Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez McDoune Zobacz posta

Aż odszukałem i u mnie 27 rocznica już minęła chwilkę temy, pierwszy mecz Legia - Zawisza 5:0 25.09.1993.
    No prosze, to tak jak u mnie, co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No i teraz jeden z drugim będzie się tu teraz chwalił, że piwa nie pije, jakby to było się czym chwalić To jest temat dla poważnych oświadczeń, a nie takich... Mało to jest na forumce tematów o różnych odmiennościach?

Zostaw komentarz:

• looking1916
    odpowiedział(a)
    Ja już piwa nie tykam od 04.04.2019 r. Muszę przyznać, że najgorzej jest w lato, ale za to... nie omieszkam wypełniać sobie braku piwa innym złocistym trunkiem (whiskey)

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    To trzymam kciuki.
    Ja ogólnie myślę ,żeby do lata odpuścić piwo.
    Raz ,że ipy,apy i inne mi się przepiły.
    Dwa ,że z koncerniaków ,po przejęciu Namysłowa przez Żywca (totalnie zjyebali piwo tym ekstraktem) nie ma czego pić.
    Trzy ,że czas było zrobić coś z rosnącym bandziochem.(miesiąc abstynencji i ćwiczeń i 5 cm w brzuchu mniej).
    Cztery ,żona mniej marudzi (hejt forumowych twardzieli czas start)
    ))))

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    Stout ja jeszcze tydzień i będą dwa miesiące
    Dzisiaj miałem kryzys jak wyleciałem na chwilę na ośkę i pod garażem trwała standardowa środkowotygodniowa alkoholizacja w postaci "jedno piwo, czyli każdy bierze cztery", no, ale dałem radę
    Cel to 1.01.2021...

Zostaw komentarz:

• MarkoOHT
    odpowiedział(a)
    Jak można mając do zrobienia 120km wyjechać o 15:00 i nie zdążyć nawet na końcówkę meczu granego o 18:00? Ano można. Odcinek Siedlce-Kałuszyn: 2.5h
    Biedni pokrzywdzeni rolnicy wracający z protestów wstrzymali cały ruch na DK2 jadąc środkiem pasa, kolumną 10 ciągników. Nie przyszło im nawet do głowy, żeby zjechać trochę na prawo. Nie kurva, bo po co? Jeszcze na powrocie powkurwiamy Bogu ducha winnych kierowców.

Zmarnowany czas, zmarnowane paliwo, zmarnowane pieniądze.
    Koło chvja mi latała "5 dla zwierząt" ale za tę dzisiejszą akcję to - pierdolcie się złośliwe kasztany.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Czas dla seniorów jest pomiędzy 10 a 12 a Wy tutaj odbieracie młodzieży miejsce, inicjatywę i pomysły poza swoimi godzinami

p.s. Jakoś nigdy w życiu nie wpadłem na pomysł oglądania meczu na Konwiktorskiej, owszem na kosza biegałem (wtedy byli w pierwszej lidze a Legia niestety w drugiej, częściej byłem na Legii mimo drugiej ligi, w tej starej ujeżdżalni koni) i na pływalni pływałem, ale na nożnej - nigdy.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    U mnie pierwszy to były derby (pierwsze po powrocie Polonii po tysiacu lat); w podstawówce kolega Polonista mnie wyciągnął (ale na Krytą, a nie sektor gości) ale coś mu się nie udało zwiększenie liczebności czarnych-kulturalnych

Zostaw komentarz:

• McDoune
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Oj, co do pierwszego meczu to mi za niecałe trzy tygodnie stuknie 27 lat (ale nie pamiętam tego "jak wczoraj").

Ale cicho , bo zaraz zlecą się tu takie dziadki, których pierwszy mecz, na którym byli, był jeszcze czarno-biały, a na forumkę logowali się przy pomocy suwaka logarytmicznego
    Aż odszukałem i u mnie 27 rocznica już minęła chwilkę temy, pierwszy mecz Legia - Zawisza 5:0 25.09.1993. To co pamiętam to to że mnie w drodze do domu psy ze 185 wyciągnęły i dostałem parę pał, w tym jedną po dłoni bo nieopatrzenie tyłek zasłoniłem... ale nie wiele więcej pamiętam

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk

(ja w sumie też co dwa lata w poście nie piję, ale ja się tak nie "nazywam" )

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Wnioskuję,o chwilowe wstrzymanie się z taką eskalacją działań.
    Najpierw muszę się upewnić ,czy to nie jednorazowy (miesięczny) wybryk.
    )

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    A jako ,że już po północy ,to pozwolę sobie oświadczyć ,że minął miesiąc bez piwa.
    I nie tęsknię za nim.
    Oświadczam, że wnioskuję o zmianę nicka (i awatara) temu forumowiczowi
    Niech się nazywa "lemoniada" albo "kefir"

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    I ta nadzieja, że zapomną zakodować kończąca się klasycznym "kurva" Ze 2 kopnięcia piłki po pierwszym gwizdku jeszcze można było normalnie zobaczyć hehe
    Ale dzięki temu wiadomo było na którą bramkę atakuje Legia i można było próbować coś odszyfrowywać z zakodowanej pikseliozy

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Nie zapominajmy o śledzeniu wyników w Telegazecie.
    Jeżeli się ją miało. Mi pozostawało S13.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Nie zapominajmy o śledzeniu wyników w Telegazecie.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    I ta nadzieja, że zapomną zakodować kończąca się klasycznym "kurva" Ze 2 kopnięcia piłki po pierwszym gwizdku jeszcze można było normalnie zobaczyć hehe

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X