Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• klinton
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że będąc wczoraj w Krakowie, trafiłem akurat na mega gołoledź, jakiej ponoć w grodzie Kraka nie było od lat. Czas przejazdu z Krakowa do Warszawy- 7h (z czego 2,5 h w korku na obwodnicy Krakowa)

Zostaw komentarz:

• tio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Matula wróciła od lekarza. Ciśnienie 180/100, więc została przyjęta poza kolejnością. Lekarz coś podłubał przy lekach i dał skierowanie do hipertensjologa. Termin?
    kwiecień 2021.

J.ebać NFZ
    Wejdź na stronę https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ tam możesz wyszukać informację odnośnie terminów przyjęć w różnych placówkach (musisz tylko znać rodzaj świadczenia). Ja tak znalazłem miejsce na oddziale onkologicznym dla bliskiej osoby. Tam gdzie dzwoniłem na początku były odlegle terminy, a w innym szpitalu w tej samej miejscowości umówiliśmy wizytę za 2-3 tygodnie (to nie był pilny przypadek). Może Wam też się uda.
    Zdrowia Twojej Mamie życzę.

Zostaw komentarz:

• CW(L)KS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Mi zrobiła się przepuklina.
    Terminy na operację min. połowa 2020.
    Sprawdź priva.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Mi zrobiła się przepuklina.
    Terminy na operację min. połowa 2020.

Zostaw komentarz:

• MarkoOHT
    odpowiedział(a)
    Matula wróciła od lekarza. Ciśnienie 180/100, więc została przyjęta poza kolejnością. Lekarz coś podłubał przy lekach i dał skierowanie do hipertensjologa. Termin?
    kwiecień 2021.

J.ebać NFZ

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    No to się teraz zacznie kur... Co oświadczam...

Zostaw komentarz:

• CW(L)KS
    odpowiedział(a)
    Widzę że temat mocno stanął. To ja sobie oświadcze kilka rzeczy. Primo: Nie ma to jak dojść do siebie po sylwku 6 stycznia, uprzednio pracując dwa dni. Due, czy chvj jak to się mówi i pisze: Rzygam szczerze już tą Wisłą. Zaczynam mieć obawy przed otwarciem lodówki... I po trzecie, najważniejsze dnia dzisiejszego: 10.01.1998r. 1.3.1.2

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Te nowe konta to na 99% efekt ostatniej aktualizacji XRumera. Kilka minut grzebania w logach mogłoby sprawę wyjaśnić.

Zostaw komentarz:

• PabloVK
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Jak to było parę razy modne: pisz do Morta, on Ci odpowie
    to chyba do Pana Artysty był takim punktem kontaktowym dla wszystkich uzytkownikow w stylu "Kamil_czacha"

Zostaw komentarz:

• BlackAdder
    odpowiedział(a)
    Jak to było parę razy modne: pisz do Morta, on Ci odpowie

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zapomniałem hasła. To słowo po "Mioduski" to sie pisało przez "h" czy "ch"?

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No jak dobrze klikniesz na jej post, to zobaczysz co reklamuje. Ale ci to są inną kategorią.
    Jeszcze inną są ci, którzy raz na miesiąc piszą 5 postów w różnych tematach wspominając co jest fajne, modne, interesujace itp. w ciuchach, bankowości, budowlance...

Ale ich wszystkich "rozumiem". A tych, o których pisałem wcześniej nie rozumiem i dlatego wzbudzają moj niepokój, lęk, konsternację. To jakaś nowofobia
    To Ty nie masz dostępu do tajnego podforum?

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No jak dobrze klikniesz na jej post, to zobaczysz co reklamuje. Ale ci to są inną kategorią.
    Jeszcze inną są ci, którzy raz na miesiąc piszą 5 postów w różnych tematach wspominając co jest fajne, modne, interesujace itp. w ciuchach, bankowości, budowlance...

Ale ich wszystkich "rozumiem". A tych, o których pisałem wcześniej nie rozumiem i dlatego wzbudzają moj niepokój, lęk, konsternację. To jakaś nowofobia

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Oświadczam, że zastanawia mnie liczba nowych użytkowników zakładających w ostatnich tygodniach konto na forumce, anonsujących to w temacie do powitań lub jakimś innym i nie piszących potem nic więcej (nie mówię o spamerach coś tam reklamujących czy szepczących). Może to jakaś zorganizowana akcja wprowadzania zielonych ludzików, którzy zostaną w jakimś momencie aktywowani i przejmą forumkę?
    Ja niektórych z tej kategorii obserwuje i nawet w jakimś sensie podziwiam za próbę kreatywności. Np. teraz w "Ciekawych książkach" najpierw Darek wrzucił zajawkę nt. audiobook'ów, dzisiaj Sylwia-dentystka dla dzieci swoim pierwszym postem na forum trafiła akurat na post Darka... Ciekawe co będą reklamować?

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Kijka się spytaj .
    On jest specjalistą w trollkontach.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X