Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    I tajemnica średniej 4,0 wyjaśniona

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Po kilku godzinach na SOR-ze w Bródowskim stwierdzam, że te cztery promile to tu chyba taka średnia
    Te 4 promile to w alkomatach górna granica. Możliwe że delikwent tak naprawdę miał więcej, a jak pije codziennie to go trzyma jak w termosie.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Nie, ja tylko dla towarzystwa byłem

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Jako godny reprezentant forumki walczył o wyrobienie normy
    Miejmy tylko nadzieję, że się w tej batalii nie zatracił i będzie w stanie odpisać

Zostaw komentarz:

• LOL3K
    odpowiedział(a)
    Ile dmuchnąłeś?

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Po kilku godzinach na SOR-ze w Bródowskim stwierdzam, że te cztery promile to tu chyba taka średnia

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że fajny dialog usłyszałem właśnie na SOR-ze:

Pielęgniarka: Pan musi przestać pić, bo inaczej to nie będzie poprawy.
    Pacjent: Ale ja już nie piję.
    Pielęgniarka: Od kiedy?
    Pacjent: No łoooo
    Pielęgniarka: To dziwne, bo wczoraj miał pan 4 promile.

Zostaw komentarz:

• beka
    odpowiedział(a)
    oswiadczam, ze frustrat seksualny wymyslil jak wyglada proces w UPS.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Ty to chyba wykładałeś zadania z gramatyki w szkole, daj spokój.

Po czynach Nas poznacie

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Wstyd? Powinieneś być dumny z takiego a nie innego zachowania twoich rodaków. Ci uratowani wypowiadają się inaczej a pierdoły opowiadają ci co mają coś za uszami/pejsami.
    Kim ty jesteś ?
    Dziękuję. Dobranoc.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Niech się wstydzą sku4wsyny i zwierzęta które żerowały i mordowały bezbronnych, chwała tym którzy mordowali dla sprawy Polskiej. A tych, którzy na śmierć zasługiwali w czasach wojny nie brakowało, i nadal nie brakuje.

Historii w jednym palcu nie mam, ale faktem jest że Rząd Polski oficjalnie nie miał nic wspólnego z Holocaustem, Polska była i jest ofiarą wojny nie mniejszą jak Izrael.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie przekręcaj moich słów.

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Nie o to mi chodzi. Napisałeś, że Ci wstyd. Można być rozgoryczonym tym, że kiedyś Polacy ryzykowali swoim i swojej rodziny życiem ratując/pomagając Żydom a teraz jest taka niewdzięczność ale żeby się tego wstydzić? Wstydzić to się można jeśli robi się coś złego.
    Być może źle dobrałeś słowo albo Cię po prostu poniosło. Ode mnie koniec w temacie co oświadczam.
    Powiedz rodzinom pomordowanych, że mogą być rozgoryczeni. A potem, że Cię poniosło lub być może źle dobrałeś słowo.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie o to mi chodzi. Napisałeś, że Ci wstyd. Można być rozgoryczonym tym, że kiedyś Polacy ryzykowali swoim i swojej rodziny życiem ratując/pomagając Żydom a teraz jest taka niewdzięczność ale żeby się tego wstydzić? Wstydzić to się można jeśli robi się coś złego.
    Być może źle dobrałeś słowo albo Cię po prostu poniosło. Ode mnie koniec w temacie co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Wstyd? Powinieneś być dumny z takiego a nie innego zachowania twoich rodaków. Ci uratowani wypowiadają się inaczej a pierdoły opowiadają ci co mają coś za uszami/pejsami.
    Sorki. Nie zauważyłem Twoich postów, że to z dupy wzięte pejsy żądają odszkodowań od Polski.
    E:Chcesz powiedzieć że ratowali nie tych co potrzeba było?
    Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X