
              Jest bogata?
              po 1. obadaj....

Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
              To oznacza, że jak jej jęzorem szuflady nie przetrzebisz to ch...j z Ciebie nie jebaka*

* cytat (mam nadzieję dokładny) z jednego forumowicza
              po 2 obadaj... bo nie ma co się wp****ac w niepotrzebne przetrzebienie szuflady jęzorem... Szanuj swój język... polski...

Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
              Po Twoich wypowiedziach wnioskuję brak doświadczenia, więc posłuchaj co Ci poradzi wujek Maciek. Zakładam, ze lachon ma około trzydziestki. To bardzo znamienny moment życia dla kobiet. Czując uciekającą młodość, pragną poczuć jeszcze odrobinę szaleństwa. Czasami nawet więcej niż odrobinę. Jeżeli uważasz, ze jest zacna, to śmiało ruszaj w objęcia przygody

Niemniej uważaj na siebie młody człowieku! Kobiety takie są często modliszkami, które tylko czyhają na młodych i niedoświadczonych amatorów miłości z dojrzałymi kobietami! Wtedy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyssie z ciebie to co najlepsze i potem porzuci niczym zużyty flak po skonsumowanej kaszance z grilla. Efektem tego będą Twoje młodzieńcze rozterki i nierzadkie w takich przypadkach załamania nerwowe. Być może zaczniesz się narkotyzować i upijać do nieprzytomności wspominając szczęśliwe czasy spędzone w ramionach niedoszłej Pani Kijkowej. Musisz zatem rozważyć, czy Twój młodzieńczy umysł jest przygotowany na ewentualny burzliwy romans z jeszcze bardziej burzliwym zakończeniem. Jeśli tak, to śmiało łam ją w pół i jazda

Aha, i obczaj jeszcze czy ten jej mąż to nie jest przypadkiem jakiś mega agresywny huligan, żebyśmy nie musieli się potem na forum zrzucać na sztuczna szczenę dla Ciebie.
              po 3 obadaj... faktycznie czy stary to nie "mega agresywny huligan" ... i JEDZIESZ...

Wujek Maciek dobrze prawi warto być przygotowanym na atak modliszki...
              Taka rozkminka "terenu" i dobrze przygotowanie to klucz do dobrej "przygody"
              "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                Zakochałem się. Ośw.
                ja również. tylko kurna jest trochę młoda, ale prokurator mi nie grozi

Komentarz

Widać wizja samotnie spędzonych walentynek dobrze przycisnęła to i dupy se znaleźli

Misie kupione?
                  jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

W naszym przypadku zakochać się, a znaleźć dupę to jednak delikatna różnica

Komentarz

On zazdrości poprostu
                      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Ty to byś się już wstydził używać tego słowa na "k"

Edit: O, jaka koalicja! Ja po prostu zmądrzałem dawno temu i teraz jestem na etapie starannej selekcji. Jednocześnie, raz na jakiś czas, wybranym kandydatkom pozwalam obcować ze mną sam na sam
                        Ostatnio edytowany przez Jastrząb; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

*******?

Komentarz

Obstawiam, że w ciągu 48 godzin ujrzymy jeszcze ze trzy kolejne, które obdarzyłeś miłością

Żeby nie rozmywać, to oświadczam, ze dzisiaj była fest pogoda i mogłoby już tak zostać. Pragnę słońca i ciepła

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
                              ja również. tylko kurna jest trochę młoda, ale prokurator mi nie grozi
                              Znaczy sie "nienaumiana" ?

Komentarz

Nie wiem, jestem na etapie kto,co,był, ale spokojnie, dojdziemy i do tego...

Komentarz

Pracuję...
                                X