Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ze spraw domowych nic mnie tak nie wkuurwia ostatnimi czasy jak ta pieerdolona segregacja śmieci na pińćset worków. Od czego są te sortownie? Pół kuchni zayebana workami. Jeszcze mi każą papier segregować na czysty i kolorowy, plastik czysty a brudny wrzucać do mieszanych z obierkami. Kto mi zapłaci za zajętą przestrzeń i worki(plastikowe(!), to jest dopiero kabaret)?Wcześniej miałem dwa worki na mokre i suche i był luz, niech sobie później segregują bo od tego są sortownie. To jest tak popiierdolone, że głowa mała co oświadczam.

Ulżyło mi, szczerze mówiąc

Zostaw komentarz:

• zie(L)ak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Oświadczam, że wejście na Śnieżke w słoneczny dzień bez użycia filtru to błąd. Teraz czacha dymi

Właziłem przy 34 stopniach czarnym szlakiem. Znam to uczucie.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że wejście na Śnieżke w słoneczny dzień bez użycia filtru to błąd. Teraz czacha dymi

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że irytują mnie te łamagi zwane listonoszami, które nie umieją odróżnić b od c czy też c od d. Niekiedy także 66 jest zbyt podobne do 67.

Zostaw komentarz:

• CW(L)KS
    odpowiedział(a)
    Oświadczam iż dzisiejszy wynik Zagłębia mocno mnie zaskoczył. Wierze do końca w to że ekstraklasa pozostanie jednak w Sosnowcu!

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ja tylko dodam skąd taka rocznica bo nie dla wszystkich to takie oczywiste :

Uroczystości upamiętniające żołnierzy powojennego podziemia niepodległościowego odbędą się w piątek m.in. z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" odbędzie się po raz dziewiąty.

68 lat temu, 1 marca 1951 r. w więzieniu na warszawskim Mokotowie, po pokazowym procesie, władze komunistyczne rozstrzelały siedmiu członków niepodległościowego IV Zarządu Głównego Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość". Od 2011 r. rocznica tej zbrodni obchodzona jest jako Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", czyli polskiego podziemia niepodległościowego, które po II wojnie światowej zbrojnie wystąpiło przeciwko sowietyzacji Polski.

.
    .
    .
    Do tragedii Żołnierzy Wyklętych nawiązuje data ich dnia pamięci, która upamiętnia rocznicę stracenia z rąk funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa kierownictwa IV Komendy Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość". 1 marca 1951 r. szefowie IV Zarządu Głównego ppłk Łukasz Ciepliński, mjr Adam Lazarowicz, por. Józef Rzepka, kpt. Franciszek Błażej, por. Józef Batory, Karol Chmiel i mjr Mieczysław Kawalec ponieśli śmierć w stołecznym więzieniu na ul. Rakowieckiej.

Inicjatorem dnia pamięci poświęconego Żołnierzom Wyklętym był prezydent Lech Kaczyński, który skierował do Sejmu projekt ustawy w tej sprawie.
    https://www.gosc.pl/doc/5365988.Dzis...erzy-Wykletych

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj ważna data: Dzień Żołnierzy Wyklętych. Cześć i chwała Bohaterom!

Zostaw komentarz:

• CW(L)KS
    odpowiedział(a)
    Jak czytam komentarze tych kibiców wynikowców pod artykułem o transparentach to ogarnia mnie pusty śmiech, co oświadczam.. z

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Co nieco wiem...
    Śmieszyło mnie, że ktoś kto dzień wcześniej miał 4 promile, mówi, że już nie pije.

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    @ksieciuniu, tak dla Twojej informacji to osiągnięcie poziomu 3,0 tak na prawdę nie jest jakimś mega wyczynem, więc podejrzewam, że aby dobić do tej 4,0 wystarczy tylko odrobinę więcej dobrych chęci

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Podparłem przykładem, a to, że w innych aspektach jest burdel to odrębna sprawa W tym samym czasie ze złamaną ręką czekał chłopak 15 lat. Siedział od 13 do 17 po to, żeby mu powiedzieli, że go nie przyjmą bo nie mają dziecięcego. No kurde dowiedzieli się o tym w momencie jak wchodził do gabinetu? Nie mogli powiedzieć, jak się zgłosił do okienka kilka godzin wcześniej?
    I za to brak szacunku

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Nie szafuj tak tym szacunkiem.
    Nie byłeś w moim lokalnym SOR.
    Ogólnie zburzyć i zaorać.

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    W takich przypadkach należy się wielki szacunek służbie medycznej. Jakiś czas temu siedzieliśmy na SORze bite 6 godzin, z czego połowa przy akompaniamencie wyzwisk kierowanych głównie do pielęgniarek. Taki właśnie około czteropromilowiec bluzgał je niemiłosiernie, oskarżał o kradzież itp. Mimo iż od razu był wywieziony do sali obok, wszystko było słychać. Inni pacjenci sugerowali, żeby dać mu jakieś prochy i go uciszyć, ale niby nie można.
    Tak więc wielki szacunek dla pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy, co oświadczam

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Są takie ananasy z 4,0 a nie widać po nich, że coś wypili, zdradza ich tylko woń hehe. Tak to jest jak się do kaca nie dopuszcza
    Tak wyglądał właśnie ten z mojej historyjki, który deklarował, że już nie pije.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Są takie ananasy z 4,0 a nie widać po nich, że coś wypili, zdradza ich tylko woń hehe. Tak to jest jak się do kaca nie dopuszcza

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X