Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
    Mam podobny poziom frustracji w tej sprawie. Na wszystko jest słowo wytrych - kryzys
    Podobnie było i u mnie.

Ale znalazłem rozwiązanie i tak od 6 maja nowa robota z podstawą o 35 % wyższą i dodatkowo z konkretnym systemem premiowym do 100% podstawy.

Obecnemu pracodawcy dziekiuje za polroczna wspolprace i kompleksowe szkolenia

Komentarz

• *****, czy w takim razie tylko ja tkwię w dupie, która jest chujowa pod względem rozwiajania się a i eldorado finansowym nie jest?

Kiubz, no no...Twój wybór, wiesz co robisz A poważnie, to samych szczęśliwych chwil!
      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
        *****, czy w takim razie tylko ja tkwię w dupie, która jest chujowa pod względem rozwiajania się a i eldorado finansowym nie jest?

Kiubz, no no...Twój wybór, wiesz co robisz A poważnie, to samych szczęśliwych chwil!
        Jestem z Tobą
        Pozdrawiam MeLa
        Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez MeLa Zobacz posta
          Jestem z Tobą
          ale szczękę wziąłeś?
          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Na takie trudne pytania odpowiada Pusty

Pozdrowienia
            Pozdrawiam MeLa
            Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Pusty właśnie dzwonił, mówił, że ma jeansy i nie wie co robić, bo pod Polichnem czeka na niego Widzew&Ruch.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
                Pusty właśnie dzwonił, mówił, że ma jeansy i nie wie co robić, bo pod Polichnem czeka na niego Widzew&Ruch.

Moze W&R byli w Polichnie na obiedzie? Nomen omen grillu, a on to zle pojal?
                "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
                  Moze W&R byli w Polichnie na obiedzie? Nomen omen grillu, a on to zle pojal?

grill sril a za takie cos bana mozna wylapac
                  zolta kartka póki co
                  F.
                  Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                  Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• To wyżej to Fus jakby co.
                    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Fus to napinacz typowy.
                      Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• rudowłosa gazelo pkt karne zaraz Ci wpirdole

hej CWKS hej MKS

Komentarz

• przestan sie kryc za kontem moderatora!
                          Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• spokojnie, o tej porze już jest na tyle pijany że nikomu krzywdy nie zrobi
                            Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL Zobacz posta
                              To wyżej to Fus jakby co.
                              To chyba Fus bede musial wybić Ci z głowy na najblizszym spotkaniu tą karteczke...
                              "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez DobryChłopak Zobacz posta
                                spokojnie, o tej porze już jest na tyle pijany że nikomu krzywdy nie zrobi
                                nie jestem pijany,poprostu przejalem władzę.

Komentarz

Pracuję...
                                X