Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• b.
    odpowiedział(a)
    No właśnie. Ale na jakiej zasadzie to działa? Przez mikrofon, który jest w tel/laptopie?

Bo to, że u Ciebie głosniki w stacjonarce byly wylaczone moze znaczyć tyle, że tel i komp byly polaczone z jednym wifi i dlatego też w stacjonarce się wyswietlilo, a mikrofon z telefonu.
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    No i druga sprawa - w związku z tym, że mam wielkiego siniaka z tyłu głowy, a do pracy jutro muszę iść, wiec po drodze jakoś trzeba wyglądać, wiec pytam mojej kapo czy nie widziała gdzieś mojej czapki z daszkiem. 5 minut pozniej wchodzę w neta przez telefon i jaka reklama kontekstowa się wyświetla? Oczywiscie kaszkietowki. Nie szukalem tego ostatnio. Przypadek?
    U mnie w robocie kiedyś była taka sytuacja. Kolega wykańczał dom i był na etapie kupowania agd. Rozmawialiśmy akurat o lodówkach. Ja za swoim biurkiem, on za swoim. Przede mną na blacie telefon no i komputer stacjonarny włączony, ale bez mikrofonu/głośników. Po 10 minutach wchodzę na stacjonarnym w przeglądarkę i wszystkie reklamy, na każdej stronie, z lodówkami... Tak więc chyba nie przypadek, tylko permanentna inwigilacja

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że pech mnie ostatnio nie opuszcza. W zeszłym tygodniu ukruszył mi się ząb, doszło do infekcji i powstał od tego ropień (ból kurewski). Jak już się powoli zagoiło, to wypierdzieliłem dzisiaj rowerze tak, że chwilę mnie zamroczyło od uderzenia tyłem głowy w asfalt (tak, wiem, trzeba używać kasku) i przy okazji obdarłem sobie mordę

No i druga sprawa - w związku z tym, że mam wielkiego siniaka z tyłu głowy, a do pracy jutro muszę iść, wiec po drodze jakoś trzeba wyglądać, wiec pytam mojej kapo czy nie widziała gdzieś mojej czapki z daszkiem. 5 minut pozniej wchodzę w neta przez telefon i jaka reklama kontekstowa się wyświetla? Oczywiscie kaszkietowki. Nie szukalem tego ostatnio. Przypadek?

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    - ciągły tłok, człowiek chciał na spokojnie coś wybrać a już czuł na sobie kogoś oddech
    No cóż ,parę wizyt na kozetce i przestaniesz mieć takie odczucia)

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Wojną bym tego nie nazwał, ale starałem się omijać.
    - wieczne kolejki
    - wędlina w opakowaniu
    - brak kas samoobsługowych
    - ciągły tłok, człowiek chciał na spokojnie coś wybrać a już czuł na sobie kogoś oddech

Dlatego wolałem po większe zakupy podjechać do kerfa czy kauflanda, gdzie jest dużo lepszy porządek, więcej kas czy różnorodny towar.

Ale w pobliskiej biedrze zamontowali kasy samoobslugowe, poza tym ceny też robią swoje.

Zostaw komentarz:

• (L)ookasch
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    widzę, że nie tylko ja przeprosiłem się z biedrą na ten trudny czas.
    A co takiego odwaliła biedra że byłeś z nia na wojennej ścieżce?

Zostaw komentarz:

• Kujawiak
    odpowiedział(a)
    Na meczu z Piastem coś tam zgubiłem i odnalazło się, za co dziękuję znalazcy, bo bezpośrednio nie miałem możliwości, zawsze bądźmy wobec siebie uczciwi, co oświadczam.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Bo niestety ,zmieniłem pracę i w okolicy tylko Biedra

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Na Kopernika w Biedronce jest mydło ! Co oświadczam
    widzę, że nie tylko ja przeprosiłem się z biedrą na ten trudny czas.

W poniedziałek, jak zapytałem Pana z ochrony czy jest ktoś z obsługi to źle odebrał pytanie i odp, że się tym nie zajmuje. Wczoraj już widziałem, że sam latał przy samoobsługowych i pomagał ludziom

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Na Kopernika w Biedronce jest mydło ! Co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że "łysy" na niebie pięknie się prezentuje. Tzw. Superksiężyc.

Zostaw komentarz:

• martinus88
    odpowiedział(a)
    https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazd...hh=19&wtp_mm=9

Z rozkładu wynika, że da się poniżej 30 minut

Zostaw komentarz:

• Układ
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że mam pytanie. Czy da się dojechać z Okęcia na Ł3 w dzień meczowy w 40 min autobusami/tramwajami, czy raczej korki i nie ma opcji?

Zostaw komentarz:

• THC81
    odpowiedział(a)
    Zasłużył - co oświadczam

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    Generalnie to mam gdzieś te wszystkie talent show i tak dalej, ale jakoś tak się złożyło, że obejrzałem wszystkie odcinki "Szansy na sukces" gdzie wybierano reprezentanta na Eurowizję, nie wiem jak tam mój gust muzyczny, bo pewnie jest nijaki, ale wg. mnie to co się odjebało w finale to jawna ustawka, zresztą już kilka dni temu gdzieś czytałem kto to wygra ze względu na swoje zawodowe konotacje...
    Oświadczam

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X