Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wszystkie babki wkvrwiają, natomiast komarzyce tak
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Powisle Zobacz posta
      oświadczam, że mandat za 500 zeta już miał być pisany ale osobistym urokiem i elokwencją można załatwić wszystko!
      ja niedawno też miałem meeeeega farta. Zamiast 800zł i 15 pkt. skończyło się na..... 50zł za brak dokumentu przy kontroli
      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Oświadczam że J.rosyjski to złooo !!! A najgorsze są kobiety , które jego uczą i mogą Ci s.p.i.e.r.d.o.l.i.c wakacje.
        UZL

Komentarz

• Zamieszczone przez julexs Zobacz posta
          Oświadczam że J.rosyjski to złooo !!! A najgorsze są kobiety , które jego uczą i mogą Ci s.p.i.e.r.d.o.l.i.c wakacje.
          A wiesz, jak jest po rusku wielbłąd?
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• z głowy nie hyhy ale to jest nie ważne. U tej Kobiety musisz umieć wszystkie Deklinacje i Odmiany przymiotników itp itd ...
            UZL

Komentarz

z głowy nie hyhy ale to jest nie ważne. U tej Kobiety musisz umieć wszystkie Deklinacje i Odmiany przymiotników itp itd ...
              Czyli od 40 lat nic się nie zmieniło.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Oświadczam że J.rosyjski to złooo !!! A najgorsze są kobiety , które jego uczą i mogą Ci s.p.i.e.r.d.o.l.i.c wakacje.
                To może zmień na francuski. Znam fajną nauczycielkę

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  A wiesz, jak jest po rusku wielbłąd?
                  Jakoś tak podobnie jak u nas - wirlbliut czy jakoś tak z tego co pamiętam.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                    Jakoś tak podobnie jak u nas - wirlbliut czy jakoś tak z tego co pamiętam.
                    Garbaczow. A murzyn to Czernienko.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Oświadczam, że nie moge sie doczekać dzisiejszego meczu
                      Będzie pełen stadion, nie będzie świeciło słońce i nie będzie upału, będą gwiazdy na boisku, a coś mi się zdaje, że dopingu jak nie było tak nie będzie

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                        To może zmień na francuski. Znam fajną nauczycielkę

Uczyłem sie w gimnazjum... też z "fajną" nauczycielką nie mam szczęścia do babek od języków :P
                        UZL

Komentarz

• Oświadczam, iż mój kolega z pracy wygłosił dziś przemowę, po której miałam wątpliwości co do jego poczytalności Otóż przyszedł do mnie i oznajmił, że polska reprezentacja już dawno (!!!) nie była tak dobra jak obecnie (myślałam że żartuje i zaczęłam się śmiać, ale on szedł w zaparte- zapytałam czy zna nasze miejsce w rankingach itp, czy wie o ile pozycji spadliśmy, ale to nie pomogło). Otóż jako argument usłyszałam, iż w naszej reprezentacji gra 3 podstawowych graczy bundesligi, gra podstawowy bramkarz premiership i piłkarz z ligi francuskiej, co kadrę czyni niezwykle silną i wyjątkową. Na dodatek grają znakomici piłkarze Lecha, Polonii i znakomity obrońca Legii Jakub Wawrzyniak, który byłby dziś- gdyby nie głupia afera dopingowa- gwiazdą () ligi greckiej...
                          Dawno się tak nie uśmiałam Tak więc doceniajmy reprezentację bo jak widać jest doborowa

Komentarz

Uczyłem sie w gimnazjum... też z "fajną" nauczycielką nie mam szczęścia do babek od języków :P
                            Kiepsko nim operują, czy Ty jestes mało kumaty ?
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• spoko ogarniam języki :P nawet te , którymi już na co dzień się nie posługuje a z Paniami miałem problem takiego typu że one były bardziej zapatrzone na swoich "pupilków" i dawali im większe lajty a na osoby o "innym" charakterze były bardziej cięte :P
                              UZL

Komentarz

• Oświadczam, że chujowo jest mieszkać blisko lotniska Bemowo, kiedy są jakieś "koncerty"

Komentarz

Pracuję...
                                X