Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stout
    odpowiedział(a)
    Masz prawo jazdy ?

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Ale mnie nie interesuje jak bardzo jest rozkojarzony. Może być nawet tak bardzo rozkojarzony jak ja czytający linki Foxxa. Pytam dlaczego kara się należy, skoro nie ma poszkodowanego? Rozumiem, że pytanie Ci umknęło tak jak mi treść linków od Foxxa...

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Bzdura.
    Człowiek rozmawiający przez telefon jest bardziej rozkojarzony.
    Źródła tego twierdzenia sobie wyguglaj,tylko nie czytaj po łebkach ,jak to ostatnio robiłeś z linkami od Foxxa.

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    @Stout
    Wypadki powodują także ludzie skupieni na drodze. Można więc powiedzieć, że jest krótka droga od uruchomienia silnika, do wypadku. W takim razie karajmy ludzi, którzy jeżdżą samochodami. No bo, według tego co piszesz, dlaczego nie?
    @Benek
    To co napisałeś, to nie jest odpowiedź na moje pytanie. To jest kolejny aspekt tego samego problemu.

Ja pytam dlaczego karać kogoś, skoro nikt nie jest poszkodowany? Myślenie tego typu przyświecało ludziom, dzięki którym race na stadionie są nielegalne. "Bo od racy do pożaru jest krótka droga"
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    A dlaczego karać ludzi trzymających telefon, a nie po prostu powodujących kolizje/wypadki?
    Dla takiego samego powodu dla którego karani są kierowcy którzy wsiada do auta po alkoholu a nie tylko Ci którzy po alkoholu spowoduja wypadek.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    A dlaczego karać ludzi trzymających telefon, a nie po prostu powodujących kolizje/wypadki?
    Bo od używania telefonu przez kierującego ,do spowodowania wypadku jest krótka droga ?

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Albo "czas najwyższy".

Zostaw komentarz:

• bloniaq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Oświadczam, że jestem zwolennikiem bezwzględnego zakazu używania telefonów w samochodzie. Za trzymanie telefonu w ręku, gdy samochód jest w ruch, powinna być kara min. 1000 a nawet 2000zł. To co ludzie wyprawiają w autach, przechodzi ludzkie pojęcie. Z moich obserwacji w co trzecim aucie bardziej niż na prowadzeniu, kierowcy skupieni są na telefonie. To już jest plaga.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    "koniec pewnej ery"
    -

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że wypowiedzenie złożone także moja 4letnia przygoda w T-mobile dobiega końca.

Zostaw komentarz:

• gizo
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że jestem zwolennikiem bezwzględnego zakazu używania telefonów w samochodzie. Za trzymanie telefonu w ręku, gdy samochód jest w ruch, powinna być kara min. 1000 a nawet 2000zł. To co ludzie wyprawiają w autach, przechodzi ludzkie pojęcie. Z moich obserwacji w co trzecim aucie bardziej niż na prowadzeniu, kierowcy skupieni są na telefonie. To już jest plaga.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Borys Szyc to zakompleksiony hipokryta oraz rura, co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Ljubo-jad
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że aktualna pogoda to jakiś istny kryminał

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Remont przedszkola pod blokiem i wiercenie od godziny 7:30 to zło (szczególnie jak raz na jakiś czas człowiek może sobie dłużej pospać)- co oświadczam.
    Uwierz mi, remont przedszkola trwający 8 zamiast 4 m-cy, to też zło ;-)

Zostaw komentarz:

• amanda
    odpowiedział(a)
    Remont przedszkola pod blokiem i wiercenie od godziny 7:30 to zło (szczególnie jak raz na jakiś czas człowiek może sobie dłużej pospać)- co oświadczam.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X