Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    Słabo?
    Wsiadam dziś na Kawęczyńskiej do tramwaju a tu za mną się ładuje policjant, straznik miejski i dwóch ochroniarzy. Zdziwiło mnie to, ale nic, jadę. Przejechałem pół przystanku a tu podchodzi kanar i wiadomo. No nic, jadę dalej. Wysiadam na Targowej, oni wszyscy tez. k*****wa, to była obstawa dwóch kanarów Bez kitu, razem wysiedli

A mówią że jest kryzys Jak policji się nudzi to może by ich połowę wywalić, po cholerę im płacić za głupoty?

Ośw.
    Słabo...ja pare dni teu wychodzę z bloku ,a tam kto?
    Marusz Walter!

Chyba kupił mieszkanie Sandrze ,w takim nowowybudowanym apartamentowcu.
    Strasznie mnie obcinał , bo byłem w czapce Legii

Komentarz

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Słabo...ja pare dni teu wychodzę z bloku ,a tam kto?
      Marusz Walter!

Chyba kupił mieszkanie Sandrze ,w takim nowowybudowanym apartamentowcu.
      Strasznie mnie obcinał , bo byłem w czapce Legii
      no to szczesciarz jestes, taka szyszka jak mariusz...
      a jak jego coreczka w okolicy bedzie mieszkac to pewnie
      wiecej "srodkow" w sasiedztwie bedzie ???
      "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
      Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
      "
      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        No to mi wychodzi na to że kanary musiały gdzieś niezły oklep wyłapać albo ludzie ich za bardzo w trąbkę ładują. Ale jak będzie mus ich załadować w trąbę to i policja i ochrona im nie pomogą...

Ośw.
        Kiedys czytalem ze jakis przetarg byl na firme ochroniarska bo bylo kilka zdarzen ze kanar zarobil nozem a o polamanych nosach,rekach i nogach nie wspominajac
        (L)

Komentarz

Zamieszczone przez zdzisiekk Zobacz posta
          no to szczesciarz jestes, taka szyszka jak mariusz...
          a jak jego coreczka w okolicy bedzie mieszkac to pewnie
          wiecej "srodkow" w sasiedztwie bedzie ???
          No ja to nie "środkuje" , ale pewnie tak będzie

Komentarz

Pora się pakować w góry.

Nie będzie mnie w dniu, który nieoficjalnie uznawany jest za jedno z ważniejszych świąt w czasach miłości panującej pod rządami Donalda Tuska, więc już teraz, nieco przedwcześnie- wspaniałych, niezapomnianych Walentynek dla wszystkich forumowiczów! =)
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Szczęśliwiec z Ciebie,ten dzień nakazywałoby omijać,a ja jeszcze będę pracował w jakimś centrum handlowym...

A na góry,przyjdzie czas,bo zima ma wrócić,z ostrym pierdolnięciem.
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                A na góry,przyjdzie czas,bo zima ma wrócić,z ostrym pierdolnięciem.
                Wypluj te slowa. Ja tu juz wiosny wyczekuje a nie powrotu jakiejs durnej zimy, przez ktora jestem przeziebiony po raz 350 w tym roku. Zacytuje tekst z sygnaturki pewnego forumowicza: Zimo wyp*********(Ew. niech tylko w gorach pada i pizdzi, co by casual nie byl zawiedziony).
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                  z ważniejszych świąt w czasach miłości panującej pod rządami Donalda Tuska

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Wypluj te slowa. Ja tu juz wiosny wyczekuje a nie powrotu jakiejs durnej zimy, przez ktora jestem przeziebiony po raz 350 w tym roku. Zacytuje tekst z sygnaturki pewnego forumowicza: Zimo wyp*********(Ew. niech tylko w gorach pada i pizdzi, co by casual nie byl zawiedziony).
                    Jak to zostało w powiedziane,w jednym z filmów nieśmiertelnego towarzysza Bareji.."Zima jest to musi być zimno,takie są odwieczne prawa natury!!"

i tego będe się trzymał
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Ośw. że piwo to jest to !.
                      Żyrardowski Fanatyk

Komentarz

Zgadzam sie, ale limit zimna w tym roku juz sie wyczerpal.
                        Btw. Udalo mi sie wytrzymac bez fajka dwa tygodnie. Do dzisiaj... Ogolnie to nigdy nie bylem hardcorowym palaczem ale przy browarze jakos tak czlowieka bardziej kusi...
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez MareczekŻrdw Zobacz posta
                          Ośw. że piwo to jest to !.

Jak wstaniesz, prosiłbym o rozwinięcie myśli. Wielu forumowiczów z pewnością będzie chciało podyskutować na ten temat.
                          Wszystko szybko się zmienia ...

Komentarz

zaraz kuurwa posypia vsie banyyy
                            uuuuuuuu
                            jebaaacccc
                            PRZEJMUJEMY WLADZE F&K
                            LEGIA&POGOŃ
                            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Oświadczam, że wszystkie posty od północy pisane z mojego profilu nie są moje.
                              Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                              Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

No właśnie tak czytałem i stwierdziłem ,że było pite u Cywila.

Komentarz

Pracuję...
                                X