Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• THC81
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Wstyd? Powinieneś być dumny z takiego a nie innego zachowania twoich rodaków. Ci uratowani wypowiadają się inaczej a pierdoły opowiadają ci co mają coś za uszami/pejsami.
    Kim ty jesteś ?
    Dziękuję. Dobranoc.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Niech się wstydzą sku4wsyny i zwierzęta które żerowały i mordowały bezbronnych, chwała tym którzy mordowali dla sprawy Polskiej. A tych, którzy na śmierć zasługiwali w czasach wojny nie brakowało, i nadal nie brakuje.

Historii w jednym palcu nie mam, ale faktem jest że Rząd Polski oficjalnie nie miał nic wspólnego z Holocaustem, Polska była i jest ofiarą wojny nie mniejszą jak Izrael.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie przekręcaj moich słów.

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Nie o to mi chodzi. Napisałeś, że Ci wstyd. Można być rozgoryczonym tym, że kiedyś Polacy ryzykowali swoim i swojej rodziny życiem ratując/pomagając Żydom a teraz jest taka niewdzięczność ale żeby się tego wstydzić? Wstydzić to się można jeśli robi się coś złego.
    Być może źle dobrałeś słowo albo Cię po prostu poniosło. Ode mnie koniec w temacie co oświadczam.
    Powiedz rodzinom pomordowanych, że mogą być rozgoryczeni. A potem, że Cię poniosło lub być może źle dobrałeś słowo.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie o to mi chodzi. Napisałeś, że Ci wstyd. Można być rozgoryczonym tym, że kiedyś Polacy ryzykowali swoim i swojej rodziny życiem ratując/pomagając Żydom a teraz jest taka niewdzięczność ale żeby się tego wstydzić? Wstydzić to się można jeśli robi się coś złego.
    Być może źle dobrałeś słowo albo Cię po prostu poniosło. Ode mnie koniec w temacie co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Wstyd? Powinieneś być dumny z takiego a nie innego zachowania twoich rodaków. Ci uratowani wypowiadają się inaczej a pierdoły opowiadają ci co mają coś za uszami/pejsami.
    Sorki. Nie zauważyłem Twoich postów, że to z dupy wzięte pejsy żądają odszkodowań od Polski.
    E:Chcesz powiedzieć że ratowali nie tych co potrzeba było?
    Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    Po ostatnich żydowskich wypowiedziach WSTYD mi że obywatele polscy ratowali ich ryzykując własne życie !!!

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Po ostatnich żydowskich wypowiedziach WSTYD mi że obywatele polscy ratowali ich ryzykując własne życie !!!

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    101 lat dla Szanownej redakcji LegiaLive!!! Obyscie przez kolejne lata trzymali taki poziom jak przez ostatnie 20 lat co oświadczam i życzę

Zostaw komentarz:

• ŁukaszD
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Oświadczam, że Hoop Polska zostaje przejęty przez Ustroniankę! Firma, będąca własnością zagranicznego kapitału z powrotem w polskich rękach.
    A ja do tego oświadczenia dodam, że prezes w ten sposób przygotowuje przez spółkę Srebrna, otwarcie domu weselnego K-wedding. Cały kompleks stadniny koni pod Janowem został "przejęty" zaraz po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Co równie ciekawe, znane są już listy kół łowieckich, które dostarczać mają dziczyzne wskazaną wcześniej na tel. Przez prezesa. Oświadczam, że dotarliśmy też do wstępnych list na jagody, jeżyny i inne owoce lasu. Lista ta ma jednak charakter sezonowy i może uledz zmianie.
    Info pewne, telefoniczne.

Cała sprawa wyszła na jaw przy okazji wizyty ludzi z Unii u głownego inspektora weterynarii. Byli oburzeni, że K-wedding nie ma już w "stable" - jak inwestycje nazywają bogacze z zachodu, wolnych terminów aż do 2035r.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że Hoop Polska zostaje przejęty przez Ustroniankę! Firma, będąca własnością zagranicznego kapitału z powrotem w polskich rękach.

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że wypowiedzenie już złożone i niebawem zmieniam pracodawcę. Oby na lepszego

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Śmieszny ten Biedron co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Co można znaleźć na strychu w rodzinnym domu podczas przeglądania rzeczy z czasów studiów:

https://imgur.com/a/8NZWo0G
    Półfinał Pucharu UEFA na Olimpico.

https://imgur.com/a/PCeqINM
    Ostatnia prosta w drodze do mistrzostwa.

https://imgur.com/a/JX5OW25
    I u dziewczyn incognito.

Ale ten czas leci...

Zostaw komentarz:

• Mistarz
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że Krzysztof Piątek jest jednym z wielu dowodów na to, że nie znam się na piłce nożnej

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X