Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta pamiętaj o:
sprawdzeniu FAQ klikając w powyższy link. Musisz się zarejestrować
zanim będziesz mógł dodawać posty: kliknij powyższy link, aby się zarejestrować. Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości wybierz forum które chcesz odwiedzić.
Oświadczam, że wyczekiwana wypłata przesunięta na jutro
O, widzę nie tylko u mnie występuje ten problem. Od poniedziałku czekam kurła. Coś z przelewami. Mam nadzieje że dzisiaj wpadnie, bo na kolacje pójdę spać
Wejdź na stronę https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ tam możesz wyszukać informację odnośnie terminów przyjęć w różnych placówkach (musisz tylko znać rodzaj świadczenia). Ja tak znalazłem miejsce na oddziale onkologicznym dla bliskiej osoby. Tam gdzie dzwoniłem na początku były odlegle terminy, a w innym szpitalu w tej samej miejscowości umówiliśmy wizytę za 2-3 tygodnie (to nie był pilny przypadek). Może Wam też się uda.
Zdrowia Twojej Mamie życzę.
Zostaw komentarz: