Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że lody Bambino nie smakują już tak, jak te 25 lat temu

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No to takie ulgi/niższe opłaty są. Za zadeklarowanie, że się segreguje.
    No ja wiem o tym tylko, że to są jakieś malutkie różnice - a przy dobrze działającym systemie te koszty gospodarki odpadami dążyłby do zera.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No to takie ulgi/niższe opłaty są. Za zadeklarowanie, że się segreguje.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    No więc po co segregujesz na milion frakcji ?
    Realnie to oni powinni nam płacić za segregowanie - w sensie że dawać ulgi na wywóz nieczystości. To ze obecny system jest od czapy to inna sprawa.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    No więc po co segregujesz na milion frakcji ?

Zostaw komentarz:

• AGZI
    odpowiedział(a)
    Powtórzę pytanie: kiedy ostatnio kontroler zaglądał Ci pod zlew?
    Wcale.A są od tego w ogóle jacyś kontrolerzy?

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Powtórzę pytanie: kiedy ostatnio kontroler zaglądał Ci pod zlew?

Zostaw komentarz:

• AGZI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ale to ceny nie poszły przez to do góry - czysto teoretycznie to powinny wtedy spaść.
    Po prostu po wprowadzeniu imho zbyt restrykcyjnych przepisów co do samego składowania, oraz jakiejś chorej fobii anty spalarniowej doszło do tego że odbiorcy tych śmieci nie maja za bardzo co z nimi robić. Tutaj najlepszym przykładem jest sytuacji w cementowniach.
    Zapewne masz rację co do przyczyn podwyżek.Mi chodzi o to,że postawiono wybór- segregujesz na milion frakcji,albo płacisz za kilka osób nawet pare stów miesięcznie.To swego rodzaju przymus.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nie wiem jak u niego,ale u mnie ostatnio z dnia na dzień jednocześnie z nowymi zasadami podnieśli ceny 3x.Jakbym chciał się z tym nie szarpać,to musiałbym płacić 6x tyle co dotąd.Więc można to w sumie uznać za przymus pod groźbą wysokiej kary finansowej.
    Ale to ceny nie poszły przez to do góry - czysto teoretycznie to powinny wtedy spaść.
    Po prostu po wprowadzeniu imho zbyt restrykcyjnych przepisów co do samego składowania, oraz jakiejś chorej fobii anty spalarniowej doszło do tego że odbiorcy tych śmieci nie maja za bardzo co z nimi robić. Tutaj najlepszym przykładem jest sytuacji w cementowniach.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Oświadczenia

Przepisy różnicujące opłaty były już wcześniej, tylko inny podział śmieci. Ile razy do tej pory miałeś kontrolę ile masz śmietników pod zlewem?

Zostaw komentarz:

• AGZI
    odpowiedział(a)
    Kto Ci karze? Po co to robisz?
    Nie wiem jak u niego,ale u mnie ostatnio z dnia na dzień jednocześnie z nowymi zasadami podnieśli ceny 3x.Jakbym chciał się z tym nie szarpać,to musiałbym płacić 6x tyle co dotąd.Więc można to w sumie uznać za przymus pod groźbą wysokiej kary finansowej.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    (1)Kto Ci karze? (2)Po co to robisz?

(1)Mogłem wziąć to w cudzysłowie.
    Nakazują, no ale jednak.
    (2)Zastanowię się po Majówce.

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że bliskość świąt i majówki to fatalne połączenie w branży handlowej. Przestój jakiego trudno szukać drugi raz w ciągu roku.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ze spraw domowych nic mnie tak nie wkuurwia ostatnimi czasy jak ta pieerdolona segregacja śmieci na pińćset worków. Od czego są te sortownie? Pół kuchni zayebana workami. Jeszcze mi każą...
    Kto Ci karze? Po co to robisz?

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    U mnie jak przyjeżdża smieciara to i tak później wszystkie lecą na kupę. Kolejny debilizm wymyślony przez Eko oszołomów z ue.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X