Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Szkoda, że dla niektórych forumka poszła w odstawkę na rzecz Twittera albo innego fejsbuka.
    A to nie wynika bardziej z wymiany pokoleniowej? Ten sam trend można zaobserwować na naszych meczach (czy to dom czy wyjazd). Główna niegdyś siła napędową, czyli szeroko pojętą młodzież ma dziś inne rozrywki, niż kibicowanie. Tak samo jest i z forumka, od kilku lat nie było użytkownika, który by się zarejestrowal i cokolwiek wniósł do życia forumki. Ostatni to chyba St.Maro, bez którego padły by już w ogóle wszystkie typerki

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Ostatni gasi światło.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Typerki swoją drogą odchodzą w niepamięć. Ale i ogółem coraz mniej ludzi się udziela.
    Tematy meczowe, dotyczące działań klubu cieszą się jeszcze popularnością. Ale na hydeparku pisze się od święta, za wyjątkiem polityki.
    Szkoda, że dla niektórych forumka poszła w odstawkę na rzecz Twittera albo innego fejsbuka.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Mam tak samo jak Ty, co oświadczam.
    + jeszcze Bundesliga.
    Też mi szkoda, ale rozumiem że w dzisiejszym świecie ciężko z wolnym czasem .

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że Polak - Węgier dwa bratanki to wciąż prawdziwe hasło, także w biznesie.
    Świetni ludzie.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Zaj...ebiście mi szkoda, że padły typery (chyba w większości już na dobre?) lig hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Oświadczam.
    Mam tak samo jak Ty, co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Zaj...ebiście mi szkoda, że padły typery (chyba w większości już na dobre?) lig hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Oświadczam, że jak jutro po 17 wrócę z pracy i nie zobaczę na legionisci.com informacji o "podziękowaniu za współpracę vukoviciowi", to się poczuję jak w najgorszym koszmarze.
    Nie żebym się przypierdalał ale co w zamian - Mariusz Rumak ? W tak prowadzonym "przedsiębiorstwie" nie ma szans na trenera z warsztatem, zostawmy Aco jeszcze jakiś czas, może wkłady zrozumieją, że oni muszą w końcu zacząć grać.
    E: co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Je,bać ztm za spier.dolenie dzisiejszego dnia i biurokrację

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że jak jutro po 17 wrócę z pracy i nie zobaczę na legionisci.com informacji o "podziękowaniu za współpracę vukoviciowi", to się poczuję jak w najgorszym koszmarze.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    nie syp piachu w tryby maszyny, która się dopiero rozkręca

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Oświadczam ,że boli mnie to co się dzieje w Legii ,bardzo mnie to boli.....

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam,że program Studio Polska rozpierdala system To chyba jedyny "prawdziwy" program w TV

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Jeszcze dodajcie obsługę. U mnie od niedawna i z niechodzeniem tam też czuję się dobrze .

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Daj spokój, ciągłe kolejki, wszędzie syf i zawsze trzeba sprawdzać paragon

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X