Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Beverly Panie ,Beverly..
    No dobra, wiem zajebiscie im zazdroszcze
    Bo ja malolat pojechalem na studniówke autobusem 504
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      autobusem 504
      Chociaż przyśpieszonym jechałeś. Ja jechałem zwykłym 184
      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Mnie zawiózł ojciec
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• 43 godziny kawalerskiego. dramat ***** co ośw
          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Oświadczam,że jutro wyczekany powrót na uczelnię!! Naprawdę,semestr praktyk to beznadziejnie rozwiązana sprawa.Zbyt dużo wolnego czasu,sprawia że leserzy tacy jak ja wyczekują niecierpliwie pierwszych zajęć z przedmiotu medycyna z higieną

A tak na serio,to m jak melanż w bialsko-podlaskich akademikach,trzeba to wykorzystać,bo to ostatni semestr.

I jeszcze sobie jedno oświadczę ,dzięki Majonez za stabilizator,od razu łatwiej mi się chodzi,co prawda docelowo jest na lewą nogę,a ja zepsułem prawą,ale i tak ulga odczuwalna
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Ja pierdolę, ból połowy (nigdy tak nie miałem) gardła połączony z bólem ucha jest tak kurewski, że nie mogę wytrzymać Antybiotyk póki co nie działa i aż się boję tego, co będzie jak obudzę się rano

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
                Ja pierdolę, ból połowy (nigdy tak nie miałem) gardła połączony z bólem ucha jest tak kurewski, że nie mogę wytrzymać Antybiotyk póki co nie działa i aż się boję tego, co będzie jak obudzę się rano
                jeśli to będzie zapalenie ucha to...masz przejebane Idź koniecznie do lekarza.
                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Już byłem, powiedział, że z uchem póki co wszystko ok, ale przy przełykaniu boli cały obszar wokół ucha jak...

Komentarz

• Przestań łykać

ps: lekarza trzeba było poprosić o czopki
                    Pozdrawiam MeLa
                    Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez MeLa Zobacz posta
                      Przestań łykać

ps: lekarza trzeba było poprosić o czopki

Stary, a głupi...

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                        Oświadczam,że jutro wyczekany powrót na uczelnię!! Naprawdę,semestr praktyk to beznadziejnie rozwiązana sprawa.Zbyt dużo wolnego czasu,sprawia że leserzy tacy jak ja wyczekują niecierpliwie pierwszych zajęć z przedmiotu medycyna z higieną

A tak na serio,to m jak melanż w bialsko-podlaskich akademikach,trzeba to wykorzystać,bo to ostatni semestr.

I jeszcze sobie jedno oświadczę ,dzięki Majonez za stabilizator,od razu łatwiej mi się chodzi,co prawda docelowo jest na lewą nogę,a ja zepsułem prawą,ale i tak ulga odczuwalna

Flip - kiedyś się trzeba zgadać w Białej na jakiś melanż bo tak się składa, że ostatnio pojawił się pewien powód, dla którego będę tam bywał stosunkowo często Priv. jak co

A ja oświadczam, że mi się na uczelnie wcale wracać nie chce Choc semestr szykuje się raczej lajtowy.

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty Zobacz posta
                          A ja oświadczam, że mi się na uczelnie wcale wracać nie chce Choc semestr szykuje się raczej lajtowy.
                          Zapisz sobie to zdanie i przeczytaj za jakieś 6-7 lat jak będziesz tyrał 8 godzin w robocie No chyba że będziesz tym wyjatkowym co to idzie do pracy z przyjemnością i w piątek wieczorem nie może doczekac się poniedziałku
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Eee tam studenty, ja dziśw końcu idę dzisiaj odebrać dyplom

Komentarz

• A ja prawko
                              Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                              Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL Zobacz posta
                                A ja prawko

ale jak na co ? na kogo?
                                Pozdrawiam MeLa
                                Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

Pracuję...
                                X